آرایش چشمنقد و بررسی محصول و برند

بهترین مارک کانسیلر دور چشم را با یک راهنمای دقیق انتخاب کنید

کانسیلر دور چشم اساساً یک عضو معجزه‌گر در بین ابزار آرایشی صورت است. عمر استفاده از کانسیلر در خودآرایی چندان طولانی نیست اما تأثیرات شگفت‌انگیز این محصول، به‌سرعت آن را به عضوی پراهمیت و محبوب تبدیل کرده است. کانسیلرها کاربردهای چندگانه‌ای دارند و تقریباً در پوشش سیاهی دور چشم و تمام نقص‌های پوست اطراف چشم، توانمند هستند. پنهان کردن جوش، لکه‌های صورت، کک و مک، کبودی یا مشکلاتی از این قبیل، مشکلات پوستی‌ای هستند که نقش بنیادی کانسیلر در آرایش صورت را نمایان می‌کنند. اما آن‌چه بیشتر از همه در کاربرد کانسیلر می‌درخشد، توان پوشش‌دهی تیرگی، کبودی، چین و چروک‌ اطراف چشم و وجود SPF در بعضی از آنها است. علاوه بر این، کانسیلر دور چشم به‌خوبی می‌تواند در نقش زیرساخت سایه چشم در پلک‌های‌ بالا ظاهر شود و البته بسته به سلیقه‌ی شما، نتیجه‌ای مات یا براق خلق کند.

پرفروش ترین کانسیلر دور چشم برای پوشاندن سیاهی و پف زیر چشم

کانسیلر دور چشم خوب چه ویژگی‌ها و کاربردی دارد؟

کانسیلرها عموما به‌عنوان نوعی کرم پوشاننده فشرده شناخته می‌شوند. رنگ‌های گسترده و حالت‌های مختلف (مایع، کرمی و استیکی) کانسیلر دور چشم، قطعاً برای هر نوع پوست، یک انتخاب ویژه به‌دنبال دارد. از طرفی اگرچه تمام کانسیلرهای دور چشم هدف‌های مشابهی را دنبال می‌کنند اما بر اساس میزان تأثیرگذاری‌شان می‌توانند ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند.

برای مثال هرچه خواص آبرسانی، کلاژن‌سازی، ضد آفتاب یا غذا رسانی در کانسیلرها بیشتر باشد، اثر ضد چروک آن‌ها قوی‌تر خواهد بود. در واقع بهترین کانسیلرهای دور چشم لزوماً ترکیبات یکسانی ندارند و برای سازگاری با مشکلات مختلف ساخته شده‌اند.

شما چه انتظاری از کانسیلر دور چشم دارید؟ آشنایی با انواع مختلف و کاربردهای متفاوت کانسیلرهای دور چشم، اولین قدم برای رسیدن به یک انتخاب رضایت‌بخش و بدون دردسر است. بنابراین برای داشتن یک انتخاب ساده و مناسب، مروری بر نقد و معرفی پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم داشته باشید که در این مقاله برایتان آماده کرده‌ایم.

ویژگی و کاربرد کانسیلر دور چشم

کدام کانسیلر دور چشم بهتر است؛ مایع، استیکی یا کرمی؟

این کاملاً به پوست شما بستگی دارد. کانسیلر در هر حالتی که باشد، مهم است که حتماً به‌طور کامل جذب شود و نشانی از آن روی پوست دیده نشود؛ بهتر است با بیوتی بلندر یا یک پد آرایشی، کانسیلر را فید کنید و بد نیست در انتها با کمی پودر، آن را فیکس کنید تا جمع نشود یا در چروک‌های چشم‌تان، خط نیندازد.

به‌طور کلی کانسیلرهای مایع بیشتر برای پوست‌های چرب و معمولی مناسب هستند. اگر پوست‌ خشکی دارید، کانسیلرهای استیکی برای شما انتخاب بهتری هستند. این نوع کانسیلر دور چشم، برای تحریک نشدن حساسیت پوست هم بیشتر توصیه می‌شود. کانسیلرهای کرمی هم بیشتر با پوست خشک سازگار هستند. از آنجایی‌که این نوع کانسیلر خیلی وقت‌ها در خطوط چشم جمع می‌شوند، به دقت بیشتری برای فید شدن نیاز دارند. اگر پوست مختلط دارید، هر دو کانسیلر مایع و کرمی می‌توانند رضایت‌بخش باشند.

✨ پیشنهاد مطالعه: کانسیلر چیست و چه کاربردی دارد؟

انتخاب بهترین کانسیلر دور چشم با توجه به رنگ پوست

تغییر ناخوشایند در رنگ بعضی از بخش‌های پوست صورت، مشکلی است که به‌دنبال عوامل مختلفی رخ می‌دهد. برای مثال گاهی جوش‌های بزرگ و چرکی یا آکنه، بعد از بهبود، رد مشخصی از تیرگی و کبودی روی پوست به ‌جا می‌گذارند. البته که عوامل محیطی، ژن و نوع تغذیه در این مورد بسیار مؤثر هستند اما باید در نظر داشت که روند طبیعی پیری صورت هم می‌تواند علاوه بر چین و چروک‌های ریز و درشت، با تیرگی بخش‌هایی از پوست همراه باشد که خصوصاً در پوست زیر چشم به‌طور کامل مشهود است.

به‌هرحال یکی از وظایف اصلی کانسیلرها، پوشش چین و چروک و تیرگی‌ زیر چشم است. هر یک از رنگ‌های کانسیلر، برای خنثی کردن و پوشش‌دهی یکی از تغییرات ناخوشایند رنگ پوست، توانمندترند. برای انتخاب رنگ کانسیلر دور چشم، چند نکته‌ تعیین‌کننده وجود دارد که بهتر است به ان توجه ویژه‌ای داشته باشید:

اول این‌که هرچه رنگ کانسیلر گرم‌تر باشد، برای پوست‌های تیره‌تر، مناسب‌تر است. این تیرگی در پوست‌های روشن می‌تواند با کانسیلر صورتی پوشش داده شود. اما کانسیلر نارنجی در پوست‌های برونز و سبزه، بهتر عمل می‌کند. اگر غیر از تیرگی دور چشم، با لکه‌های قرمزرنگ در این بخش مشکل دارید، می‌توانید از کمی کانسیلر سبز هم برای خنثی شدن آن کمک بگیرید؛ در این حالت بهتر است قبل از زدن کرم‌پودرتان، لکه‌های قرمز را با کانسیلر سبز پنهان کنید و بعد از کرم‌ پودر، کانسیلر اصلی را برای از بین بردن تیرگی اطراف چشم بزنید.

برای انتخاب رنگ کانسیلر دور چشم می‌توانید رنگ اصلی پوست‌تان را در نظر بگیرید و کانسیلر را دو درجه روشن‌تر از آن انتخاب کنید. از طرفی می‌توانید کانسیلر را هماهنگ با بخش‌هایی از پوست صورت خود که هیچ نوع تیرگی یا قرمزی ندارد، انتخاب کنید (مثلاً قسمت داخلی گونه به سمت بینی).

✨ پیشنهاد مطالعه: ترتیب استفاده از کانسیلر و کرم پودر

بهترین کانسیلر دور چشم مناسب انواع پوست

معرفی و نقد پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم

رسیدن به بهترین انتخاب در هر رده‌ قیمتی، همیشه و برای خرید همه‌چیز چالش‌ برانگیز است. قطعاً حضور گسترده‌ لوازم آرایش تقلبی و بی‌کیفیت که می‌توانند علاوه بر بی‌نتیجه بودن، برای چشم بسیار خطرناک باشند هم در سختی این انتخاب مؤثر است. اما آشنایی با پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم می‌تواند مناسب‌ترین انتخاب پیش روی شما را با هر هزینه‌ای که می‌کنید، روشن کند.

به‌هرحال کانسیلرهای خیلی پرفروش ایرانی و خارجی، به نوعی امتحان‌ خود را پس داده‌اند و دلایلی برای جذب این همه طرفدار در بازار کلان لوازم آرایشیی دارند. با این وجود سعی می‌کنیم در معرفی این محصولات، به ضعف‌های آن‌ها هم اشاره کنیم تا انتخاب بهترین گزینه با توجه به اولویت‌هایی که دارید، راحت‌تر باشد.

✨ پیشنهاد مطالعه: انتخاب کانسیلر بر اساس جنس پوست

1. کانسیلر دور چشم اس پی اف 25 پریم

کانسیلر مایع دور چشم پریم مدل Trio Active یک محصول تماماً گیاهی است که در افزایش مقاومت پوست دور چشم در برابر عوامل محیطی، نرم‌کنندگی و البته پوشش سیاهی و چروک‌های زیر چشم‌ بسیار موثر است. نقطه قوت این محصول، بهره بردن از SPF 25 آن است که پوست اطراف چشم را در برابر نور آفتاب، بسیار مقاوم می‌کند. علاوه بر آن، سازگاری با انواع پوست را می‌توان از نکات مثبت این کانسیلر دانست.

یکی از مواردی که در معرفی ترکیبات بهترین کانسیلرهای دور چشم به آن اشاره کردیم، خاصیت کلاژن‌سازی آنها است که در ساخت Trio Active پریم با توسل به عصاره سنتلا، در نظر گرفته شده است.

کانسیلر دور چشم SPF 25 پریم، مقدار قابل توجهی ویتامین E به پوست اطراف چشم منتقل می‌کند و با بهره‌گیری از عصاره جوانه گندم و روغن ماکادمیا (فندق استرالیایی)، توانایی آبرسانی و نرم‌کنندگی دارد؛ این رطوبت‌ رسانی به همراهی آنتی‌ اکسیدان‌ها می‌تواند از چروک‌های ناشی از خشکی اطراف چشم، پیشگیری کند. عصاره چای سبز، التهاب و پف دور چشم را از بین می‌برد و عصاره هاماملیس موجود در آن در تنظیم گردش خون، مؤثر ظاهر می‌شود.

این محصول را می‌توانید در یکی از رنگ‌های بژ روشن و بژ طبیعی، خرید کنید. میزان پوشانندگی کانسیلر پریم اگرچه برای بسیاری از افراد رضایت‌بخش است اما ممکن است برای پنهان کردن تیرگی‌ها و چروک‌های شدید، کافی نباشد. در واقع باید در نظر داشته باشید که خواص درمانی این محصول، نقش پررنگ‌تری از پوشانندگی سریع و لحظه‌ای آن دارد.

کانسیلر دو رچشم پریم برای پوشاندن چروک و سیاهی دور چشم

خرید کانسیلر دور چشم پریم

2. کانسیلر دور چشم اچ دی گلدن رز

کانسیلر مایع اچ دی گلدن رز با یدک کشیدن پسوند HD، به‌عنوان محصولی پرقدرت با توان پوشانندگی خیلی بالا معرفی می‌شود. خوشبختانه در واقعیت هم می‌توان به این پسوند امیدوار بود و کانسیلر اچ دی گلدن رز را در قالب یک استارتر کاملاً رضایت‌بخش برای آرایش چشم، پذیرفت. نکته‌ی مهم این‌جاست که علی‌رغم عملکرد قابل قبول این محصول در پوشانندگی تیرگی‌های اطراف پوست و البته چروک‌های نازک، هیچ خبری از بافت سنگین و آزاردهنده نیست.

ترکیب سازنده کانسیلر گلدن رز پر از موادی شبیه به گلیسرین است که خاصیت نرم‌کنندگی و آبرسانی آن را تضمین می‌کنند. بهره بردن از SPF 15 می‌تواند مقاومتی نسبی در برابر آفتاب ایجاد کند و در کنترل خشکی پوست اطراف چشم، مؤثر است. این محصول برای انواع پوست، مناسب و اثربخش است و با همراهی یک اپلیکاتور اسفنجی نرم، استفاده را برای همه راحت‌تر می‌کند.

به‌نظر می‌رسد که طیف وسیع رنگی کانسیلر HD گلدن رز (10 رنگ) هیچ‌کس را بی‌بهره نمی‌گذارد؛ با این‌حال بهتر است رنگ‌های این مجموعه را یک درجه روشن‌تر از آن‌چه به‌نظر می‌رسند، تصور کنید. از طرفی دقت کنید که با توجه به روند نسبتاً سریع خشک شدن این کانسیلر، باید در استفاده از آن فرز عمل کرد. البته که با حضور اپلیکاتور اسفنجی مخصوص، این افزایش سرعت عمل، خودبه‌خود تا حدی میسر است.

این محصول پرفروش با خاصیت نرم‌کنندگی و رطوبت‌ رسانی، زیر چشم را نرم و شفاف می‌کند اما هم‌زمان با تنظیم چربی پوست، جلوه‌ نهایی براقی به‌دنبال ندارد. اگرچه کانسیلر گلدن رز در پنهان کردن چروک‌های اطراف چشم هم رضایت‌بخش ظاهر می‌شود اما قدرت آن در پوشانندگی تیرگی‌ها و لک‌های قرمز، پررنگ‌تر است.

کانسیلر دور چشم گلدن رز

خرید کانسیلر دور چشم گلدن رز

3. کانسیلر دور چشم این لی

محصولات آرایشی بهداشتی این لی با این‌که عمر چندانی ندارند اما در بین پرطرفدارترین‌های بازار می‌درخشند. کانسیلر قلمی X-28468 این لی را می‌توان گرینه‌ای مناسب برای آرایش معمول و نه‌چندان سنگین روزانه دانست. این محصول با تأکید بر افزایش جریان خون در مویرگ‌ها و نتیجتاً کاهش قابل توجه تیرگی زیر چشم، معرفی شده و البته در نرم‌کنندگی این بخش از پوست صورت هم مؤثر است. این اثر نرم‌کنندگی ابداً با ایجاد چربی اضافی در پوست همراه نیست و صرفاً با آبرسانی، میسر می‌شود.

همچنین بهره گرفتن از SPF 20 در کانیسلر این‌ لی می‌تواند پوست نازک اطراف چشم را برای رویارویی با نور آفتاب (UVA و UVB) مقاوم کند. حضور این دو خاصیت (آبرسانی و ضد آفتاب) برای کاهش و پیشگیری از چروک‌های زاده‌ی خشکی دور چشم، بسیار امیدوار کننده است.

کانسیلر X-28468 این ‌لی در سه رنگ روشن، متوسط و نسبتاً تیره، قابل انتخاب است و با بافت سبکش، برای استفاده روی انواع پوست، سازگار می‌باشد. نکته‌ قابل توجه برای خرید این کانسیلر، دقت به میزان پوشانندگی آن است. در واقع اگر به فکر پوشش‌دهی خیلی بالا برای تیرگی و چروک اطراف چشم هستید، این محصول را انتخاب نکنید.

تأکید می‌کنیم که بافت نرم و سبک کانسیلر قلمی این لی، قدرت میانه‌حال آن در پوشش‌دهی و ماندگاری رضایت‌بخش، محصولی مناسب برای آرایش روزانه و سبک را پیش روی شما قرار می‌دهد.

کانسیلر دور چشم این لی

خرید کانسیلر دور چشم این لی

4. کانسیلر دور چشم مایع دور چشم نوت

حضور روغن آرگان در ترکیبات لوازم آرایشی‌ بهداشتی به گزینه‌ای وسوسه‌ کننده و امیدبخش تبدیل شده؛ البته که این جذابیت کاملاً به‌حق است و تأثیرات درخشان این روغن گیاهی را نمی‌توان نادیده گرفت. کانسیلر مایع نوت مدل FULL COVARAGE، قبل از هر چیز با ادعای پوشانندگی بالا معرفی می‌شود. اگرچه بهره‌گیری کانسیلر نوت از روغن آرگان و پروتئین سویا مستقیماً در پوشش‌دهی مؤثر نیست اما نقش شناخته شده‌ این ترکیبات در افزایش مقاوت و طراوت پوست، قطعاً در محبوبیت محصول تأثیرگذار بوده است.

پروتئین سویا می‌تواند کانسلیر مایع دور چشم نوت را با ویژگی درخشان کلاژن‌ سازی همراه سازد و به همین ترتیب، نقش تقویت‌ کنندگی در این محصول را تضمین کند. کانسیلر مایع نوت علاوه بر ویژگی‌های گفته شده، می‌تواند از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد و تأثیرات مخرب محیطی، محافظت کند و با پیشگیری از خشکی و تأثیرات ناخوشایند آن، اطراف چشم را باطراوت و زنده نشان دهد.

کانسیلر مایع دور چشم FULL COVARAGE نوت، رسالت نامی را که دارد، به‌جا می‌آورد. این محصول برای استفاده در آرایش‌های نسبتاً سنگین و غیر روزمره هم می‌تواند رضایت شما را جلب کند. دقت کنید که برای نتیجه‌گیری خوب از این محصول حتماً در نهایت از پودر فیکس، کمک بگیرید. این کار نه تنها ماندگاری اثر کانسیلر را افزایش می‌دهد، که برای رسیدن به پوست صاف و بی‌نقص در اطراف چشم،بسیار  یاری‌ رسان است.

کانسیلر مایع دور چشم محبوب نوت را می‌توانید از بین چهار رنگ روشن تا تیره انتخاب کنید و به پوشانندگی آن در تمام انواع پوست، امیدوار باشید. باید اشاره کنیم که این محصول علی‌رغم ویژگی‌های مؤثری که برای پیشگیری از آثار پیری و چروک پوست دارد، در کاور کردن چروک‌ها به اندازه پوشش‌دهی تیرگی و لک‌های اطراف چشم، قوی نیست.

کانسیلر دور چشم نوت

خرید کانسیلر دور چشم نوت

5. کانسیلر دور چشم جنتل تاچ بلک دایموند مای

اگر به‌دنبال یک محصول رضایت‌بخش برای استفاده مداوم و روزانه هستید، کانسیلر جنتل تاچ بلک دایموند مای را حتماً در فهرست خود بگنجانید. این محصول یکی از پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم است که اثری سبک و ملایم به‌جا می‌گذارد و برای ایجاد ظاهری آراسته اما طبیعی به اندازه کافی توان پوشش‌دهی دارد. این یعنی برای پوشش‌دهی کامل و خالی از نقص، نمی‌توانید روی کانسیلر مای حساب چندانی باز کنید، اما در ایجاد یک پوشش سبک می‌توانید به آن امیدوار باشید.

از طرفی این محصول تا حدی می‌تواند نقش نرم‌کننده و طراوت‎بخش را برای پوست اطراف چشم ایفا کند و به همین ترتیب، آثار و علائم پیری پوست را کاهش دهد. بعد از استفاده از این کانسیلر حتماً به پودر فیکس متوسل شوید تا نشانی از آن در خطوط چین و چروک اطراف چشم، برجا نماند.

کانسیلر دور چشم بلک دایموند مای

خرید کانسیلر دور چشم مای

6. کانسیلر دور چشم ایج ریوایند میبلین

ایج ریوایند میبلین، مدت‌ها است که در بین محبوب‌ترین و پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم، حضوری مستمر دارد. جایگاه تثبیت شده‌ این محصول می‌تواند حتی عنوان محبوب‌ترین کانسیلر بازار را به آن ببخشد. به‌هرحال کانسیلر ایج ریوایند میبلین، گزینه‌ای کاملاً توانمند در پوشش اساسی مشکلات اطراف چشم است و با بهره‌گیری از یک ترکیب شیمیایی با عنوان هالوکسیل، لک‌ها و سیاهی زیر چشم را عملاً بی‌نشان می‌کند. هالوکسیل در واقع با در اختیار گرفتن و از میان برداشتن رنگ‌ دانه‌های خونی مویرگ‌های پوست زیر چشم، آثار تیرگی و کبودی را محو می‌کند و حتی در از بین بردن پف زیر چشم‌، مؤثر است.

کانسیلر ایج ریوایند میبلین با پوشش تمام منافذ و خطوط مشخص پوست، در نهایت با لطافت و تازگی و کمرنگ کردن علائم پیری همراه می‌شود. علاوه بر این ویژگی‌ها، اپلیکاتور بسیار کاربردی آنتی‌ باکتریال هم قطعاً در محبوبیت کانسیلر ایج ریوایند میبلین نقش دارد؛ این اپلیکاتور، جذب سریع و کامل کانسیلر به تمام نقاط پوست را به راحت‌ترین شکل برای شما ممکن می‌کند. جلوه نهایی کانسیلر میبلین، کمی براق است.

کانسیلر دور چشم میبلین

خرید کانسیلر دور چشم میبلین

7. کانسیلر دور چشم لورال

استفاده از کانسیلر قدرتمند لورال مدل Infaillible روی پوست‌های چرب، مختلط یا معمولی با نتایج شگفت‌ انگیزی همراه خواهد بود. هرچه میزان چربی پوست بیشتر باشد، این نتیجه‌ درخشان، نمایان‌تر است. اما زدن این  کانسیلر لورئال روی پوست‌های کاملاً خشک، اثربخشی چندانی ندارد و خرید آن به صاحبان پوست خشک یا خیلی حساس، توصیه نمی‌شود. با این‌حال اگر به هر نحوی خواستید پوست خشک خود را با کانسیلر اورئال پوشش دهید، قبل از آن به کرم‌های مرطوب‌ کننده قوی متوسل شوید.

پوشش‌دهی کامل تیرگی و لک‌های زیر چشم در پوست‌های چرب و معمولی نه تنها در لحظه بسیار رضایت‌بخش است، که مدت‌زمانی طولانی (تا 24 ساعت) بدون مشکل، پابرجا می‌ماند. کانسیلر لورآل در تنظیم میزان چربی پوست هم فعال است و نهایتاً جلوه‌‌ای مات و طبیعی به پوست‌های روغنی می‌بخشد.

برای استفاده نتیجه‌بخش‌ از کانسیلر Infaillible لورآل، باید سرعت بالای خشک شدن آن روی پوست را در نظر بگیرید. پس باید سریع عمل کنید تا پیش از خشک شدن کانسیلر، آن را به‌خوبی پخش کرده باشید. تنها اگر همین نکته را در مورد کانسیلر لورآل رعایت کنید، می‌توانید برای مدتی طولانی از دست تیرگی‌ها، لک‌ها و خطوط ریز چشم، راحت شوید.

کانسیلر دور چشم لورال

خرید کانسیلر دور چشم لورال

8. کانسیلر دور چشم مایع اپیلینگ شون

کانسیلر مایع شون، یک محصول داخلی است که بر پایه‌ ترکیبات گیاهی ساخته شده و با عملکرد قابل قبولش به لیست پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم، وارد شده است. این محصول برای استفاده روی پوست‌های خشک و حساس، توصیه نمی‌شود اما برای پوشش دور چشم در پوست‌های چرب و معمولی قابل قبول ظاهر می‌شود. دقت کنید که کانسیلر مایع اپیلینگ شون، برای استفاده روزانه و نسبتاً سبک مناسب است و پوشانندگی خیلی بالایی ندارد.

در واقع اگر تیرگی جدی و آزاردهنده‌ای در اطراف چشم شما نیست و نتیجه‌ای طبیعی از آرایش می‌خواهید، کانسیلر شون می‌تواند بسیار یاری‌رسان باشد. این محصول در تنظیم رطوبت و تأمین ویتامین‌های مورد نیاز پوست، تا حدی مؤثر است و با ترکیباتی مثل روغن بادام، لطافت خوشایندی به اطراف چشم می‌بخشد.

کانسیلر مایع اپیلینگ شون با خاصیت آنتی‌ باکتریال می‌تواند در کنترل خطوط اطراف چشم هم نقشی داشته باشد و به واسطه‌ بهره‌گیری از آنتی‌اکسیدان، محافظتی نسبی برای پوست در برابر آسیب‌های محیطی، مهیا کند؛ این مورد هم نهایتاً به کاهش مشکلاتی مثل خشکی و افزایش چین و چروک‌ها، کمک می‌کند.

کانسیلر مایع شون

خرید کانسیلر دور چشم شون

9. کانسیلر دور چشم ترو کاور

اگر پوست چرب، مختلط یا معمولی دارید، می‌توانید برای استفاده‌های روزمره از کانسیلر مایع ترو کاور بهره بگیرید. این محصول اگرچه تمرکز دقیقی بر کاور تیرگی‌، لک‌ها و خطوط ریز اطراف چشم دارد، در پوشانندگی جوش و آکنه هم با عملکرد خیلی خوبی ظاهر می‌شود. این گزینه، یکی از پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم کارآمد در آرایش‌های معمولی است و برای میکاپ‌های سنگین و مناسبتی، توصیه نمی‌شود.

کانسیلر ترو کاور، در کنار پوشانندگی متوسط، رطوبت پوست را تا حدی تأمین می‌کند و ظاهراً با اتکا به همین ویژگی، در کنترل چروک‌های اطراف چشم، تأثیرگذار است.

ویژگی‌های کانسیلر دور چشم ترو کاور

خرید کانسیلر دور چشم ترو کاور

10. کانسیلر دور چشم کاور آپ کالیستا

کالیستا از برندهای نسبتاً جدید اما پرتلاش ایرانی است که امروزه طرفداران پروپاقرص و وفادار زیادی دارد. کانسیلر کاور آپ کالیستا که در فهرست پرفروش ترین کانسیلرهای بازار حضور پیدا کرده، محصولی سبک و کارآمد برای نتایج طبیعی در آرایش روزمره است. میزان پوشانندگی این کانسیلر در تیرگی و لک‌های دور چشم، اگرچه خیلی قوی نیست اما می‌تواند برای میکاپ‌های سبک و ملایم در تمام انواع پوست، پاسخگو باشد.

کانسیلر کالیستا علی‌رغم بافت سبک و پوشش‌دهی متوسط، ماندگاری قابل توجهی روی پوست دارد. نکته‌ مهم برای استفاده از این کانسیلر، دقت مورد نیاز برای محو کردن آن است. کانسیلر کالیستا ممکن است در خطوط زیر چشم جمع شود و رد ناخوشایندی به‌جا بگذارد اما در واقع اگر دقت و حوصله‌ کافی برای محو کردن آن به‌خرج دهید، با این مشکلات روبه‌رو نخواهید شد.

کانسیلر دور چشم کالیستا

خرید کانسیلر دور چشم کالیستا

11. کانسیلر دور چشم پرفکت کاوریج فلورمار

معرفی فهرست پرفروش ترین کانسیلرهای دور چشم، به نماینده‌ برند ترک پرطرفدار فلورمار ختم می‌شود. کانسیلر پرفکت کاوریج فلورمار، طیف رنگی گسترده‌ای دارد و حق انتخاب زیادی برای افراد قائل می‌شود. به این ترتیب ظاهراً با هر نوع و هر رنگ پوستی که دارید، پرفکت کاوریج فلورمار یک گزینه بسیار سازگار برای شما خواهد داشت. اما در عمل چه خبر است؟

کانسیلر فلورمار، به لطف موادی مثل روغن گیاهی ماکادمیا، آبرسانی و نرم‌کنندگی را بدون افزایش چربی روی پوست، اعمال می‌کند. این محصول که سال‌هاست در بین پرطرفدارترین کانسیلرها حضور دارد، هم یک پوشش قابل قبول روی چین و چروک‌های ریز اطراف چشم ایجاد می‌کند و هم تا حدی از چروک‌های بیشتر پیشگیری خواهد کرد؛ این عصاره‌ گل نسترن است که حس جوان‌تر شدن پوست را به شما هدیه می‌کند.

کانسیلر پرفکت کاوریج فلورمار علی‌رغم توان خوب پوشانندگی، بافتی کاملاً نرم و سبک دارد و پابرجا در جایش باقی می‌ماند. این محصول می‌تواند پوشش رضایت‌بخشی برای تیرگی‌ها، لک‌ها یا چروک‌های دور چشم ایجاد کند و نقص‌های این ناحیه را تا حد زیادی از دید، خارج کند. حضور ماده‌ای با عنوان تروفوکول استات در ترکیبات کانسیلر فلورمار، نشان از توان ایجاد مقاومت برای پوست در برابر اشعه‌ فرابنفش دارد.

به‌طور کلی می‌توانید کانسیلر پرفکت کاوریج فلورمار را یک پکیج کوچک از محصولات مراقبتی و آرایشی دور چشم در نظر بگیرید که همه‌ وظایفش را هم‌زمان به‌طور قابل قبول اما نه خیلی قدرتمند پیش می‌برد. جلوه‌ نهایی این محصول، کاملاً طبیعی است.

کانسیلر دور چشم فلورمار

خرید کانسیلر دور چشم فلورمار

و اما کلام آخر …

هرچند گمان می‌کنیم توضیحات بالا در انتخاب یک کانسیلر چشم خوب برای پوشش دادن سیاهی، چروک و لک‌های دور چشم کافی بوده باشد اما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با هر برند، وارد لینک هریک از محصولات شوید و با آگاهی کامل اقدام به خرید کانسیلر موردنظر خود کنید. محصولات معرفی شده در این مقاله جزو پرفروش ترین کانسیلرهای بازار است که به شما در داشتن آرایش چشمی یک‌دست و زیبا کمک می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا