عطر و ادکلن

عطر زمستانی مردانه خوب کدام است؟

انتخاب عطر متناسب با فصل یکی از ویژگی‌های جنتلمن‌ها است. آیا شما برای انتخاب عطرتان فصل و دمای هوا را در نظر می‌گیرید؟ در مطالب پیشین درباره روش‌های ماندگار کردن عطر صحبت کردیم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. عطرهایی هستند که در تابستان بسیار دلپذیرند اما در زمستان رایحه مطبوعی ندارند. اگر می‌خواهید عطر زمستانی مردانه بشناسید و بدانید به عنوان آقایی که به جذاب و شیک بودنش اهمیت می‌دهد بهتر است در فصول سرد سال از چه عطرهایی استفاده کنید با این مطلب همراه شوید.
ادکلن مردانه لجند مشکی امپر-خانومی

ادکلن مردانه لجند مشکی امپر (عطر زمستانی مردانه )

عطري كه احساس جسارت مردانه را به نمايش بگذارد عطري قدرتمند است و ساختن آن اگر فقط از عهده يك برند بر‌بيايد آن برند امپر است.  اگر نياز داريد قدرت شما در محيط كار بيشتر به چشم بيايد خوب است لجند مشکی امپر را به عنوان يك رايحه جذاب و قدرتمند انتخاب كنيد. عطر مردانه لجند مشکی امپر،با رایحه‌ای قوی، ماندگار، تند و تلخ بهترین انتخاب برای فصول سرد سال می‌باشد . این ادکلن دنیایی از قدرت و جذابیت مردانه  را با خود به ارمغان می‌آورد. اين عطر 100 ميل براي پاييز و زمستان ايده‌آل است، ماندگاري خوبی دارد و قدرت پخش بويش مناسب است.

رایحه‌های اصلی ادکلن مردانه لجند مشکی امپر:


1- نت اولیه: لیمو، نارنگی، طالبی، سیب سبز

2- نت میانی: اسطوخودوس، جوز، گشنیز، چوب گایاک، چوب ساج

3- نت پایه: مشک، عنبر

نکته‌های مصرف ادکلن مردانه لجند مشکی امپر

میزان پخش بوی این عطر زمستانی مردانه متوسط (تا شعاع  1 متر ) است. میزان ماندگاری‌اش متوسط ( 3- 6ساعت)است. همچنین بهترین زمان استفاده این ادکلن در روز در طی فصول پاییز و زمستان است.

ادوتویلت له چامئو امپر-خانومی

له چامو امپر (عطر زمستانی مردانه)

عطر 100 ميل «له چامو» امپر براي مرداني مناسب است كه عاشق هيجان و ماجرا‌جويي هستند و در عين حال اين ماجراجويي‌ها آن‌ها را از هدف اصلي زندگي‌شان دور نمي‌كند. مديراني كه عشاق مسافرت هستند، كارمنداني كه فيلم‌هاي هيجاني دوست دارند و تمام مرداني كه دوست دارند همه چيز را در كنار هم داشته باشند و در عين حال عاشق عطرهاي ملايم و تلخ هستند! «له چامو» ، این عطر زمستانی مردانه، با عطر سيب سبز، هل، ريحان و گشنيز شروع مي‌شود، به كندر و نعناع هندي مي‌رسد و در نهايت به وانيل، گل سنگ و مشك ختم مي‌شود. اين عطر جذاب براي تمام فصل‌هاي سال مناسب است، ماندگاري متوسطي دارد و پخش بويي به شعاع يك متر.

رایحه‌های اصلی له چامو امپر

1- نت اولیه: سیب سبز، هل، ریحان، گشنیز

2- نت میانی: کندر، نعناع هندی، چوب صندل

3- نت پایه: وانیل، گلسنک و مشک

نکته‌های مصرف له چامو امپر

میزان پخش بوی این عطر عطر زمستانی مردانه متوسط ( یک متر) است. میزان ماندگاری آن هم متوسط ( 3 تا 6 ساعت) است. همچنین بهترین زمان استفاده پاییز و زمستان، هم روز و هم شب است. 

نوير ماكسيما امپر-خانومی

نوير ماكسيما امپر

بيشتر خانم‌ها دوست دارند همسرشان از عطر تلخ و گرم استفاده كند، چون اين عطرها نماد اقتدار مردانه هستند و جذابيت همسران را بالا مي‌برند. شب يلداي امسال براي هديه دادن گرمي و اقتدار بيشتر به همسرتان مي‌توانيد ادو تويلت «نوير ماكسيما امپر» را به همسرتان هديه دهيد. ماكسيما، این عطر زمستانی مردانه، رايحه‌اي تلخ و جذاب دارد و به عنوان يك ادو تويلت ماندگاري خوبي، حدود سه ساعت دارد. ادوتويلت برند امپر همان طور كه از اسمش پيداست براي شب مناسب است و جان مي‌دهد براي مرداني كه دوست دارند بين اطرافيان‌شان تك باشند و بدرخشند. نوير ماكسيما در سايز 100 ميل تهيه شده است.

رایحه‌های اصلی ادو تویلت نویر ماکسیما امپر:

1- نت اولیه: سیب سبز، هل، ریحان، گشنیز

2- نت میانی: کندر، نعناع هندی، چوب صندل

3- نت پایه: وانیل، گلسنک و مشک

نکته‌های مصرف ادو تویلت نویر ماکسیما امپر

میزان پخش بوی این عطر متوسط (تا شعاع 1 متر) است. میزان ماندگاری آن  متوسط (3-2ساعت) است. همچنین بهترین زمان استفاده فصول سرد -شب  است.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا