آرایش مومراقبت از مونقد و بررسی محصول و برند

اگر موهای فر دارید، این محصول را از دست ندهید

اگر موهای فر دارید یا این‌که به تازگی موهایتان را فر کرده‌اید، باید بدانید که با مراقبت مو جزو افرادی هستید که زیباترین موها را خواهید داشت. موهای فر شده در عین زیبایی، مراقبت‌های خودش را می‌خواهد. استفاده از محصولات مراقبت از مو در موهای فر شده بسیار رایج است و در واقع می‌توان گفت نگهداری از موهای فر، بدون محصولات مراقبت از مو امکان پذیر نیست.

موهای فر به محصولاتی نیاز دارد که به ساقه موها آبرسانی کند و وز موها را بگیرد. از طرفی حالت موجی موها را به‌صورت زیبایی نگه دارد. از محصولات مختلفی مانند موس، کرم، سرم،ماسک مو و اسپری برای خوش حالت نگه داشتن موهای فر استفاده می‌شود. در این مطلب یکی از محصولات مراقبت از موی فر شده را به شما معرفی می‌کنیم.

موی فر بلند-خانومی

کرم موی موج دهنده پنتن

کرم مو موج دهنده پنتن محصولی است که بافت کرمی سبک و نسبتا رقیقی دارد. بافتی مانند لوسیون دارد. این کرم وز موها را می‌گیرد و از ایجاد الکتریسیته بین موها جلوگیری می‌کند.

این محصول حس آبرسانی  به موها نمی‌دهد و اگر موهایتان بیش از اندازه خشک است، از کرم موی آبرسان پنتن در کنار این محصول استفاده کنید. کرم موی موج دهنده پنتن برای موهای با فر نسبتا درشت مناسب است.

مراقبت از موهای فر: ماندگاری اثر این کرم مو تا حمام بعدی است اما زیباترین حالت موها را در 48 ساعت اول دارد.  این کرم مو نرم کنندگی بسیار بالایی دارد و شانه پذیری بسیار خوبی را برای موهای فر ایجاد می‌کند.

مقدار مصرف کرم موی موج دهنده پنتن

 مقدار مصرف کرم مو پنتن بستگی به حجم موهایتان دارد. اگر موهای فر تا شانه‌هایتان دارید به اندازه یک قاشق غذا خوری کافی است اما اگر وز موهایتان زیاد است یا قد موهایتان بلندتر است، مقدار بیشتری باید استفاده کنید.

روش مصرف کرم موی موج دهنده پنتن

وقتی از حمام برگشتید، در حالت خیس کرم موی موج دهنده را روی کف دست بریزید و از نوک مو به سمت بالا بکشید و موهایتان را در کف دست مشت کنید. اگر وز موهایتان زیاد است، می‌توانید دوبار این کار را انجام دهید. یا بگذارید در هوای آزاد خشک شود یا برای خوش حالت تر ایستادن، از سشوار با سری بزرگ و پخش کننده ی هوا استفاده کنید.

کرم موی موج دهنده پنتن بوی بسیار مطبوعی دارد که تا مدتی بوی خوش آن بر روی موها می‌ماند.

مرتب کردن موی فر-خانومی

نکته‌های مصرف کرم موی موج دهنده برای مراقبت از موهای فر

  • بعد از استفاده و خشک شدن، زیاد موهایتان را دستکاری نکنید.
  • موهایتان را نپیچید و جمع نکنید.
  • ترجیحا موهای فر شده را با کش نبندید و بگذارید موهای فر شده زیبا، باز باشد.
  • از هر کاری که موها را به هم گره می‌زند خودداری کنید.
  •  باد سشوار را مستقیم بر روی موهای فر نزنید. حتما از سشوار با سری پخش کننده هوا استفاده کنید.

اگر موهای فری دارید، شما بهترین کسی هستید که می‌توانید در زیر این مطلب، تجربیات استفاده از محصولات مخصوص موهای فر شده‌تان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا