Khanoumi Logo
مجله خانومی
همه محصولات آرایشی لوکس
همه محصولات مراقبت پوست مراقبت ناخنست مراقبت پوست و بدن
لوگوی تریزا - Trisa

Trisa - تریزا - مجموعه کامل محصولات برند

همه محصولات
با فیلتر(های):
با فیلتر(های):
 • فقط کالاهای موجود


 • شرکت «تریزا» در سال 1887 بالغ بر یک قرن پیش در قلب کشور سوئیس،میان رشته کوه‌های سر به فلک کشیده آلپ تأسیس شد.
  کارخانه این شرکت حدود 130 سال قدمت دارد به همین سبب از نظر قدمت جزو با سابقه ترین و بزرگترین کارخانجات تولید محصولات بهذاشت دهان و دندان در بازارهای جهانی شناخته می‌شود. مجموعه عظیم تریزا شامل بخشهای مختلفی از جمله، کارخانجات تولید مسواک‌های معمولی و تخصصی، مسواک‌های برقی و مسواک‌های بین دندانی می باشد.
  در حال حاضر کارخانجات تریزا، با وسعتی معادل 7735 متر مربع از مدرن ترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولید مسواک در اروپا به شمار می‌آیند در حال حاضر محصولات تریزا با توجه به سابقه طولانی مدت و پیشرو بودن، در همه قاره‌ها و بیش از 80 کشور دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  هم اکنون هر روز بیش از یک ملیون فرآروده تحت سیستم‌های مدیریت یکپارچه، ISO 14001 ،(OHSAS) 18001 ،BRC ،ISO 13485 ،ISO9001 با بالاترین کیفیت و استاندارد در این کارخانجات تولید می‌گردد.
  فرهنگ موفق نوآوری در شرکت تریزا به علاوه همکاری متمادی با دانشگا ههای برتر و پزشکان متبحر، یکی از دلایل شهرت ابداعات و تکنولوژی جهت توسعه محصولات جدید در این شرکت است.
  شرکت تریزا از ابتدای شروع به کار و حتی قبل از دهه 1960 که اهمیت حفظ محیط زیست چندان مطرح نبود تلاش‌های مستمری برای حفظ و ارتقای محیط زیست پیرامون خود داشته و در همان ابتدا با کمک تکنولوژی روز، به حفظ و حراست از منابع طبیعی متوسل شده تا توسعه پایدار را تحقق بخشد. سرمایه گذاری‌های بسیار در راستای استقرار و کامل‌های سیستم‌های تصفیه آب و کنترل آلاینده‌ها و احداث نیروگاه‌ها با سوخت تجدید پذیر، از شواهد بارز این مدعاست. احداث نیروگاه خورشیدی، سیستم گرمایشی بدون مصرف نفت، سیستم بازیافت گرما و ذخیره انرژی حرارتی، سیستم سرمایش با آب طبیعی و سیستم جمع آوری آب باران، برخی از مهم ترین طر‌ح‌های زیست محیطی شرکت تریزا در راستای حفظ و پیشگیری از تخریب محیط زیست محسوب می‌شود. تکنولوژ یهای برتر و مزیت های تریزا در گام اول محصولات تریزا با توجه به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان طراحی می شود و سپس با به کارگیری دانش دندانپزشکان و متخصصان با استفاده از تکنولوژی مدرن به تولید می رسد. ایده پردازی تا تولید محصول از اساسی ترین ارکان تشکیل دهنده کارخانجات تریزا می باشد. تریزا به عنوان شرکتی که همیشه دارای روحیه پیشگام و نوآور بوده و برای تولید محصولات جدید همواره از ایده‌های نو و خلاق حمایت می کند. از مهم ترین نقاط عطف حضور تکنولوژی در خدمت تریزا می توان به موارد زیر اشاره کرد: الیاف ته گرد (End Rounded Filamen) اگر نوک الیاف مسواک به صورت ته گِرد در نیایند، به مرور باعث ایجاد خراش‌های بسیار ریز و وارد آمدن آسیب به مینای دندان و بافت لثه می شوند. شرکت تریزا در سال 1954 برای اولین بار از الیاف تمام ته گرد شده در مسواک‌های خود استفاده نمود. الیاف تمام ته گِرد شده در مسواک‌های تریزا نسبت به الیاف مورد استفاده در سایر مسواک‌ها کارآیی بهتری برای حذف پلاک‌های میکروبی دندان داشته و به دندان و بافت لثه آسیب نمی‌رساند.
  شرکت تریزا با قرار دادن الیاف مسواک زیر استریو میکروسکوپ و دستگا‌ه‌های بزر گنمایی تخصصی، اثبات می کند که در بهره مندی از الیاف ته گرد مسواک در دنیا حرف اول را می زند. AFT) ( تکنولوژی نگهداری الیاف مسواک بدون قالب آهنی تریزا با استفاده از این تکنولوژی، اولین مسواک بدون قالب آهنی نگهدارنده الیاف ( AFT ) را به دنیا معرفی نموده است.با این تکنولوژی الیاف مسواک، مدت زمان بیشتری بر روی بدنه برس باقی مانده و ریزش الیاف به صورت چشمگیری کاهش خواهد یافت برسهای تریزا تمام بر سهای تریزا دارای 2 مشخصه اصلی، کیفیت و جذابیت می باشد. تریزا سعی کرده است که تمام احتیاجات مصرف کنندگان محصولات خود را از لحاظ طراحی، کارکرد و کیفیت برآورده کند. برسهای تریزا، مناسب برای انواع نیازمندی ها تریزا علاوه بر مد لهای سنتی چوبی، مدل‌های Glamour ،Professional ،Trend ، Fashion ،Basis را به عنوان مد لهای حرفه ای که مورد تایید آرایشگران و متخصصین مو می باشد را به بازار عرضه کرده است. گواهی FSC تمام برس های چوبی تریزا دارای گواهی FSC می باشند. شوارای نظارت بر جنگل‌ها (FSC ) یک ارگان بین المللی و غیر دولتی است که در سال 1993 جهت رشد و ترویج مسئولیت مدیریت جهانی جنگلها تاسیس شده است. این ارگان با برقراری استانداردهایی در خصوص محصولاتی که از چوب درختان جنگلی ساخته می شوند بر روی کیفیت و سازگاری این محصولات با محیط زیست صحه گذاری می کند.

  فیلتر