باقی مانده از بزرگترین حراج سال

از 3 تا 12 آذر 1400


تخفیف های ویژه بلک فرایدی


مرکز پردازش سفارشات خانومی را بیشتر بشناسید

پشت چند کلیک ساده شما از انتخاب تا خرید، بیش از 45 هزار کالای متنوع آرایشی و بهداشتی در مرکز پردازش سفارشات خانومی وجود دارد که با کمک اتوماسیون هوشمند، در بهترین شرایط خود نگهداری و پردازش می‌شوند تا با سرعت بالایی به دست شما برسند.

مرکز پردازش سفارشات خانومی با فضایی بالغ بر 3000 متر مربع، در حال حاضر توانایی ارسال بیش از 10 هزار سفارش روزانه را دارد. با توجه به بهبود زیرساختی در سال ۱۴۰۰ و افزودن تیم لجستیک اختصاصی خانومی در کنار سرویس‌های ارسالی مانند پست،بیش از 99 درصد سفارشات، سر موقع به دست ‌مشتریان می‌رسد.

بلک فرایدی، حراجمعه یا جمعه سیاه در خانومی

رویداد سالیانه جمعه سیاه، روز بعد از عید شکرگزاری آمریکا و مصادف با آخرین جمعه ماه نوامبر است، که امروزه در بیشتر نقاط جهان برگزار می‌شود. در این روز فروشگاه‌ها با حراج و تخفیف‌های ویژه به استقبال مشتریان می‌آیند و مردم هم در این جمعه پرتخفیف به خرید سال نو و سایر کالاهای مورد نیازشان می‌پردازند. چند سالی است در ایران نیز این رویداد به شکل وسیع برگزار می‌شود. خانومی افتخار برگزاری هر ساله این رویداد را داشته و امسال نیز مانند سال های قبل با تقویت زیرساخت های خود قصد بر اجرای پرقدرت این رویداد دارد.

فروشگاه اینترنتی خانومی برای شما، سورپرایز بزرگی درپیش دارد. از شما دعوت می‌کنیم تا با خانم‌های ایرانی همراه شده و با شرکت در بزرگ‌ترین حراجمعه آرایشی– بهداشتی سال ۱۴۰۰ از محصولات متنوع و قیمت‌های بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید. این رویداد شگفت‌انگیز، که از آن با نام‌های بلک فرایدی، جمعه سیاه و حراجمعه نیز یاد می‌کنند، درآخرین جمعه ماه نوامبر، یعنی پنجم آذر برگزار خواهد شد؛ حراجمعه امسال فرصتی بسیار مناسب برای خانم‌ها است تا سبد محصولات آرایشی و بهداشتی خود را با بهترین محصولات و به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها تکمیل کنند.

ما در برند خانومی، در حال تجربه هشتمین سال کاری در زمینه فروش آنلاین و تخصصی کالاهای آرایشی و بهداشتی به سراسر کشور هستیم. رضایت بیشتر مشتریان برای ما همواره اهمیت دارد و تلاش کرده ایم تا با سرمایه‌گذاری در توسعه سرویس‌های خود به این مهم دست یابیم. از ابتدای سال ۱۴۰۰ برای برگزاری بزرگ‌ترین حراج سال (بلک فرایدی، جمعه سیاه و یا حراجمعه) آماده شده‌ایم و در جهت بهبود زیرساخت‌های مشتری‌مداری و تنوع در ارائه محصولات با تمرکز و تلاش بسیار حرکت کرده‌ایم تا بتوانیم در منحصر‌به‌فردترین رویداد حراجمعه سال میزبان شما باشیم:

با افزایش فضای مرکز پردازش خانومی به 2600 متر مربع، توان ارسال روزانه 10 هزار سفارش فراهم شده است. این مرکز با استفاده از سیستم اتوماسیون هوشمند، فرآیند دریافت، رسید و ارسال و بازگشت کالا را با سرعت و دقت بسیار بالا انجام می‌دهد. توسعه زیرساخت های مرکز پردازش و استفاده از تیم لجستیک حرفه ای و اختصاصی به همراه سرویس های پستی باعث شده است تا بیش از 99 درصد از سفارشات سر موقع به دست مشتریان برسد.

مهم‌ترین مزیت این رویداد، خرید کردن با تخفیف بسیار است. همچنین به خاطر زیاد بودن کالاهای تخفیف‌خورده، تنوع خرید برای مشتریان بیشتر می‌شود و در نهایت آن‌ها می‌توانند خرید بهتری داشته باشند. خانومی به عنوان فروشگاهی که برندها را فقط به صورت مستقیم عرضه می‌کند و هیچ واسطه‌ای ندارد، در حراجمعه یا همان بلک فرایدی کالاهای با گارانتی اصالت و با کیفیت را با کاهش سود خودش و برند روی یک کالا به مصرف‌کننده عرضه می‌کند. البته چون ۳۰۰۰% در حراجمعه رشد فروش ایجاد می‌شود، در نهایت برند سود واقعی می‌برد. یعنی مصرف‌کننده و برند هم‌زمان برنده می‌شوند. ویژگی خانومی برگزاری تخصصی این حراج در محصولات آرایشی، بهداشتی، مراقبت مو، عطر، مد و فشن و مادر و کودک است.

محصولات بیش از 250 برند با 40% تا 70% تخفیف در این روز ارائه می شوند.

مجموعاً بیش از 250 برند در بلک فرایدی تخفیف ویژه دارند. برندهایی مانند لافارر، نئودرم، کالیستا، مورینگا، کامان، هیدرودرم، ساین اسکین، شون و ...

خانومی بلک فرایدی 1400 را از 3 آذر تا 12 آذر برگزار می کند تا همه امکان خرید محصولات مورد نظر خود را داشته باشند.

جهت اطلاع از تخفیف ها و کمپین های خانومی می توانید صفحات اینستاگرام خانومی و آکادمی خانومی را دنبال کنید.