آرایشآرایش مو

جذاب‎ترین مدل‌های‎ مو برای صورت‌های بیضی شکل

قبل از این‎‌که بخواهید مدل مو یا عینک جدید انتخاب کنید، ابتدا باید شکل صورت خود را مشخص کنید. زیرا ممکن است مدلی برای کسی با صورت مستطیل شکل (به عبارتی بلند و باریک) عالی به نظر برسد، ولی به صورت مربعی شکل نیاید. برای تشخیص این‌که صورتتان بیضی است یا خیر باید آن را اندازه بگیرید. اگر طول صورت از عرض استخوان گونه بزرگ‌تر، پیشانی از خط فک بیشتر و همچنین زاویه فک گرد باشد می‌توانید به چنین صورتی بیضی شکل بگویید.

تشخیص بهترین مدل مو برای صورت بیضی شکل دشوار است. چرا؟ همه می‌دانند که صورت بیضی جذاب‌ترین شکل صورت برای یک خانم است. به همین دلیل برای نشان دادن جذابیت هرچه بیشتر ظاهر صورت باید مدل مویی انتخاب کنید که با فرم صورت هماهنگ باشد. گزینه‌های زیادی برای مدل مو برای صورت‌های بیضی شکل پیدا می‌کنید چون همه نوع مدلی به این نوع فرم صورت می‌آید. برای شروع تنها به دیدن چندتا الگوی مو نیاز دارید.

مدل مو-خانومی

مدل باب با موج‌های بزرگ

اگر ترجیح می‌دهید موهایی نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه داشته باشید، این مدل مو انتخاب خوبی برای شماست. این مدل حالت‌دار با موج‌های بزرگ و چتری‌هایی با فرق وسط است که تا بلندی موهایتان می‌رسد. این مدل مو برای موهای نازک گزینه خوبی است، زیرا لایه‌های موج‌دار مو به موهایتان حجم اضافی می‌دهد.

مدل مو-خانومی

مدل باب موج‌دار نامتقارن

این مدل مو کوتاه است. به این صورت که یک طرف از طرف دیگر بلندتر است. سمت بلند مو را هم می‌توانید با اتو مو حالتی مواج بدهید و هم آن را صاف کنید. در هردو صورت به چهره‌تان جذابیتی خاص و شیک می‌بخشد.

مدل مو-خانومی

موی بلند صاف با چتری پرپشت تا روی پیشانی

چتری به هر مدل از مو، کوتاه یا بلند، صاف و فر می‌آید. در این مدل چتری‌ها پرپشت و صاف با موی بسیار بلند زیبایی جذابی به صورت‌های بیضی شکل می‌دهد.

مدل مو-خانومی

مدل باب برش موج‌دار

برش‌های کوتاه به خوبی با صورت‌های بیضی شکل جور می‌شوند. بافت ظریف موجود در این مدل باعث افزایش حجم در نزدیکی شقیقه‌ها می‌شود تا ظاهر مو را پرتر نشان دهد. این مدل مو از بالای مو تا یک ارتفاع مشخص صاف و بقیه آن به صورت موج‌دار حالت داده شده است. برای حالت دادن به مو می‌توانید به دو صورت که یکی با اتوی حالت‌دهنده مو و یکی به صورت سرد است، عمل کنید. در روش سرد زمانی که موهایتان هنوز کامل خشک نشده ببافید و یک شب تا صبح آن را نگه دارید. بعد از این‌که از خشک بودن کامل موهایتان مطمئن شدید آن را باز کنید و با اسپری حجم‌دهنده حالت آن را تثبیت کنید.

مدل مو-خانومی

مدل باب مدرن

این مدل موی کوتاه با چتری صاف و یکدست ست شده که حالتی کلاسیک دارد. چتری‌هایی که صاف و حجیم هستند برای صورت‌های بیضی شکل توصیه می‌شود.

مدل مو-خانومی

مدل بلند موج‌دار ساحلی

یکی از زیباترین و همه‌گیرترین مدل‌ها در بین کسانی است که صورت بیضی شکل دارند. فرهای مو همانطور که از اسمش پیداست مثل موج‌های ساحل سطحی و کم‌عمق هستند. اگر پایین موهایتان را هایلایت کنید زیبایی موج‌های روی موهایتان را دوچندان می‌کند.

مدل مو-خانومی

مدل برش پیکسی یک طرفه

برش‌های پیکسی برای اینکه صورتتان استخوانی‌تر جلوه کند بسیار گزینه مناسبی هستند. موهای یک سمت تیغ خورده یا کوتاه شده است و قسمت دیگر دسته‌ای مو به صورت چتری بلند و تکه‌ تکه جمع می‌شود. این مدل مو استخوان گونه و خط فکتان را برجسته‌تر نشان می‌دهد. کناره یک قسمت از پیشانی را می‌پوشاند و کانون توجه را در چشمانتان متمرکز می‌کند.

مدل مو-خانومی

مدل لایه‌ای آشفته

این مدل مو حالت بهم‌ریختگی دارد، انگار که تازه از خواب بیدار شده‌ باشید. اما این مدل موی شلخته در حقیقت یک ترند جنجالی در بین مدل موهایی است که برای صورت بیضی شکل مناسب هستند و بسیار پرطرفدار است. در این مدل مو موج ضعیفی انتهای مو را حالت می‌دهد و بقیه مو صاف و کمی وز است و حتی چند تار مو ممکن است در هوا باشد که حس بهم ریختگی به شما می‌دهد.

مدل مو-خانومی

مدل فر ریز و حجیم

فرهای بزرگ توجه زیادی را به خود جلب می‌کنند و یک تعریف کامل و بی‌نقص برای مدل موهای صورت بیضی شکل است. با سشوار کشیدن و سپس پیچاندن تصادفی دسته‌های مو به دور اتو با لوله سایز بزرگ، به این مدل زیبا دست پیدا کنید. می‌توانید با بهم ریختن موها و زدن اسپری حجم‌دهنده به فرها حالتی لخت و نامرتب بدهید تا جلوه‌اش دوچندان شود.

مدل مو-خانومی

مدل چتری ویسپی

این چتری‌ها به قدری بلند هستند که روی پلک و بالای چشم قرار می‌گیرند و توجه را به سمت چشم و استخوان گونه متمرکز می‌کند. اگر موهای نازکی دارید این مدل چتری ایده‌آل شما خواهد بود. همچنین با موهای کوتاه، بلند و متوسط به خوبی هماهنگ می‌شوند.

مدل موی فرق کج عمیق

این مدل یکی از ترندهای بزرگ آرایش مو است که برای موهای بلند و نازک مناسب است. در این مدل موهایتان را از یک طرف به طرف دیگر بفرستید تا حالت موهایتان حجیم و باشکوه جلوه ‌کند.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا