لوگوی والرا - Valera

Valera - والرا - مجموعه کامل محصولات برند

همه محصولات
با فیلتر(های):
با فیلتر(های):
 • فقط کالاهای موجود


 • شرکت والرا از سال 1955 فعالیت حرقه‌ای خود را در زمینه محصولات برقی مرتبط با مراقبت از مو شروع کرده است. با توجه به اینکه سلامت و زیبایی مو بهم مرتبط هستند، والر نیز همواره به سلامت و نمای ظاهری موها تمرکز دارد. والرا یعنی متخصص مو
  والر به عنوان یک تولید کننده حرفه‌ای در حوزه لوازم سلامت مو شناخته شده است و به همین سبب برتری ویژه‌ای نسبت به سایر رقبای خود دارد. والر با بکار گیری تخصص و دانش عمیق برای تولید دستگاه‌هایی که علاوه بر سلامت و درمان مو، زیبایی نیز به ارمغان آورد، تلاش می‌کند.
  والرا یعنی حرفه ای رمز موفقیت والرا همکاری پیوسته و بسیار نزدیک با آرایشگران حرفه ای دنیا است. همکاری با مشهورترین طراحان مدل موو مشارکت در مهم ترین برنامه های نمایشگاهی حرفه ای مو، والرا را به عنوان یکی از بزرگترین برندهای تجاری دنیا معرفی کرده است. والرا یعنی 100 % اُرجینال محصولات شرکت والرا که شامل سشوارها، صاف کننده های مو و دستگا ههای مانیکور و پدیکور و... می باشد، در سوئیس تولید می شود. استراتژی والرا حفظ، توسعه و تولید محصولات در سوئیس است. روتوکورد با روتوکورد دیگر هیچ گره ای ایجاد نخواهد شد. قطعه دوار منحصر به فردی که با کابل برق بطور یکپارچه روی هم سوار شده است و از تاب خوردن و گره خوردن کابل سشوار هنگام استفاده جلوگیری می کند. روتوکورد ایمن و سبک بوده و توسط سازمان:
  NEMKO (Norges Elektriske Materiellkontroll) ضمانت اختراع گرفته و تایید شده است روتوکورد ساخت کشورسوئیس می باشد موتور جریان متناوب Universal با طول عمر بالا و نسل جدید موتورهای سبک DC-PRO موتو های AC موتورهای سشوار های ولرا نوع Ac جریان متناوب از سری موتورهای کلکتوری هستند که معمولا در سشوارهای حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند. این موتورها، فشار هوای بیشتری را تولید کرده و طول عمر بالایی دارند. طول عمر سشوارهای والرا با موتورهای Ac نزدیک 2000 ساعت می باشد موتورهای بسیار سبک DC-PRO نسل جدید موتورهای "جریان مستقیم". با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد گردش هوا در سشوارهای حرفه ای والرا، موتورهای DC-PRO نسبت به موتورهای AC جریان و فشار هوای بسیار بالاتری داشته، ساد ه تر و در عین حال سبکتر می باشند. طول عمر متوسط این موتورها 1200 ساعت می باشد.این سشوار ها بیشتر مصارف خانگی دارند اِلمنتهای مخصوص ایمن والرا از المنتهای گرمایشی سیمی موج دار ایمن استفاده می کند. المنتهای گرمایشی بر روی صفحه تلقی از جنس میکا قرار گرفته اند و از استحکام بالاتری برخوردارندو طول عمر بالا، انتشار ثابتی از گرما و به تبع آن جریان هوا بالاتری نسبت به المنت های گرمایشی سیمی معمولی دارند. مراقبت یونی یونهای باردار الکتریکی منفی بعد از رعد و برق به فراوانی در محیط یافت می شوند. ژنراتورهای مولد یون در محصولات والرا، میلیونها یون منفی را تولید می کنند. به کمک این یونها، رطوبت مناسب موها حفظ شده و موها برای شانه کردن نرمتر و راحت تر خواهند شد.
  اندیشه زیست محیطی والرا همواره در کنار توسعه، به حفظ محیط زیست توجه ویژه ای داشته است. بیش از 95 % مواد بکار رفته در محصولات شرکت والرا قابلیت برگشت به محیط زیست را دارند. توجه به حفظ انرژی و عدم استفاده از مواد خطرناک سرلوحه کار والرا است. والرا یکی از اعضا انجمن ( SENS (SWISS WASTE DISPOSAL FOUNDATION می باشد.

  فیلتر