لوگوی شیوا یاقوتی - Shiva Yaghooti

Shiva Yaghooti - شیوا یاقوتی - مجموعه کامل محصولات برند

همه محصولات
با فیلتر(های):
با فیلتر(های):


شیوا یاقوتی فارغ التحصیل رشته ی کارآفرینی دانشگاه تهران، در سال 1397 با هدف بسط حجاب، طراحی تولید انواع توربان و لباس های مجلسی پوشیده را آغاز کرد.
اتفاقی خلاقانه که به واسطه ی عملکرد متمایز او دلیل کسب موفقیت های چشمگیرش در مدتی کوتاه شد. همچنین طراحی و تولید کالاهای حجاب برای مجموعه های سینمایی و تلویزیونی شهرت خاصی را برایش به ارمغان آورد که منجر به همکاری اش با بسیاری از بازیگران خوب کشور شد.
شیوا یاقوتی می کوشد با تولید محصولاتی با کیفیت، متنوع و منطبق بر فرهنگ و سلیقه ی اسلامی، همواره انتخاب اول خانم های اصیل در سراسر دنیا باشد.

کالکشن شیوا یاقوتی، کاملا لوکس و به صورت سفارشی با کیفیت بسیار عالی دوخته می شود. بنابراین با توجه به این که زمان سفارشات متفاوت می باشد و پارچه نیز در زمان های گوناگون تهیه می گردد، رنگ دقیق پارچه کاملا مشخص نیست. به همین دلیل برای سفارش مشتریان عزیز، طیف رنگی تعریف شده است و سفارش مورد نظر شما، با توجه به امکان تامین پارچه مورد نظر در آن طیف رنگ آماده می گردد. برای مثال، سفارش کالا در طیف صورتی می تواند صورتی کم رنگ یا پر رنگ باشد، اما کالا به بهترین صورت ممکن و با بهترین پارچه ممکن آماده سازی خواهد شد.

فیلتر