مجله خانومی > مراقبت پوست و مو > مراقبت از پوست > دورچشم > کرم های دورچشم اوسرین برای چه افرادی مناسب است؟

کرم های دورچشم اوسرین برای چه افرادی مناسب است؟
پریسا جورقانیان

 کرم های دورچشم اوسرین برای چه افرادی مناسب است؟

کرم دورچشم اوسرین

مراقبت از دورچشم را همیشه جدی بگیرید. پوست دورچشم نازک و حساس است. اگر شما حرکات میمیک صورتتان نیز زیاد باشد، باید بیشتر مراقب دورچشمتان باشید. حتما و حتما مطلب “کرمهای دورچشم را از چه سنی باید شروع کرد؟” را بخوانید و کرم دورچشم مناسب انتخاب کنید. آیا با انواع کرم دور چشم اوسرین آشنا هستید؟

برخی از افراد مشکلات خاصی علاوه بر چروک در اطراف چشم دارند. مثلا تیرگی دورچشم یکی از مشکلات شایع افراد است. راهکاهای رفع سیاهی دورچشم را بدانید و به آن عمل کنید.

امروزه تمامی برندهای مراقبت از پوست صورت، کرم دورچشم را در سبد محصولات خود دارند. برخی از برندها یک کرم دورچشم را برای همه افراد فرموله کرده اند اما برندهای تخصصی تر ، چندین نوع کرم دورچشم با تمرکز بر روی یک مشکل دورچشم و برای گروه های سنی متفاوت به بازار عرضه کرده اند. در این مطلب به کرمهای دورچشم اوسرین میپردازیم و بیان میکنیم که هر کدام مناسب چه افرادی هستند.

کرم های دورچشم اوسرین

اوسرین چهار نوع کرم دورچشم تخصصی دارد که دو نوع آن کاربرد بیشتری دارد که در زیر توضیحات آنها را بیان میکنیم.

کرم دورچشم هیالورون فیلر اوسرین

لاین هیالورون فیلر اوسرین 10 سال است که وارد بازار اروپا شده است و محصولات بسیار خوب و ارزشمندی در این لاین ارائه شده است. در لاین هیالورون فیلر اوسرین، هیالورونیک اسید وجود دارد که در واقع همان چیزی است که پوست به آن نیاز دارد.

دورچشم هیالورون فیلر اوسرین به دلیل وجود هیالورونیک اسید، قادر است تا 1000 برابر آب را بیشتر در پوست نگه دارد و با این خاصیت، آبرسانی بسیار خوبی برای پوست انجام میدهد.

این کرم بافت نسبتا چربی دارد. این کرم به افراد بالای 35 سال توصیه می شود. جذب آن بر روی پوست خوب است و رد چربی بر روی پوست بجا نمیماند. حس آبرسانی آن زیاد بالا نیست.

کرم دور چشم ضد چروک هیالورون فیلر اوسرین

کرم دور چشم ضد چروک هیالورون فیلر اوسرین

این کرم دورچشم  قدرت کم عمق کردن چروکهای دورچشم را دارد. بر روی تیرگی و پف اثر معمولی دارد و نمیتوان گفت تیرگی را برطرف میکند. اما بواسطه افزایش گردش خون مویرگی در زیر چشم، کمی تیرگی زیرچشم را روشن میکند.

کرم دورچشم ولیوم فیلر اوسرین

کرم دورچشم ولیوم فیلر اوسرین بافت سبکی دارد و به افراد بین 25 تا 40 سال توصیه می شود. این کرم از هیالورن فیلر سبک تر است. ترکیبات آن به گونه ای است که سلولهای پوست اطراف چشم را با آبرسانی حجیم تر میکند و تا حدی مشکل گودی زیر چشم را برطرف میکند. البته انتظار نداشته باشید گودی های شدید را کامل پر کند.

کرم ولیوم فیلر اوسرین به دلیل وجود مواد آنتی اکسیدان، قدرت پیشگیری از چروک اطراف چشم را دارد. گردش خون مویرگی زیر چشم را افزایش می دهد. کرم دورچشم را با ضربات آهسته انگشت بر روی پوست اطراف چشم پخش کنید.

کرم دور چشم ولیوم فیلر اوسرین
کرم دور چشم ولیوم فیلر اوسرین

Avatar

پریسا جورقانیان

پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (بیوتکنولوژی) از دانشگاه فردوسی مشهد مقاله ISI : Sustained Release Curcumin Loaded Solid Lipid Nanoparticles پایان نامه کارشناسی ارشد: ساخت نانو لیپید جامد کورکومین و استفاده از آن در کرمهای آرایشی و بهداشتی جهت جوانسازی و ضدالتهاب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *