مراقبت از مو

شامپوی مناسب برای مراقبت از موی آقایان

چندی پیش آقایان کمتر از این روزها به زیبایی و مراقبت از پوست و موی خود اهمیت می داند. اما خوشبختانه امروزه بیشتر آقایان نیز به جمع آن‌هایی که به زیبایی و سلامت پوست و موی خود اهمیت می‌دهند، پیوستند. مراقبت از موی آقایان هم اکنون مساله‌ای شده که به آن پرداخته می‌شود. یکی از مواردی که در زیبایی چهره آقایان بسیار تاثیرگذار است، موهای آقایان است.

امروزه محصولات مراقبت از موی متفاوتی از بانوان برای آقایان در بازار وجود دارد. دلیل آن هم این است که الگوی ریزش موی آقایان و خانم‌ها باهم متفاوت است.

در این مطلب به محصولاتی که آقایان برای مراقبت از موهای خود به آن نیاز دارند، می‌پردازیم.

ریزش موی آقایان-خانومی

مشکلات موی آقایان

موهای آقایان جنس و رنگ متفاوتی نسبت به خانم‌ها دارد. مشکلات موی آن‌ها نیز با خانم‌ها متفاوت است. عمده‌ترین مشکلات موی آقایان به شرح زیر است:

1- ریزش موی آقایان

ریزش موی آقایان دلایل مختلفی دارد. برای درمان ریزش مو، قبل از هر چیز باید نوع و دلیل ریزش موی آقایان مشخص شود، بعد از آن درمان برای آن درنظر گرفته شود.

درمان ریزش مو کار چندان ساده‌ای نیست و حتما به تجویز پزشک نیاز دارد. پزشکان رژیم درمانی اختصاصی برای ریزش موی آقایان درنظر می‌گیرند که از فردی به فرد دیگر، بنابر نوع و دلیل ریزش موی وی متغیر است. اما آن‌چه در بین همه آن‌ها مشترک است، استفاده از شامپوهای ضدریزش مو است.

فراموش نکنید، شامپوهای ضدریزش مو نمی‌توانند به تنهایی درمان ریزش مو محسوب شوند. بلکه در روتین مراقبت از موی آقایان جزو روتین ضد ریزش مو قرار می‌گیرد. همچنین برای افرادی که مستعد ریزش مو هستند، می‌توانند اقدامی پیشگیرانه باشند و روند ریزش مو را کاهش دهند.

یکی از محصولات درمانی ریزش مو که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است، آمینکسیل کلینیکال ویشی است که اثرات درمانی آن فوق‌العاده می‌باشد. این محصول می‌تواند در کنار شامپو ریزش مو یکی از درمان‌های اصلی ریزش موی آقایان باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول بر روی تصویر آن در زیر کلیک کنید:

لوسیون ضد ریزش موی آقایان فولیکا نیز جزو محصولات درمانی ریزش موی آقایان محسوب می‌شود که بازخورد خوبی توسط مصرف کنندگان داشته است. ب

مراقبت از موی آقایان-خانومی

2- شوره سر

آقایان به‌صورت ژنتیکی بیشتر از خانم‌ها مستعد شوره سر هستند و به دلیل کوتاه بودن موهایشان، بیشتر از خانم‌ها نیز به چشم می‌آید. بنابراین بحث درمان شوره سر در آقایان باید جدی‌تر از خانم‌ها پیگیری و درمان شود. درمان شوره سر در آقایان به سختی درمان ریزش مو نیست. یکی از موثرترین اقدامات برای درمان شوره سر آقایان، استفاده از شامپوهای قوی ضد شوره سر است. بهتر است حتی افرادی که در حال حاضر شوره سر ندارند ولی مستعد شوره هستند، یک شامپوی ضدشوره سر در حمام داشته باشند و حداقل هفته ای یک بار موهای خود را با شامپو ضد شوره سر بشورند.

شستشوی موی آقایان-خانومی

3- وز موی آقایان

از آنجایی که جنس موهای آقایان با خانم‌ها متفاوت است و موهای آقایان زبرتر از خانم‌ها است، بیشتر وز می‌شود. یکی از بهترین روش‌های مقابله با وز شدن موها و برای داشتن موهایی خوش حالت، بهتر است از شامپوها و ماسک موی ضد وز مو استفاده کنند.

اگر شما تجربه استفاده از محصولات مراقبت از موی آقایان را دارید، در بخش نظرات در زیر همین مطلب، تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا