درباره خانومی

ما بر این باوریم که هر زنی، باید به خاطر خودش و بیش از هر چیز به خاطر خودش، از سلامتی و زیبایی وجود خود مراقبت کند، خود را همانگونه که هست دوست بدارد و سرزنده و با نشاط باشد.

درباره خانومی

فروشگاه اینترنتی خانومی از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و نزدیک به یک دهه از فعالیت پر فراز و نشیبش می‌گذرد. مسیر این برند نام آشنا برای زنان سرزمین‌مان از یک شبکه اجتماعی تا یک فروشگاه آنلاین، نشان از عزم ما و نیاز مخاطبان داشته است. خانومی به عنوان اولین و جامع‌ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی آرایشی و بهداشتی و نماینده رسمی بیش از 250 برند، مجموعه‌ای کامل از بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی را در اختیار مشتریان قرار داده و صبورانه، با اراده و منعطف، تبدیل به بزرگترین فروشگاه آنلاین معتبر آرایشی و بهداشتی شده است.

ارزش‌ها

احتراماحترام
مسئولیت‌پذیری و تعهدمسئولیت‌پذیری و تعهد
صداقت و شفافیتصداقت و شفافیت
تخصصتخصص

چشم انداز

ما در خانومی همواره در تلاشیم که با تامین کالاهای آرایشی و بهداشتی باکیفیت، تجربه‌ خرید اینترنتی خوشایندی را برای شما رقم زده و نیازها و دانش مرتبط با زنانگی، زیبایی و باور به خویش را در قالب یک سوپر اپلیکیشن تخصصی و معتبر، گردآوری و در اختیار تمامی زنان از هر نقطه‌ای از ایران قرار دهیم.

تیم ما

تیم خانومی

تیم ما با افتخار تضمین می‌کند که تجربه‌ی خرید شما از خانومی یک تجربه منحصر به فرد، راحت و لذت‌بخش باشد. در خانومی، از خرید آنلاین ساده و سریع تا خدمات پس از فروش متمایز، همه چیز برای رضایت شما طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

دستاوردها

محصول متنوع معتبر ایرانی و خارجی

50.000

محصول متنوع معتبر ایرانی و خارجی
دنبال کننده و همراه در شبکه‌های اجتماعی

1.100.000

دنبال کننده و همراه در شبکه‌های اجتماعی
برند اصل و معتبر

5.000

برند اصل و معتبر
برند محبوب مصرف‌کنندگان سال ۱۴۰۲

برند محبوب مصرف‌کنندگان سال ۱۴۰۲