لوگوی سان دنس - Sundance

Sundance - سان دنس - مجموعه کامل محصولات برند

همه محصولات
با فیلتر(های):
با فیلتر(های):
  • فقط کالاهای موجود


  • سان‌دنس از زیر مجموعه‌های فروشگاه‌های خرده فروشی DM است که دفتر مرکزی آن در کارلسروهه آلمان قرار دارد و لوازم آرایشی، اقلام بهداشتی، محصولات خانگی و مواد غذایی و نوشیدنی‌های سالم را ارائه می‌دهد. این شرکت در سال 1973 با افتتاح اولین فروشگاه خود در کارلسروهه تأسیس شد. بنیانگذار شرکت گوتز ورنر اولین داروخانه dm را در کارلسروهه در سال 1973 افتتاح کرد. او از لغو تعیین قیمت قانونی برای اقلام داروخانه و گسترش اصل سلف سرویس در خرده فروشی در دهه 1970 به عنوان یک مدل تجاری استفاده کرد.

    این برند آلمانی در حوزه مراقبت پوست فعال است و به صورت تخصصی به عرضه ضد آفتاب با SPF بالا و برنزه کننده‌های مختلف می‌پردازد. این برند ارائه کننده ضد آفتاب‌های کودکان و محصولات برای پوست‌های حساس است.

    سان دنس  بسته به نوع نیاز مصرف، کرم‌های ضد آفتاب با فاکتورهای مختلف محافظت در برابر آفتاب (SPF) ارائه می‌دهد. سیستم متعادل فیلترهای UV (UVA And UVB) و ویتامین E بلافاصله از پوست در برابر آفتاب سوختگی محافظت می‌کنند و از پیری پوست ناشی از تابش خورشید و ایجاد چین و چروک‌ها جلوگیری می‌کند. برای اطمینان از ماندگاری آن، همه دستور العمل‌ها به طور منظم توسط تیم شرکت بررسی می‌شوند.

     

    فیلتر