مجله خانومی > مراقبت پوست و مو > مراقبت از پوست > معرفی پرفروش ترین آبرسان پوست فرانسه

معرفی پرفروش ترین آبرسان پوست فرانسه
پریسا جورقانیان

 معرفی پرفروش ترین آبرسان پوست فرانسه

آبرسان ویشی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که پوست کدر و خسته ای دارید، بدون شک شما پوست دهیدراته یا همان کم آبی دارید. و باید آبرسان پوست خوب استفاده کنید. بدون شک مهمترین اقدامی که می توان برای پوست کم آب انجام داد، آبرسانی به پوست و استفاده از محصولات آبرسان بصورت منظم در روتین مراقبت از پوست است.

پیشتر درباره تفاوت مرطوب کننده و آبرسان توضیح دادیم . کم آبی پوست یکی از مشکلات شایعی است که در بسیاری از موارد، فرد خودش نمی داند که پوستش به شدت کم آب است و به دنبال راه حل های اشتباه برای رفع مشکل چروک و کدر شدن پوستشان می روند.

آبرسانی به پوست یکی از بهترین اقداماتی است که برای پوست می توان انجام داد. این اقدامات ضروری، بستگی به نوع پوست ندارد. یعنی هم افرادی که پوست خشک و نرمال دارند و هم افرادی که پوست چرب و مختلط دارند، ممکن است پوست کم آب یا دهیدراته ای داشته باشند.

مقاله پیشنهادی که پیشتر در مجله خانومی منتشر شد: چگونه یک آبرسان یا مرطوب کننده برای پوست خود انتخاب کنیم؟

در این مطلب یکی از بهترین آبرسان های موجود در بازار  معرفی می شود.

سرم بوستر مینرال 89 ویشی

افرادی که پوست نرمال یا خشک دارند، گزینه های زیادی برای انتخاب آبرسان پوست دارند اما برعکس، افرادی که دارای پوست چرب هستند، در انتخاب آبرسان با مشکشل مواجه هستند. چرا که اکثر آبرسانها، حاوی ترکیبات چرب نیز هستند که استفاده از آنها برای پوست چرب ها خوشایند نیست.

سرم بوستر مینرال 89 ویشی
سرم بوستر مینرال 89 ویشی

سرم بوستر مینرال 89 ویشی از آندسته از محصولاتی است که به دلیل عدم وجود چربی در فرمولاسیون آن،  گزینه ی مناسبی برای افرادی است که پوست چرب دارند.

سرم بوستر مینرال 89 ویشی حاوی 89% درصد آب معدنی چشمه ویشی است. بافت آن سرم نسبتا رقیق شفاف و سبکی است که به سرعت جذب پوست می شود. هیچ بوی خاصی ندارد و لزج و چسبناک نیست. در 30 ثانیه اول که به پوست زده می شود، پوست را براق میکند ولی به سرعت جذب می شود و دیگر اثر براقی ندارد.

این سرم علاوه بر خاصیت آبرسانی عمقی، بعد از دو ماه استفاده اثرات لیفتینگ و سفت شدن پوست را نیز به همراه دارد.

برای چه افرادی مناسب است؟

این سرم هم برای افرادی که پوست چرب و مختلط دارند و هم افرادی که پوست نرمال و خشکی دارند قایل استفاده است. سرم بوستر ویشی اصلا چربی ندارد  به همین دلیل تمامی افرادی که مستعد جوش زدن هستند به راحتی می توانند از این محصول استفاده کنند.

چرا پوست چرب حتما باید از آبرسان استفاده کنند؟

افرادی که پوست چرب دارند معمولا از شوینده های قوی استفاده میکنند و پوست بعد از شستشو خشک می شود. اگر به پوست چرب آبرسانی نشود، پوست برای جبران چربی از دست رفته، شروع به ترشح بیشتر چربی میکند و بیشتر از گذشته چرب می شود. بنابراین اگر به پوست آبرسانی نکنیم، چرب تر می شود.

شما تا کنون از آبرسان برای پوست خود استفاده کرده اید؟ اگر چنین است، تجربه استفاده از آبرسان خود را همراه با نوع پوست در بخش نظرات در زیر همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

نویسنده: پریسا جورقانیان – کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

Avatar

پریسا جورقانیان

پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (بیوتکنولوژی) از دانشگاه فردوسی مشهد مقاله ISI : Sustained Release Curcumin Loaded Solid Lipid Nanoparticles پایان نامه کارشناسی ارشد: ساخت نانو لیپید جامد کورکومین و استفاده از آن در کرمهای آرایشی و بهداشتی جهت جوانسازی و ضدالتهاب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *