برند ها و محصولاتمراقبت از پوست

کرم دور چشم الارو خوبه؟ معرفی انواع کرم دور چشم الارو

برای مراقبت از دور چشم اقدامات گوناگونی باید انجام داد. در مطالب پیشین درباره “شروع سن استفاده از کرم‌های دورچشم” صحبت کردیم. همچنین به تفصیل درباره “راهکارهای رفع سیاهی دورچشم” اطلاع رسانی کردیم. در این مطلب به معرفی انواع کرم‌های دورچشم الارو می‌پردازیم.

چرا از کرم دور چشم استفاده کنیم؟

استفاده کردن کرم دور چشم یکی از مهم‌ترین اقدامات مراقبت از دورچشم است که می‌بایست از 25 سالگی به بعد در روتین مراقبت از پوست قرار گیرد زیرا پوست دور چشم پوستی بسیار نازک، حساس و آسیب‌پذیر است. کرم‌های دور چشم انواع مختلفی دارند و هرکدام برای کاربری خاصی فرموله شده‌اند. در این مطلب به طور اختصاصی راجع به کرم‌های دورچشم الارو صحبت می‌کنیم. برند الارو دو کرم دور چشم دارد که هر کدام برای گروه خاصی ارائه شده است.

1- کرم دور چشم ضدچروک با خاصیت ضدتیرگی الارو

کرم دور چشم ضدتیرگی الارو که بسته بندی بنفش رنگی دارد، یکی از بهترین انتخاب‌های کرم دورچشم برای افرادی است که زیر 35 سال هستند. این محصول حاوی کافئین با خاصیت ضدتیرگی، ماتریکسیل 3000 با خاصیت ضدچروکی، روغن آرگان با خاصیت آبرسانی و پپتید سولوشن با خاصیت پیشگیری از چروک‌های پوست می‌باشد.

کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت ضد تیرگی قوی الارو-خانومی

بافت کرم دورچشم ضدچروک با خاصیت ضدتیرگی الارو

کرم دور چشم ضدچروک ضدتیرگی الارو بافت سبک و غیرچربی دارد و حس آبرسانی بالایی دارد. این کرم باعث ایجاد میلیا نمی‌شود و برای افرادی که می‌خواهند برای اولین بار استفاده از کرم دورچشم را آغاز کنند، انتخاب خوبی است.

سیستم ضدتیرگی این کرم، افزایش گردش خون است. بنابراین نباید انتظار داشت که تیرگی‌های خیلی شدید و ژنتیکی را کامل برطرف کند. خوب است بدانید کلا کرم‌های دور چشم توانایی خیلی بالایی در رفع تیرگی زیر چشم ندارند و بهترین کرم‌های دورچشم در بالاترین اثربخشی، حدود 30 درصد تیرگی زیرچشم را بهبود می‌دهند. اگر تیرگی زیرچشم شدید و ارثی باشد، راه‌های درمانی مانند کربوکسی تراپی باید در مطب پزشک انجام شود.

کرم دورچشم ضدچروک با خاصیت لیفتینگ الارو

2- کرم دورچشم ضدچروک با خاصیت لیفتینگ الارو

این کرم برای افرادی که بیشتر از 35 سال سن دارند مناسب است. بافت این کرم غلیظ و کمی چرب و سنگین است. البته جذب بسیار خوبی دارد و اثر چربی برجا نمی‌گذارد. این کرم به واسطه وجود ماده اکتیو لیفت اسنس، در همان لحظات اولی که استفاده می‌شود کمی حالت لیفتینگ به پوست دور چشم می‌دهد.

بیشتر بخوانید: ضدآفتاب الارو خوبه؟

ترکیبات کرم دورچشم ضدچروک با خاصیت لیفتینگ الارو

ترکیبات به‌کار رفته در این کرم ضدچروک دورچشم، لیفت اسنس با خاصیت لیفتینگ، پپتید سولوشن با خاصیت ضدچروک و کلاندولا با خاصیت افزایش گردش خون می‌باشد که در مجموع سبب کم عمق شدن چروک‌های اطراف چشم می‌شود و به مرور پوست دور چشم را کمی سفت تر از قبل می‌کند.

اگر شما از کرم‌های دورچشم الارو استفاده کرده‌اید، نظرات خود را راجع به این محصولات در بخش نظرات در زیر همین مطلب یادداشت کنید تا دیگران هم از آن بهره‌مند شوند.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 2.4 / 5. مجموع آرا: 5

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا