مجله خانومی > مراقبت از پوست > جوانسازی پوست > معرفی و نقد کرم خاویار الی ژن

معرفی و نقد کرم خاویار الی ژن
پریسا جورقانیان

 معرفی و نقد کرم خاویار الی ژن

کرم خاویار الی ژن

تغذیه به پوست باید هم از درون و هم از بیرون انجام شود. متاسفانه سبک زندگی ماشینی این روزها، باعث شده که ارزش مواد غذایی و تغذیه پوست از درون به شدت کاهش پیدا کند. در این میان، علاوه بر توجه ویژه به مواد غذایی که روزانه مصرف می کنیم، باید از کرمهای مغذی اثربخش مانند کرم خاویار الی ژن استفاده کرد تا تغذیه و محافظت از پوست از بیرون بخوبی انجام شود.

استفاده از کرمهای محافظتی و کرمهای مغذی پوست، یکی از ارکان اساسی مراقبت از پوست و داشتن چهره ای زیبا و شاداب است. امروزه کرمهای مغذی زیادی دربازار وجود دارد که انتخاب در میان آنها دشوار است. وظیفه مشترک تمامی کرمهای مغذی، آبرسانی عمقی پوست است. در  مقالات پیشین به تفصیل درباره مرطوب کننده ها و آبرسان ها صحبت کردیم که خواندن آنها نکات ارزشمندی در انتخاب یک آبرسان به پوست یادآوری میکند.

کرم خاویار الی ژن

با گران شدن محصولات برندهای خارجی، تمایل خرید به محصولات ایرانی بیشتر شده است. در وبلاگ خانومی سعی داریم محصولات باکیفیت ایرانی را به شما معرفی میکنیم تا آنها را بشناسید و بدانید که آیا برای پوست شما مناسب است یا خیر. در این مطلب کرم خاویار الی ژن را نقد و بررسی میکنیم تا آگاهانه خرید کنید.

کرم خاویار الی ژن

این کرم یک محصول مغذی پوست است که میتواند بعنوان یک کرم تقویتی صورت هم در طول روز و هم شبها قبل از خواب استفاده شود. این کرم بافت نسبتا سبک و کم چربی دارد و هر نوع پوستی حتی پوستهای چرب نیز قابل استفاده است. فرمول این محصول نانکمدوژن است به این معنی که به هیچ وجه باعث ایجاد جوش نمی شود. این محصول به افراد بالای 30 سال توصیه می شود.

کرم خاویار الی ژن
کرم خاویار الی ژن

جذب این کرم سریع است و قدرت این را دارد که چروکهای پوست را کم عمق کند. اثرات لیفتینگ ملایمی دارد که با تکرار استفاده پوست را کمی سفت تر میکند.

ترکیبات کرم خاویار الی ژن

این کرم دارای عصاره تخم خاویار است سرشار از مواد معدنی مانند فسفر، سدیم، منیزیم و ویتامین های A و E می باشد. عصاره تخم خاویار، همچنین حاوی پروتئینی است که منجر به افزایش الاستیسیته پوست می شود. در این کرم یک کمپلکس خاص به نام آمیلوکس وجود دارد که ترکیب ضدچروک سویسی است که خواص ضدچروکی بسیار اثربخشی دارد.

میزان جذب و آبرسانی کرم خایار الی ژن

آبرسانی پوست با این کرم بسیار خوب انجام می شود بطوریکه وقتی شبها به پوست صورت زده می شود، صبح بعد از شستشوی پوست، احساس کم آبی و کشیدگی نمیکند و همچنان نرم است. این نشان میدهد که مواد آن جذب شده  و پوست دیگر کم آب نیست.

اگر شما تجربه استفاده از این کرم یا محصولات دیگر از برند الی ژن را دارید، حتما تجربه خود را در بخش نظرات همین مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.

Avatar

پریسا جورقانیان

پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (بیوتکنولوژی) از دانشگاه فردوسی مشهد مقاله ISI : Sustained Release Curcumin Loaded Solid Lipid Nanoparticles پایان نامه کارشناسی ارشد: ساخت نانو لیپید جامد کورکومین و استفاده از آن در کرمهای آرایشی و بهداشتی جهت جوانسازی و ضدالتهاب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *