برند ها و محصولاتمراقبت از پوست

بررسی محصول | کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی برای پوست چرب لافارر

آیا تا به حال این تجربه را داشتید، گاهی که خود را آزاد و رها به نور آفتاب می‌سپاری، ناگهان چیزی مانند غبار که در میان اشعه خورشید دیده می‌شود به چشم بتابد و این حس را داشته باشی که گرد آفتاب بر روی پوستت می‌نشیند؟ تا بحال فکر کرده‌اید که این غبار چیست؟ آیا ممکن است آسیبی به پوست شما برساند؟ شاید اگر درباره خورشید و غبارها بیشتر بدانیم، جواب سوال‌هایمان را بگیریم.

خورشید یک کره کامل است که از پلاسمای داغ تشکیل شده است و سرچشمه اصلی نور، انرژی، گرما و زندگی بر کره زمین است. فضای اطراف خورشید دارای گرد و غبار زیادی است، چرا که خورشید از طریق نیروی جاذبه و سایر نیروها، گرد و غبار را از فاصله میلیون‌ها مایل دورتر به سمت خود می‌کشد. هرچه ذرات گرد و غبار به خورشید نزدیک‌تر می‌شوند، تابش آن بیشتر می‌شود. حالا فرض کنید نوری که از تابیدن نور آفتاب به پوست ما می‌رسد، حامل چه میزان انرژی است؟ شاید از نظر شما، رسیدن انرژی غبارهای موجود در تمام منظومه شمسی به خورشید تنها یک افسانه باشد، ولی قطعا انرژی شگفت‌آوری که در هر اشعه خورشید است را می‌توان یک واقعیت ناب دانست. حال تصور کنید این حجم از انرژی با تابیدن نور آفتاب به پوست بدن ما، چه اتفاقی برای آن خواهد افتاد؟ آیا باز هم می‌توان فکر کرد که به راحتی و بدون هیچ محافظتی از پوستمان، خود را به نور آفتاب بسپاریم؟


مشاهده قیمت ضدآفتاب در فروشگاه اینترنتی خانومی


آگاهی نسبت به یک مساله حیاتی ممکن است، باعث شود که فکرکنیم ما را به بند می‌کشد، اما ما به دنبال از بند رها شدنیم پس با ما همراه شوید!

آفتاب جاودانه خواهد درخشید پس بترس از آفتاب!

اولین قدم رسیدن به آگاهی این است که چگونه از آفتاب نترسیم! پس فارغ از این‌که پوست ما چه رنگی است، تاکید ما بر استفاده مداوم از کرم ضد آفتاب است. اگر می‌خواهیم از درخشندگی آفتاب نسوزیم، اگر می‌خواهیم با سرطان پوست درگیرنشویم و اگر می‌خواهیم تکه‌های خورشید مثل لک بر بدنمان ظاهر نشوند، پیشنهاد ما استفاده از کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر است. استفاده از کرم ضد آفتاب لافارر تا اندا‌زه خیلی زیادی از ما محافظت خواهد کرد اما نشان به آن نشان که هر دوساعت آن را بر پوست خود تجدید کنیم تا اثر بخشی‌و مقاومتش در مقابل آفتاب شکسته نشود.

استفاده از راه‌های دیگر در کنار استفاده از کرم ضد آفتاب، نیز برای مقابله با سوزانندگی آفتاب وجود دارد، به طور مثال استفاده از عینک آفتابی، کلاه و سربند، پوشیدن لباس‌های راحت و آستین بلند و نوشیدن آب زیاد در طول روز. همچنین در ساعات ۱۲ تا ۱۶ خود را در معرض نور خورشید قرار ندهیم و آفتاب را در صبح روشن یا در ساعت پنج عصر بجوییم.

اگر پوست صورتمان حتی از تصور ذرات نور هم می‌سوزد، لازم است که باز هم آگاهی خود را بالاتر ببریم!

مطلب پیشنهادی: معرفی ۱۰ محصول پرفروش خانومی

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی برای پوست چرب و آکنه دار لافارر

چگونه جنس پوست خود را تشخیص دهیم؟

معمولا پیشنهادی که می شود این است که اول از همه از یک متخصص مشورت بگیریم و اگر در دسترس نداشتیم، می‌توان این از این طریق نیز تا اندازه‌ایی از نوع پوستمان آگاه شویم: اگر صورتمان آرایش دارد و یا اگر احساس کردیم که گرد و غباری بر صورتمان نشسته است، همه را با یک پاک‌کننده ملایم تمییز کنیم. بعد یک حوله نرم آرام بر روی صورت خود قرار دهیم و برداریم تا خشک شود و مدت زمانی صبر کنیم تا پوستمان به حالت عادی خود برگردد و نفس بکشد. بعد از حدود یک ساعت با نگاه کردن دقیق به پوست می‌توانیم تشخیص دهیم که پوستمان از چه نوعی است.

ما در این‌جا چون کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی برای پوست چرب لافارر در دیدرسمان است پس به سراغ ویژگی‌های پوست چرب می‌رویم. وقتی بر روی پوستمان احساس چربی داریم و درخششی رو پوست خود حس می‌کنیم در واقع پوستمان از نوع چرب است. هر چند که پوست چرب باعث می‌شود که چین و چروک خیلی کمتری بر صورت ظاهر شود، در عین حال چون در این حالت منافذ پوست بزرگترند راحت‌تر مسدود می‌شوند، بنابراین باعث می‌شود که جوش‌های بیشتری بزنیم.

حال اگر احساس کردید پوستتان می‌هراسد از استفاده محصولی که به شما توصیه کردیم، پس بیایید بیشتر درباره آن بدانیم!

از  کرم ضدآفتاب و ضد لک رنگی برای پوست چرب لافارر چه ‌می‌دانیم؟

قرار بر این شد که وقتی تشخیص دادیم که اگر پوست چربی داریم از کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی برای پوست چرب لافارر استفاده کنیم. این محصول سازگار با پوست‌های چرب و آکنه‌دار تولید شده است. این کرم فاقد چربی است و با بهره‌گیری از مواد تاثیرگذار تخصصی کنترل‌کننده چربی که شامل عصاره چوب درخت انانتیا کلرانتا و زینک PCA هستند، علاوه بر مهار ترشح سبوم، از ایجاد لک، آکنه و مات‌کنندگی پوست جلوگیری می‌کند.

پوست را از هر دو نوع اشعه‌ی مضر UVB و UVA محافظت می‌کند. ضد آفتاب و ضد لک رنگی پوست چرب لافارر، دارای طیف وسیعی است و با فاکتور حفاظتی۴۰ توانایی حفاظت از پوست در مقابل هر دو نوع مضر اشعه‌ی ماورای بنفش خورشید را دارد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی برای پوست چرب و آکنه دار لافارر

منظور از کرم رنگی ضدآفتاب چیست؟

کرم رنگی ضد آفتاب یعنی هم ضد آفتاب است و هم به عنوان کرم‌ پودر می‌توان از آن بهره جست. در این مورد هیچ نگرانی نباید داشته باشیم که اگر کرم ضدآفتاب رنگی شود ممکن است از تاثیرگذاری‌اش کم شود چرا که  همان‌طور که ویژگی‌های کامل کرم ضد آفتاب را دارد در واقع یک مزیت دیگر هم به آن اضافه می‌شود که هم به لحاظ سلامتی پوست و هم به لحاظ اقتصادی به نفع ماست.

تمام روز را در آفتاب باش و هیچ یادی از آفتاب نداشته باش.

با رسیدن به تمام این آگاهی‌ها حالا می‌توانی با فراغ بال تمام روز را زیر نور آفتاب زندگی کنی و انرژی بگیری در حین این‌که کوچکترین اثری از آسیب آن را بر پوستت نمی‌بینی. این است معجزه زندگی!

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا