برند ها و محصولاتمراقبت از پوست

ضدآفتاب‌های ژاک آندرل پاریس چگونه‌اند؟

استفاده از ضدآفتاب مهم‌ترین بخش مراقبت از پوست است. در مطلب “همه آن‌چه را که باید درباره آفتاب و ضدآفتاب بدانید” نکات ارزشمندی را بیان کردیم. خوشبختانه استفاده از ضدآفتاب این روزها فراگیر شده است و نسل جدید در مقایسه با نسل‌های پیشین، در مورد ضرورت استفاده از ضدآفتاب، آگاهی‌های بیشتری دارند. ضدآفتاب ژاک آندرل یکی از ضدآفتاب‌های پرطرفدار است که در این مطلب آن را بررسی می‌کنیم.

امروزه برندهای زیادی از محصولات آرایشی و بهداشتی، ضدآفتاب‌های متنوعی به بازار عرضه کرده‌اند. ضدآفتاب‌ها انواع گوناگونی دارند که در مقالات پیشین به آن پرداختیم. ضدآفتاب‌های گوناگونی در بازار وجود دارد که هر کدام کاربری متفاوتی دارند و برای نوع پوست خاص و بهبود مشکلات پوستی خاصی فرموله شده‌اند. در این مطلب انواع ضدآفتاب‌های برند ژاک آندرل پاریس را بررسی می‌کنیم و نقد صادقانه‌ای از آن‌ها را در اختیار شما می‌گذاریم.

 

انواع ضدآفتاب‌های ژاک آندرل پاریس

برند ژاک آندرل پاریس انواع مختلفی ضدآفتاب دارد که برای انواع پوست در دو نوع ساده و رنگی ارائه شده‌اند. ضدآفتاب‌های بدون رنگ آن تیوپی سفید رنگ و مدل رنگی آن تیوپی نارنجی رنگ دارد. در زیر به بررسی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

کرم ضد آفتاب پوست خشک و معمولی ژاک آندرل پاریس-خانومی

1- ضدآفتاب پوست خشک و معمولی (بدون رنگ)

این ضدآفتاب حاوی فیلترهای فیزیکی و شیمیایی است. لذا برای افرادی که پوست حساسی دارند گزینه مناسبی است. ضدآفتاب بدون رنگ پوست خشک و معمولی ژاک آندرل کمی رد سفیدی به‌جا می‌گذارد و پخش آن خیلی راحت نیست. اگر در حدود 30 الی 40 ثانیه برای پخش آن بر روی صورت زمان بگذارید، به‌طور کامل روی پوست می‌نشیند و یکنواختی مطلوبی به پوست می‌دهد.

این ضدآفتاب جذب سریعی دارد و به دلیل وجود عصاره‌های گیاهی آبرسان، پوست را نرم می‌کند. SPF این محصول 50 است و محافظت خوبی در برابر آفتاب دارد. برای افرادی که پوستشان به سرعت قرمز می‌شود، ضدآفتاب مناسبی است. این محصول حاوی ترکیبات ضدچروک نیز می‌باشد.

کرم ضد آفتاب پوست چرب ژاک آندرل پاریس-خانومی

2- ضدآفتاب پوست چرب (بدون رنگ)

ضدآفتاب پوست چرب بدون رنگ ژاک آندرل بافت ژل کرمی دارد که برای پوست چرب مطلوب است. پخش بسیار راحت و جذب سریعی دارد. این محصول ردی بر روی پوست برجا نمی‌گذارد و اثر چربی ندارد. این محصول حاوی ترکیبات ضدچروک نیز می‌باشد.

کرم ضدآفتاب پوست چرب این برند اثر مات کنندگی ندارد اما خوشبختانه برقی بر روی پوست نمی‌گذارد. به دلیل ترکیبات کنترل کننده چربی، باعث عدم ترشح بیش از اندازه چربی می‌شود. SPF این محصول 30 می‌باشد و حاوی ویتامین E و عصاره‌های گیاهی آبرسان پوست می‌باشد.

کرم ضدآفتاب رنگی پوست خشک ومعمولی ژاک آندرل پاریس-خانومی

3- ضدآفتاب رنگی پوست خشک و معمولی ژاک آندرل

ضدآفتاب رنگی پوست خشک و معمولی ژاک آندرل پاریس بافتی سبک با کاور بالایی دارد. پخش آن بسیار راحت بر روی پوست انجام می‌شود و جذب آن سریع است. به‌طوری‌که رد رفت و برگشت انگشت بر روی صورت نمی‌ماند. 

این محصول در یک رنگ ارائه شده است که می‌توانید رنگ آن را در تصویر ببینید. این محصول ترکیبات ضدچروک نیز دارد و دارای SPF30 می‌باشد. این محصول حاوی ترکیبات ضدچروک نیز می‌باشد.

کرم ضدآفتاب رنگی پوست چرب ژاک آندرل پاریس-خانومی

4- ضدآفتاب رنگی پوست چرب ژاک آندرل

این محصول کاور خوبی دارد و اثر مات کنندگی بر روی پوست دارد. بعد از مصرف حدود 1 الی دو دقیقه طول می‌کشد تا کامل جذب شود و پس از آن اصلا اثر چربی بر روی پوست ندارد. رنگ پوست را کامل یکنواخت می‌کند.

یکی از نکات مثبت این محصول این است که بعد از جذب، رنگ بر روی شال و مقنعه پس نمی‌دهد. این ضدآفتاب در یک رنگ عرضه شده است و SPF50 دارد. 

اگر شما از ضدآفتاب‌های ژاک آندرل پاریس استفاده کرده‌اید، بهترین فردی هستید که می‌توانید تجربیات خود را با دیگران در بخش نظرات در زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 2.3 / 5. مجموع آرا: 3

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا