لوگوی نوسپا - nuspa

nuspa - نوسپا - مجموعه کامل محصولات برند

همه محصولات
با فیلتر(های):
با فیلتر(های):


  

نوپسا ترکیبی طبیعی از ترکیبات انتخابی همراه با رایحه های حسی را که برای مراقبت از مو انتخاب شده اند ، را به دقت ساخته است. این مواد انتخابی و رایحه های منحصر به فرد با فرمول های نرم و لطیف ما ترکیب می شوند که با هر استفاده از آن به سلامت و زیبایی طبیعی مو کمک می کنند.

 

شامپو و نرم کننده روغن آرگان مراکشی اکسیری لوکس برای بازیابی موهای بیش از حد پردازش شده است که توسط مواد شیمیایی و رادیکال های آزاد محیط آسیب می بینند. همچنین باعث احیا ، آبرسانی و از بین بردن موها ، کلاه گیس ها و اکستنشن های مو می شود و باعث احیای پوست سر و شکاف می شود. معجزه آسای فوق العاده سبک روغن آرگان هیچگونه پسماندی از خود برجای نمی گذارد و فقط روغن ایجاد می کند و فقط جلای ابریشمی و درخشش درخشان را ایجاد می کند. هنگام تزریق مو با روغن آرگان ، کراتین ، اسیدهای چرب ، پروتئین ها و سایر مواد مغذی به آرامی تمیز می شود. این مواد اصلی با فن آوری نانو همزمان کار می کنند تا رشته های مو را با یک محافظ قابل استفاده بپوشانند.

نوپسا، یک سری لوکس از محصولات حرفه ای مراقبت از بدن و بدن که با روغن آرگان تزریق شده است ، گرانبهاترین هدیه برای مو و بدن.

محصولات نوپسا  باعث تغذیه شدید در حالی که موهای شما را بدون پیچ و خم و وز می کند. موها از نرمی و ماندگاری بالایی برخوردار هستند ، قابل کنترل و درخشش درخشانی دارند. این ماده حاوی عصاره ای از روغن آرگان و فیبروئین برای ترمیم و دوباره پر کردن مواد مغذی است. این باعث می شود موها محکم و با ظاهری طبیعی باشند.

روغن آرگان نوسپا به مرطوب سازی موها و بهبود قابلیت ارتجاعی کمک می کند. این ماده با یک منبع غنی از ویتامین E و کلاژن تهیه شده است که رطوبت را تأمین می کند. این محافظت از اشعه ماورا بنفش طبیعی را فراهم می کند.

فیلتر