blank blank
فروشگاه اینترنتی خانومی:یک کلیک تا جذابیت‬‎
0
ورود
blank

چطوری با کفش پاشنه بلند راه بریم؟

راه رفتن با کفش پاشنه بلند یکی از مهارت های خاص خانم هاست . البته اصلا کار آسونی نیست و یک باره هم نمیشه با کفش پاشنه بلند راحت راه رفت و حتی دوید . با این ویدئو یاد میگیرید که چه طور آروم آروم تمرین کنید و توی راه رفتن ماهر بشید ترجمه را درادامه ببینید

دوستان عزیز خانومی ! به دلیل مشکلاتی که ممکن است پخش زیرنویس داشته باشید متن گفتگوی فیلم را براتون اینجا قرار دادیم :
سلام دوستان

خیلی خوش آمدین. همونطور که متوجه شدین من امروز لباس راحتی نپوشیدم چون امروز می خوایم یک کار متفاوت کنیم. می خوایم یاد بگیریم که چطوری با کفش پاشنه بلند راه بریم.

به نظر من، مهم ترین موضوع و راز جادویی برای اینکه بتونین با کفش های پاشنه بلند چرمی خیلی قشنگ راه برین اینه که به صورت تدریجی این کار رو تمرین کنین. برای همین من به شما پیشنهاد می کنم که اول از پاشنه های با ارتفاع کمتر شروع کنین مثلا کفش های پاشنه 3 سانت یا کفش هایی که پاشنه های خیلی پهن دارند.

خوب اینها کفش های چرمی من هستند که پاشنه کمی دارند و پاشنه شون پهن هست و خیلی خیلی از کفش های کف صاف معمولی راحت تر هستند . به خاطر حالت انحنا و نرمی که دارند من باهاشون احساس راحتی بیشتری میکنم. و بله همونطور که می بینید من دارم با کفشی شروع می کنم که پاشنه خیلی کمی داره و برای پوشیدن های طولانی مدت مناسب است، برای اینکه باهاش سر کار برید هم مناسبه، هم راحتیه  هم خیلی رسمی نیست و همه مشخصه های خوب رو داره. خوب بعد از اینکه اینو پوشیدم می رم و پاشنه های بلند تری رو انتخاب می کنم مثلا کفش پاشنه 5 سانتی.

برای اینکه بتونین خیلی راحت از کفش های پاشنه بلند تر استفاده کنید بدون اینکه به خودتون آسیب بزنین کفش هایی با پاشنه یک سره یا پاشنه های پهن رو بهتون پیشنهاد می کنم چون این مدل کفش ها به شما حس تعادل بیشتری میدهند.و شما که تا حالا از پاشنه های بلند تر استفاده نکردین قطعا نیاز دارین که نقطه تعادلتون که کف و پاشنه پاتون هست رو بیشتر حس کنین.پس این مدل کفش ها انتخاب های مناسب تری هستند.این کفشی که الان دست منه علیرغم پاشنه زیادش به قدری راحته که من می تونم کل روز اونو بپوشم و اصلا خسته نشم.

این مدل کفش هم خیلی خیلی کفش مناسبیه برای اینکه شروع کنین و از کفش های پاشنه بلند تر استفاده کنین.همون لژ پهنی که راجع بهش صحبت کردیم رو داره و همین باعث میشه که تعادلتون رو حفظ کنید و اینکه من این کفش ها رو خیلی دوست دارم، خیلی حس خانوم بودن خوبی رو بهم انتقال میدن و نکته مهم اینه که این کفش ها یک بخش اضافه تری دارن در قسمت بالای کفش که پای شما رو محکم داخل کفش نگه می داره و به شما حس اطمینان بیشتری میده. و همین حس اطمینان باعث میشه که این کفش خیلی انتخاب خوبی باشه برای شما که از کفش با پاشنه ی کوتاه  و پهن بیاین سراغ کفش های پاشنه بلند تر.

و حالا که همه این مدل ها رو امتحان کردین وقتشه بریم سراغ شاهکار همه کفش های پاشنه بلند. کفش چرمی  . مشکی که خیلی جذابه و هرچی ازش بگم کمه.

قبل از اینکه یاد بگیرم چطوری وزنم رو تقسیم کنیم ، پام رو چطوری قرار بدم و حساسیت های پاشنه ها چطوری هستند و ... می تونستم این کفش ها رو فقط برای 4 یا 5 دقیقه پا کنم ولی الان که میدونم چطوری با کفش پاشنه بلند راه برم و چطوری قدم بردارم و ...می تونم این کفش های قشنگم رو برای 4 یا 5 ساعت بپوشم. می تونم باهاشون برم سر کلاس برم سر کار با دوستام برم بیرون و حتی یک روز کامل از پام درشون نیارم.

خوب قبل از اینکه شرع کنیم با این ها راه بریم می خوام چند تا نکته رو باهاتون در میون بذارم. این قسمتی که می بینید به اسم لبه شناخته میشه ولی مواد اصلی که کفش ازش ساخته شده به اسم پوسته کفش معروفه و زاویه ای که قسمت لبه کفش داره انحنای پای شما رو مشخص میکنه و معلوم میکنه که پای شما قراره توی چه زاویه ای قرار بگیره. هرچقدر این لبه پایین تر باشه احتمال اینکه پای شما از کفش در بیاد وجود داره. اگر من جای شما باشم یکدفعه از کفشی شروع نمی کنم که شیب اینقدر زیادی داشته باشه و قطعا با کفش های پاشنه پهن و کوتاه شروع می کنم ولی الان که تمرین کردم و یاد گرفتم چطوری با این کفش ها راه برم میتونم بدون اینکه به خودم آسیب بزنم این کفش ها رو بپوشم. واقعیتش رو بخواین این موضوع خیلی به راحتی یا عدم راحتی شما یستگی داره . اینکه چه کفشی رو انتخاب کنین یا اینکه پاتون توی چه شیبی قرار بگیره و اینکه کلا شما چطوری احساس راحتی بیشتر با کفش دارید.

خوب الان وقتش که شروع کنیم و با این کفش ها راه بریم.خوب قبل از اینکه کفش پاشنه بلند بخریم باید تست پاشنه رو انجام بدیم تا ببینیم که آیا این پاشنه ای که انتخاب کردیم برای ما راحت هست یا نه.برای این تست می ایستیم و زانو هایمان را صاف می کنیم و کاری که می کنیم اینه که خودمون رو 2 یا 3 سانتی متری به سمت بالا و خارج از کفش بکشیم. اگر بتونیم خودمون رو 2 سانتی متری از کفش بالا بکشیم یعنی پاشنه و شیبی که کفش داره برای ما مناسب است و کفش درستی رو انتخاب کردیم.ولی اگر نتونستین این کارو انجام بدین بای بدونین که پاشنه ها یکمی برای شما بلند هستند و باید پاشنه کمتری رو انتخاب کنین چون این کفش ها در آینده قطعا برای شما راحت نخواهند بود.

خوب نکته مهم در راه رفتن با کفش پاشنه بلند اینه که پنجه و پاشنه همزمان به جلو حرکت نکنن.اگر اول پنجه و بعد پاشنه را روی رمین بگذارید انگار دارید تعادلتونو از دست میدین و به سمت جلو پرتاب میشین ولی اگر اول پاشنه رو بذارید و بعد پنجه، پاشنه و بعد پنجه ، پاشنه و بعد پنجه هم تعادلتونو حفظ کردین و هم اینکه فشاری بهتون نمیاد.

مهمترین راز راه رفتن با پاشنه بلند های چرمی تمرین کردنه ، از پاشنه های کوتاه به پاشنه های بلند رفتن و تمرین کردن. این تمرین ها رو حتما اول توی خونه انجام بدین روی فرش یا موکت تا به بلندی پاشنه کفش عادت کنین ولی من به شخصه قیل از اینکه شروع به پوشیدن این کفش ها کنم بنا به دلایلی وزنم رو جلو میاندازم تا تعادلم با پاشنه رو حفظ کنم و تمام مدت این مدلی راه میرم.و خوب این اصلا قشنگ نیست. حالت بدنی خوب، صاف ایستادن و راحت بودن و شروع با قدم های کوتاه و آزام رازهای راه رفتن با کفش پاشنه بلند هستند.

خوب اینم از این. من الان احساس یک آسانسور پرنده رو دارم

خیلی ممنونم که امروز رو با من بودید.من راه رفتن با کفش های پاشنه بلند رو خیلی دوست دارم ولی یادتون باشه همیشه هم پاشنه بلند نپوشین و بخودتون استراحت بدین. ولی راه رفتن با کفش پاشنه بلند خیلی راحته و نیاز به تمرین و امتحان کردن پاشنه های متفاوت داره ، توجه به لبه کفش و شیب قرار گرفتن پاهاتون هم خیلی نکته مهمیه . قبل از انتخاب کفش پاشنه بلند حتما تمرین بلند کردن پاهاتون ر انجام بدین تا مطمئن بشین که اون کفش در آینده هم برای شما راحت خواهد بود. خیلی ممنونم که نگاه کردین میتونین من رو در فیس بوک دنبال کنین و من به تازگی شروع به نوشتن وب لاگ هم کردم.حتما یک سری به وبلاگ من هم بزنینو حتما دوباره شما رو میبینم.

 

نظرات

به من اطلاع بده

logo-samandehi
specialsale-chance


register

contactus

blank
تلفن تماس: 02148000084
کلیه حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی خانومی است و هرگونه سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این
وبسایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است