مراقبت از پوست

بهترین محصول برای استفاده بعد از لیزر چیست؟

بهترین محصول برای استفاده بعد از لیزر چیست؟

همانطور که در 10 فرمان نوروزتراپی گفتیم، این روزها اقدامات زیبایی طرفداران زیادی پیدا کرده است. از جمله مهمترین اقدامات زیبایی، لیزرها هستند که انصافا اثربخشی بالایی هم دارند. لیزرها انواع مختلف دارند و هرکدام برای کار خاصی استفاده می شوند. افرادی که لیزر کرده اند میدانند که بعد از لیزر ، پوست التهاب زیادی دارد و بهترین کار، استفاده از یک محصول ضدالتهاب و آرامبخش پوست است که عوارض لیزر را به سرعت کم کند.

محصولات ضدالتهاب  معمولا به دو صورت اسپری و کرم وجود دارند. اسپری ها برای بلافاصله بعد از لیزر استفاده می شوند که برای پخش آن نیازی به دست کشیدن بر روی پوست ملتهب نیست و کرمها بعد از یکی دو روز از گذشت لیزر استفاده می شوند که ماندگاری بالاتری بر روی پوست دارند.

مراقبت های ضروری بعد ازلیزر

دو نوع مراقبت لازم است انجام شود:

1- مراقبت کوتاه مدت

این نوع مراقبت از پوست  مربوط به تسکین التهاب پوست بعد از لیزر است که تا سه چهار روز بعد از لیزر ادامه دارد.

2- مراقبت بلند مدت

منظور از مراقبت بلند مدت،  مراقبت از آفتاب بخصوص استفاده صحیح، دقیق و سخاوتمندانه محصولات ضدآفتاب است که باید حداقل دوماه بطور وسواس گونه ادامه یابد.

در این مطلب، محصولات اثربخش برای مراقبت کوتاه مدت و مراقبت بلند مدت بعد از لیزر و میکرودرم معرفی میکنیم.

معرفی کیت درمانی رفع التهابات پوستی ددو سنس

برند گیاهی ددوسنس، یک برند آلمانی است که دو محصول برای رفع التهابات پوستی دارد. این محصول برای تسکین و کاهش التهابات پوست بعد از لیزر، میکرودرم، پیلینگ و جراحات پوستی بسیار مناسب است و مانند آبی بر روی آتش برای پوست ملتهب عمل میکند.

axe m

اثربخشی بالای این دو محصول در رفع التهاب و خارش و سوزش، به دلیل وجود زینک، بیزابولول، آلانتوئین و شیرین بیان است که از جمله مواد ضدالتهاب قوی برای بعد از لیزر می باشند.   عصاره جوی دوسر  نیز که اثر ضدخارش دارد در این محصول وجود دارد.

این دو محصول هر کدام به تنهایی نیز میتواند استفاده شود ولی جهت صرفه اقتصادی و اثربخشی بالاتر، در یک کیت دوتایی عرضه شده است که هزینه آن از مجموع قیمت هرکدام به تنهایی، کمتر است.

آکوت کرم و آکوت اسپری ددوسنس که در کیت درمانی رفع التهابات پوستی ددو سنس وجود دارد، برای بعد از آفتاب گرفتن و بعد از سولاریوم نیز قابل استفاده است.

معرفی کرم ضدآفتاب بی رنگ مکس بیودرما SPF50+

یکی از بزرگترین مزیتهای این محصول برای بعد از لیزر این است که کرم ضدآفتاب بی رنگ مکس بیودرما یک ضدآفتاب مقاوم در برابر تعریق و ضدآب است. برای افرادی که لب ساحل و استخر ضدآفتاب میزنند یا زیاد عرق میکنند مناسب است.

  • بافت فلوئیدی مناسب با چربی متعادل شده ای دارد. جذب آن سریع است. ضدآفتاب بی رنگ مکس بایودرما حاوی کمپلکس انحصاری Cellular Bioprotectionاست که مقاومت بسیار خوبی در برابر UV ایجاد میکند.

    axe m

روش مصرف صحیح ضدآفتاب یعنی چی؟

روش مصرف صحیح ضدآفتاب یعنی اینکه ضدآفتاب را روی پوست تمیز بزنید و اگر در طول روز در معرض نورآفتاب هستید، هر دو ساعت آن را تمدید کنید. هر باز هم به مقدار دو بند انگشت یا یک قاشق چایخوری سرخالی مصرف کنید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 3.5 / 5. مجموع آرا: 2

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا