اخبار سلامتی و زیباییمراقبت از پوست

محصولات هیالورونیک اسید آدرا معجزه‌ای برای پوست و مو

برند آدرا به تازگی لاین‌ جدیدی به محصولات مراقبتی خود اضافه کرده که متقاضیان این برند را به شدت افزایش داده است. لاین هیالورونیک اسید آدرا به دو دلیل اثرگذاری بی‌نظیر و هزینه مقرون به صرفه در مدت زمان کوتاهی طرفداران بسیاری پیدا کرد. هزینه محصولات هیالورونیک اسید آدرا به میزانی مناسب است که تمامی افراد جامعه با سطوح مالی مختلف می‌توانند آن را تهیه کنند. همانطور که از نام این لاین محصولات مشخص است تمامی آن‌ها دارای ماده هیالورونیک اسید هستند.

لاین-محصولات-آدرا

هیالوریونیک اسید چیست؟

آن چیزی که سبب تفاوت لاین هیالورونیک اسید آدرا با سایر محصولات آن شده است وجود این ماده شفاف و غلیظ است که به طور طبیعی نیز در بدن تولید می‌شود. این ماده را به نام هیالورونان نیز می‌شناسند. هیالورونیک اسید بیشتر در پوست، بافت همبند و چشم انسان یافت می‌شود و اصلی‌ترین وظیفه آن حفظ آب و رطوبت پوست برای تثبیت طراوت و روانکاری بافت‌ها است. اسیدهیالورونیک کاربردهای بسیاری در صنعت بهداشتی و زیبایی دارد از جمله استفاده بسیاری از مردم به عنوان مکمل، سرم ‌های موضعی، قطره چشم و… استفاده می‌شود.

مهم‌ترین خواص هیالورونیک اسید

آنچه باعث شده تا متخصصان پوست و مو آدرا از ماده هیالورونیک اسید استفاده کنند دقیقا همان چیزی است که اثرگذاری محصولات را افزایش داده است. خواص این ماده بسیار زیاد است که در ادامه مهم‌ترین آنها را بیان می‌کنیم :

تامین سلامت و لطافت پوست

مکمل‌های هیالورونیک اسید می‌تواند نرمی و انعطاف‌پذیری پوست شما را افزایش دهد. اگرچه این ماده به طور طبیعی در پوست تولید می‌شود اما روند طبیعی پیری پوست و قرار گرفتن در معرض مواردی مانند اشعه ماوراء بنفش خورشید، دود و آلودگی و… ‌می‌تواند بر این ماده تاثیر گذاشته و مقادیر آن را در پوست کاهش دهد.

پوست هیدراته چین و چروک‌های ظاهری را کاهش می‌دهد و پوست صورت را صاف و درخشان می‌کند. هنگامی که سرم‌های هیالورونیک اسید بر روی سطح پوست اعمال می‌شوناد، می‌توانند چین و چروک، قرمزی و درماتیت را کاهش دهند.

سرعت بهبود زخم را افزایش می‌دهد

این ماده نقش بسیار مهمی در بهبود زخم پوست دارد پس نیاز است هنگامی که پوست نیاز به ترمیم دارد غلظت این ماده افرایش یابد. لاین هیالورونیک اسید آدرا کرم‌ دستی را تولید کرده که دارای این ماده می‌باشد و چون هیالورونیک اسید دارای خواص ضد باکتریایی است استفاده از این محصول بر روی زخم مشکلی ایجاد نمی‌کند و حتی باعث کاهش خطر عفونت برای زخم‌های باز می‌شود.

تاثیر هیالورونیک اسید بر روی مو

محصولات-مراقبت-از-مو

بسیاری از مردم دوست دارند از محصولات مراقبت و زیبایی مو که دارای هیالورونیک اسید است استفاده کنند زیرا این ماده همانطور که پوست صورت را آبرسانی می‌کند به رطوبت پوست سر نیز کمک می‌کند. خوشبختانه لاین هیالورونیک اسید آدرا محصولاتی را نیز برای مو در نظر گرفته اند.

محصولات اختصاصی مو در لاین هیالورونیک اسید

شامپو موی سر مناسب موهای خشک و آسیب دیده حاوی هیالورنیک اسید آدرا

موهای خشک و آسیب دیده به مراقبت ویژه‌ای احتیاج دارند و نمیتوان از هر محصولی برای آن‌ها استفاده کرد زیرا ممکن است خشکی مو را افزایش داده و سبب آسیب غیر قابل جبران به مو شود؛ از این رو در لاین هیالورونیک اسید آدرا محصولات مهمی اعم از شامپو تولید شده است. شامپو هیالورونیک اسید آدرا علاوه بر هیالورونیک اسید دارای روغن نارگیل و شی‌باتر است به همین جهت یک معجزه گر واقعی برای موهای خشک به حساب آمده است. فاقد سولفات بودن این محصول کراتین مو را تثبیت می‌کند شانه پذیری مو را افزایش می‌دهد. این شامپو یک مرطوب کننده و آبرسان فوق العاده برای موهای خشک و آسیب دیده است.

ماسک مو دوفاز حاوی هیالوریونیک اسید آدرا

پرفروش‌ترین محصول در لاین هیالورونیک اسید آدرا و محصول پیشنهادی مجله خانومی برای افرادی که از گره خوردن موهای خود عاجز شدند. ماسک مو دو فاز حاوی هیالورونیک اسید آدرا درمانگر سریع برای موهای آسیب دیده و خشک است. این محصول از مواد اولیه درجه یک و فرمولاسیون منحصر بفرد توسط بهترین و کارآمد ترین متخصصان مو تولید شده از این رو به فولیکول مو نفوذ کرده و با تامین رطوبت مورد نیاز مو باعث احیا دوباره موهای آسیب دیده می‌شود. بی شک اگر موهای وز، نازک، خشک دارید ماسک مو هیالورونیک اسید آدرا از موهایتان مراقبت ویژه‌ای را به عمل می‌آورد و رویش آن‌ها را بهبود می‌بخشد. این ماسک مو نیاز به آبکشی ندارد و پس از استفاده اثر چربی بر روی مو باقی نمی‌گذارد به همین دلیل توانسته  متقاضیان بسیاری را در مدت زمان کمی به خود اختصاص دهد. با تامین مهم‌ترین نیاز مو مانند رطوبت می‌توانید ضخامت، الاستیته و رشد موهای خود را افزایش دهید.

ماسک مو با آبکشی آدرا دارای هیالورنیک اسید

لاین هیالورونیک اسید آدرا در تولید محصولات مراقبت مو به طور کامل عمل کرده است و برای افرادی که دوست دارند در داخل حمام از ماسک مو استفاده کنند محصول ویژه‌ای اختصاص داده است. برخی از افراد علاقه دارند تا از ماسک مو با خاصیت آبکشی استفاده کنند زیرا معتقدند این محصولات موها را به صورت عمقی آبرسانی می‌کند و تاثیرگذاری بیشتری دارد. البته تاحدودی این تفکر صحیح است زیرا ماسک مو با آبکشی هیالورونیک اسید آدرا می‌تواند رطوبت کف سر را به میران بیشتری تثبیت می‌کند. این ماسک مو فاقد سولفات است پس استفاده از آن برای موهای رنگ شده مناسب می‌باشد. یک دوره استفاده از این محصول برای درک اثرگذاری آن کافی است.

محصولات اختصاصی پوست در لاین هیالورونیک اسید

محصولات-تخصصی-پوست

داشتن یک روتین پوستی مناسب برای صورت مهم است. این روتین پوستی کمک می‌کند تا پوست صورت کمتر دچار آسیب شود و از پیری زودرس آن جلوگیری شود. لاین هیالورونیک اسید آدرا تنها به فکر محصولات مراقبتی مو نبوده و محصولاتی در خصوص مراقبت پوست نیز تولید کرده است.

ژل شستشوی صورت حاوی هیالورونیک اسید

ژل شستشوی صورت هیالورونیک اسید آدرا علاوه بر از بین بردن عمیق آلودگی‌ها از روی پوست به تولید کلاژن کمک می‌کند و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد به همین دلیل محافظت ویژه و گسترده‌ای را روی پوست ایجاد می‌کند. این ژل شستشو برای تمامی پوست‌ها به خصوص پوست چرب و مختلط پیشنهاد می‌شود، همچنین برای افرادی که پوست صورت آن‌ها در طول روز در معرض آلودگی هستند بسیار مناسب است. این محصول سبب آبرسانی عمیق شده و سبب افزایش شادابی، کاهش چین و چروک و برجسته سازی گونه‌ها می‌شود.

کرم مرطوب کننده و آبرسان حاوی هیالورونیک اسید در دو مدل کاسه‌ای و پمپی

قطعا پس از استفاده ژل شستشو صورت به یک آبرسان و مرطوب کننده برای روتین پوستی نیاز است. لاین هیالورونیک اسید آدرا با تولید کرم مرطوب کننده و آبرسان هیالورونیک اسید در دو مدل توانسته به خوبی رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کند. هیالورونیک اسید موجود در کرم مرطوب کننده و آبرسان بر پایه آب تولید شده است و در آن از ماده هیالورونیک اسید استفاده شده به همین دلیل به ترمیم بافت پوست کمک بسزایی می‌کند. بدیهی است در صورتی که رطوبت مورد نیاز پوست تامین شود تولید کلاژن و الاستیته پوست افزایش می‌یابد و از پیری زودرس و ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌شود.

لاین هیالورونیک اسید آدرا و فروشگاه اینترنتی خانومی

فروشگاه اینترنتی خانومی با عرضه لاین هیالورونیک اسید آدرا این امکان را برای هموطنان عزیز ایجاد کرده است تا در هر جای کشور ایران محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند و از لذت یک خرید مطمئن و آسان بهره مند شوند.

شما کدام یک از محصولات آدرا را پیشنهاد می‌دهید؟

 

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا