آرایشآرایش صورت

استفاده از رنگ‌های پاییزی در میکاپ صورت

امیدواریم که برای پاییز آماده باشید چون اکنون نیمی از آن گذشته است و ما قصد داریم در رابطه با استفاده از رنگ‌های پاییزی در میکاپ صورت با شما صحبت کنیم. فصل رنگارنگ و زیبای پاییز از راه رسیده است و اکنون با سرد شدن و کاهش ناگهانی دمای هوا باید به سوی ژاکت، چکمه و البته رنگ‌های پاییزی و گرم در پالت سایه، رژ لب و … خود که بسیار مجلل تر از سایه های روشن بهار و تابستان هستند برویم.به رنگ های قهوه‌ای، بورگوندی و سایه‌های سرسبز توت با تناژ گرم و چشمگیر فکر کنید. برخی از پالت‌های رنگی همیشه روی مد خواهند ماند، اما سایر ترندهای پاییزی به طور غیرمنتظره ای با انگیزه‌ای متفاوت در برخی از روزها ظاهر می‌شود.

رنگ‌های پاییزی

با توجه به ترندهای فصل پاییز سال 2021 و نظرات آرایشگران حرفه‌ای، پالت رنگ‌های پاییزی منتخب امسال، نمایان گر گرمای ملایم است و از این رو رنگ‌های گرم و پر جنب و جوشی مانند عنابی، نارنجی، قهوه‌ای (شتری) و سایه‌های صورتی و… را با خود به همراه دارد همچنین در پاییز در واقع رنگ‌های گرم اما با تناژ ملایم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، رنگ‌های این فصل بخشی از خانواده شاخص‌های پاییزی است. رنگ‌های پاییزی، خنثی، گرم و تیره متوسط است و آرایش پاییزی زمانی تکمیل است که از این رنگ‌ها در آن استفاده شده باشد. با این حال، این درخشش بیشتر از آنکه نچرال باشد، غنی است. در مقابل فصل پاییز مقابل فصل بهار قرار دارد زیرا رنگ‌های شاخص در این فصل روشن، طبیعی و شاداب به نظر می‌رسد.

ظاهر فصل پاییز به طور کلی بسیار متمایز و شامل درخشش غنی و گرم که ویژگی‌های شاخص پاییز را نمایان می‌کند، است. تضاد در ظاهر رنگ‌های پاییزی به طور واضحی مشخص است و دلیل آن این است که پاییز یک فصل با رنگ‌های خاموش اما گرم است.

برای انجام یک میکاپ پاییزی مناسب، باید ویژگی رنگ‌‌های پاییزی را در آرایش خود رعایت کنید.

آرایش پاییزی

رنگ‌های پاییزی در میکاپ صورت از همان پالت رنگی که برای لباس‌ها و بافت‌های پاییزی استفاده می‌شود، الهام گرفته شده است.

پایه و کانسیلر

پوست واقعی پاییز گرم باید دارای ته رنگ طلایی باشد و امکان دارد این ته رنگ از تناژ روشن تا تیره بسته به رنگ پوست متغیر باشد. اغلب کرم پودرها و کانسیلرهایی که در این فصل استفاده می‌کنند دارای درخشش برنزی است. با این حال، توصیه‌هایی در مورد فونداسیون‌های سنگین وجود در فصل پاییز وجود دارد که استفاده از آن‌ها را منع کرده است و به جای آن استفاده از BB کرم و CC کرم را پیشنهاد می‌دهد. اما به هرحال سعی کنید محصول منتخب شما دارای ته رنگ طلایی باشد و جلوه مات و یا حالت ساتن داشته باشد زیرا جلوه‌های براق برای فصل تابستان مناسب تر است.

کرم پودر مناسب فصل پاییز

برنزر و هایلایتر

برنزر و هایلایتر، درخشندگی طبیعی و طلایی در ظاهر شما به ارمغان می آورد. بهترین برنزرها برای پاییز رنگ‌های گرم و غنی هستند. ممکن است برای یافتن سایه مناسب رنگ پوست خود به آزمایش و خطا نیاز داشته باشید، اما مطمئن شوید که از برنزر بر پایه رنگ زرد استفاده می کنید.

در پاییز حالت نور نسبت به فصل‌های تابستان و بهار کمتر است پس شما به خوبی باید صورت خود کانتورینگ کنید، البته می توانید از برنزر هم به عنوان کانتور و هم به عنوان درخشان کننده استخوان ابرو و گونه استفاده کنید. به جای برنزر، می‌توانید از پودر کمی تیره‌تر از کرم پودر باکیفیت و پاییزی خود نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید از برنزهای خیلی براق خودداری کنید، زیرا آن‌ها قادر هستند آرایش پاییزی شما را تغییر دهند.

آرایش چشم

رنگ‌های آرایش چشم نیز باید به شیوه ای مکمکل همدیگر و خنثی باشند.

⇐ ترفندهای آرایش چشم دودی مناسب فصل پاییز

سایه چشم

رنگ‌های خنثی سایه چشم شامل رنگهای بژ، خاکی و قهوه‌ای و همچنین سایه‌های زیتونی و طلایی در پالت رنگ است. برای رنگ های برجسته و شاین دار سایه چشم، نارنجی، قرمز، بنفش، طلایی و سبز را در پالت خود انتخاب کنید. هنگام انتخاب سایه چشم، رنگ مات یا براق را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید یک برجسته فلزی به پلک خود اضافه کنید. فقط مراقب باشید که در مصرف آن زیاده روی نکنید و آن را با یک سایه چشم مات ترکیب کنید.

از ادغام رنگ‌های زرق و برق دار و رنگ‌های سایه چشم که دارای ته رنگ آبی و سرد که با ظاهر گرم و غنی شما در تضاد است، اجتناب کنید.

ریمل مژه و ابرو

به عنوان یک فصل گرم و خاموش، بهتر است به جای رنگ مشکی از رنگ‌های پاییزی مانند خاکستری و قهوه‌ای تیره استفاده کنید.

خط چشم

رنگ ریمل مژه و ابرو است و استفاده از رنگ مشکی برای آن مناسب نیست. استفاده از رنگ مشکی در فصل پاییز بسیاری افراطی است و تیره ترین رنگ‌های پاییزی که شما در اینجا می‌توانید استفاده کنید قهوه کاسنی و سبز جنگلی است.

رژ گونه

رنگ‌های گرم و درخشان پاییزی برای رژگونه بهترین انتخاب هستند. بسته به عمق رنگ پوست خود، می‌توانید سایه‌های صورتی و نارنجی روشن را امتحان کنید یا به سمت رنگ‌های قهوه‌ای پالت تیره تر بروید و مطمئن شوید که رژگونه شما نه خیلی مات است و نه بیش از حد براق.

رژ لب

رنگ رژ لب پاییزی طیفی از نارنجی، قرمز، صورتی گرم و قهوه‌ای است. رژلب‌ها وقتی مات هستند یا کمی درخشش طلایی دارند برای پاییز مناسب تر است.

⇐ راهنمای جامع انتخاب رژ لب های جذاب پاییزی

میکاپ پاییزی

ظاهر آرایش پاییزی

آرایش پاییزی وقتی گرم است و با کمترین شاین‌ها می‌درخشد، بهترین حالت را دارد. یک آرایش پاییزی ظاهری است که ویژگی‌های ظاهر طبیعی شما را به شیوه بهتری نمایان می‌کند. رنگ‌های پاییزی در آرایش گرم شگفت انگیز به نظر هستند اما در فصول دیگر مانند آفتاب سوختگی به نظر می رسد. رژگونه‌های نارنجی و مسی در صورتی که تا به حال از آنها استفاده نکرده باشید می‌توانند ترسناک باشند. اما در یک فصل، آن‌ها چیزی جز ظاهر طبیعی به نظر نمی‌رسند. بهترین راه برای داشتن یک میکاپ پاییزی جذاب ظاهری نچرال است، رنگ‌های پاییزی مانند بژ و قهوه‌ای روی پلک شما زیبا به نظر می‌رسد و همراه با رژ لب نود می‌تواند یک میکاپ پاییزی و زیبا را برایتان به ارمغان آورد.

برنزر نیز راهی شگفت انگیز برای افزایش گرمای پاییزی است. در واقع پاییز فصلی است که رنگ‌ها و درخشش در آن حرف اول را می‌زند.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا