0

cerita - سریتا - مجموعه کامل محصولات(۹۴۱۲ محصول)

همه محصولات
با فیلتر(های):
با فیلتر(های):
  • فقط کالاهای موجود


  • برند سریتا (Cerita) یکی از برندهای تخصصی شرکت پارس آزمای طب است که بیش از یک دهه از شروع فعالیت آن می‌گذرد. محصولات این برند در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و با نگاهی تخصصی در زمینه سلامت و زیبایی مو و با رویکردی علمی و دانش بنیان پا به عرصه رقابت با همتایان بین المللی خود نهاد. هدف این برند تولید محصولاتی با کیفیت بالا در زمینه زیبایی و مراقبت از مو با استفاده از مواد مؤثر گیاهی و همچنین ارائه محصولات تخصصی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با بکارگیری از نیروی متخصص و باتجربه است. این برند همواره جایگاه خود را از طریق ارتباط علمی مستمر با پزشکان متخصص پوست و مو و همچنین با بهره گیری از آخرین مطالب علمی حفظ نموده است. بنابراین واحد تحقیق و توسعه در تلاش بی‌وقفه و مداوم به منظور ابداع محصولات جدید و نیز ارتقا و بهبود کیفیت محصولات قبلی است.
    برند سريتا از طریق ارائه‌ی مقالات علمی معتبر و چاپ مقالات در ژورنال‌های داخلی و خارجی، چاپ کتب مرتبط، برگزاری همایش‌های علمی و حضور در سمینارهای تخصصی پوست و مو و رقابت در عرصه علمی، جایگاه بالایی میان رقبای فعلی کسب کرده است. سریتا با اطلاع از میزان رضایتمندی مشتریان و همچنین برقراری ارتباط نزدیک با مصرف‌کنندگان، هر روزه سطح کیفیت محصولات خود را افزایش می‌دهد و از این طریق به حفظ و بقای کیفیت محصولات این برند کمک کرده است. شعار برند سریتا استفاده از مطالب روز دنیا، بکارگیری نیروی متعهد و متخصص، مشتری مداری، رقابت‌پذیری در عرصه‌ی علمی نوین و ارائه‌ی محصولات زیبایی و تخصصی آقایان و خانم‌ها است.

    سایت لوازم آرایشی خانومی، محصولات این شرکت را با قیمت مقرون به صرفه عرضه کرده است. برخی از محصولات سریتا بدین شرح است: محلول تقویت کننده مژه ، شامپو ضد ریزش مو، شامپو تقویت کننده مو، اسپری نرم کننده و بازکننده گره موی سر، ماسک مو، تونیک تقویت کننده مو و... .

    فیلتر