مجله خانومی > مراقبت از پوست > پوست نرمال و خشک > مراقبت از پوست خشک با محصولات اتودرم بایودرما

مراقبت از پوست خشک با محصولات اتودرم بایودرما
پریسا جورقانیان

 مراقبت از پوست خشک با محصولات اتودرم بایودرما

مراقبت از پوست خشک با محصولات بایودرما

مراقبت از پوست خشک با محصولات اتودرم بایودرما

مجموعه ای از عوامل مانند افزایش سن، آلودگی های محیطی، ژنتیک و عدم مراقبت صحیح از پوست سبب ایجاد خشکی در پوست می شود. در مقالات پیشین درباره روتین مراقبت از پوست خشک صحبت کردیم.

خشکی پوست، سلامت و شادابی را از پوست میگیرد. پوست خشک نیاز به مراقبت ویژه ای دارد. بزرگترین آسیب پوست خشک، ایجاد پیری زودرس پوست است. اگر شما به دلیل افزایش سن یا به هر دلیل دیگری دارای پوست خشکی هستید، این مطلب را با دقت بخوانید. در این مطلب با محصولات اتودرم بایودرما که محصولاتی ویژه ی پوست خشک است آشنا می شوید.

محصولات اتودرم بایودرما

محصولات اتوردرم بایودرما برای بهبود پوستهای خشک و خیلی خشک فرموله شده است. نرم کنندگی این محصولات بگونه ای است که افرادی که کرم اتودرم بایودرما را استفاده میکنند، دیگر نمی توانند کرم دیگری را جایگزین کنند. گروه محصولات اتودرم، هم برای پوست خشک و هم برای پوست خشک و حساس ارائه شده است. در اینجا با برخی از بهترین محصولات اتودرم بایودرما آشنا می شویم.

1- کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میل

این کرم غنی از مواد آبرسان و نرم کننده و روغنهای مفید برای پوست است که آبرسانی عمقی برای پوست ایجاد می کند. نرم کنندگی ماندگاری برای پوست دارد.

کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میلی لیتر بیودرما
کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 200 میلی لیتر بیودرما

مزیت بزرگ این محصول این است که حتی افرادی که پوست حساس دارند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند. فاقد عطر و پارابن است. روزی دوبار از این محصول روی پوست تمیز بزنید. برای افرادی که از نرم کننده زیاد استفاده میکنند، حجم 500 میل آن نیز به بازار عرضه شده است.

کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بیودرما
کرم پمپی مرطوب کننده و مغذی اتودرم 500 میلی لیتر بیودرما

2- کرم مغذی اتودرم بایودرما

این محصول یک کرم بسیار غنی و مغذی برای صورت است که حجم 40 میل مناسب برای افرادی است که میخواهند آن را در کیف خود همیشه به همراه داشته باشند. این محصول حاوی شی باتر و آووکادو است که آبرسانی عمقی به پوست انجام میدهد. گلیسیرین و ازلین موجود در آن موجب ماندگاری رطوبت طبیعی پوست نیز می شود.

کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بیودرما
کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بیودرما

3- پن اتودرم بایودرما

افرادی که پوست خشک دارند باید از پاک کننده هایی استفاده کنند که منجر به خشک تر کردن صورتشان نشود. پن اتودرم بایودرما یک شوینده ملایم است که پس از شستشو باعث ایجاد خشکی و کشیدگی پوست نمی شود. این محصول حاوی عصاره خیار است و آبرسانی نیز به پوست انجام میدهد.

پن اتو درم بیودرما
پن اتو درم بیودرما

4- پن اینتنسیو اتودرم بایودرما

این پن برای افرادی مناسب است که پوست بسیار خشک و حساسی دارند. پن اینتنسیو اتودرم بایودرما حاوی زینک، شی باتر و گلیسیرین است که حتی برای پوست کودکان نیز میتوان از آن استفاده کرد.

پن اینتنسیو اتودرم بیودرما
پن اینتنسیو اتودرم بیودرما

5- کرم ترمیم کننده دست اتودرم بایودرما

کرم ترمیم کننده دست بایودرما مناسب افرادی است که در اثر شستشوی زیاد و مواجه با عوامل محیطی نامناسب، پوست دستهایشان آسیب دیده است. این کرم قدرت ترمین دستانی با پوست زیر و خشک را نیز دارد و مانند یک دستکش ترمیم بر روی پوست دست می نشیند و نه تنها از آسیب های بیشتر جلوگیری میکند، بلکه پوست آسیب دیده را ترمیم نیز میکند.

کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بیودرما
کرم ترمیم کننده ی دست اتودرم بیودرما

6- ژل فوم پاک کننده اتودرم بایودرما

اگر پوست اتوپیک، خشک و حساسی دارید، انتخاب شوینده مناسب برای شما کمی سخت است. ژل فوم پاک کننده اتودرم بایودرما بهترین گزینه برای افرادی است که پوست به شدت خشک و حساسی دارند و میخواهند شوینده ای داشته باشند که پوستشان را با خشک و حساس تر نکند. این شوینده PH تنظیم شده ای دارد.

ژل فوم پاک کننده اینتنسیو اتودرم بیودرما
ژل فوم پاک کننده اینتنسیو اتودرم بیودرما

نویسنده: پریسا جورقانیان – کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (کارشناس صنایع آرایشی و بهداشتی)

Avatar

پریسا جورقانیان

پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (بیوتکنولوژی) از دانشگاه فردوسی مشهد مقاله ISI : Sustained Release Curcumin Loaded Solid Lipid Nanoparticles پایان نامه کارشناسی ارشد: ساخت نانو لیپید جامد کورکومین و استفاده از آن در کرمهای آرایشی و بهداشتی جهت جوانسازی و ضدالتهاب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *