آرایش مومراقبت از مو

پرطرفدارترین رنگ موی سال 1403

سال جدید و فصل نو همواره رنگ موی جدید می‌طلبد. اکثر خانم‌ها با نزدیک شدن سال جدید، به‌دنبال ترندهای رنگ مو، مدل های آرایشی جدید و لباس‌های مد روز و مطابق سال پیش‌رو هستند تا بتوانند با تغییرات کوچک به استقبال روزهای تازه بروند، به این امید که این تغییرات، شروعی برای رقم خوردن تحولات مهم و بزرگ در زندگی‌شان باشد. هر سال با توجه به موارد مختلفی از جمله رنگ سال، سبک و سیاق جدیدی هم در رنگ مو، مدل مو و آرایش‌های مختلف ایجاد می‌شود که بسیاری از خانم‌ها آماده پیروی از آن‌ها هستند.

شما چطور؟ شما هم برای ظاهر جدید در فصل جدید حاضرید؟ ترندهای رنگ موی بهار و تابستان کم‌کم در حال شکل‌گیری هستند و قرار است امسال با رنگ‌های طبیعی و نچرال سورپرایز شویم. فرقی ندارد که آرایشگر باشید یا خودتان موهایتان را رنگ می‌کنید، این مطلب مناسب همه کسانی است که به‌دنبال رنگ و مدل موهای جدید سال 1403 هستند.

رنگ موی دلخواهت رو انتخاب کن

شیک ترین رنگ موهای 1401

معرفی 5 ترند رنگ موی بهاره و تابستانه

نیکی لی یکی از آرایشگران مشهور و بنیانگذار سالن 901 می‌گوید: «پس از دو سال که اکثرا از رنگ موهای روشن و بلوند طرفدار داشت، امسال باید خودتان را برای رنگ‌های طبیعی و نچرال‌تر که ماندگاری بالایی هم دارند آماده کنید.» در واقع بهار و تابستان 1403 فرصت مناسبی است تا با رنگ موهای طبیعی خود آشتی کنید یا از رنگ‌های مشابه طبیعی استفاده کنید و روی موهای خود تغییرات کوچکی به‌وجود آورید.

✨حتما بخوانید: با این 8 هایلایت مو در مهمانی ها بدرخشید

رنگ‌های طبیعی گزینه راحت‌تری نسبت به رنگ‌های فانتزی هستند که ماندگاری بسیار کمی داشتند؛ با این وجود امسال تنها رنگ موهای بدون دکلره ترند روز نیستند و انواع هایلایت‌های سبک را هم در میان شیک ترین و جدیدترین رنگ موهای 1403 می‌بینیم. در ادامه شما را با پنج ترند رنگ مو آشنا خواهیم کرد، شاید بتوانید رنگ موی امسال خود را راحت‌تر انتخاب کنید.

رنگ موی بدون دکلره و نچرال برای 1401

1. رنگ موی خرمایی تیره

رنگ موی بسیاری از بازیگران همواره معیار مهمی برای ترندهای رنگ موی سال است. اگر به رنگ موی مگان فاکس، بازیگر مشهور آمریکایی توجه کنید در نگاه اول موهای مشکی می‌بینید اما با دقت بیشتر متوجه طیف رنگی قهوه‌ای در آن خواهید شد. رنگ خرمایی تیره، گزینه مناسبی برای افرادی است که همیشه دوست دارند موهای تیره داشته باشند.

رنگ موهای خرمایی ترند 1401

2. هایلایت برای موهای فر

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که موی فر یا حالت‌دار دارید، برای سال نو دست به رنگ طبیعی موهای خود نزنید. نیاز به دکلره کردن یا رنگ کردن تمام موهایتان نیست، فقط کافی است با یک هایلایت ملایم، حالت زیبای مجعد موهایتان را به معرض نمایش بگذارید و روی آن تاکید بیشتری داشته باشید. این ترند برای موهای فر، هم از موهایتان محافظت می‌کند و هم با رشته‌های ظریف رنگی از یکنواختی خارج می‌شود.

✨حتما بخوانید: با چند فرمول ساده ترکیب رنگ موها ی پرطرفدار را در خانه بسازید

هایلایت موهای مجعد در شیک ترین ترندهای رنگ مو

3. رنگ موی کاراملی تیره

هنگام استفاده از رنگ‌های گرم در بهار و تابستان 1403 باید در نظر داشته باشید که رنگ‌هایی مثل رنگ کاراملی تیره بعد دیگری از زیبایی موهایتان را به نمایش خواهد گذاشت.

رنگ موی کاراملی تیره ترند بهار و تابستان امسال

4. رنگ موی آمبره

امسال قرار است رنگ‌های طبیعی بیشتری در بین خانم‌ها ببینیم؛ رنگ‌های طبیعی با هایلایت‌های آغشته به رنگ‌های زنده. آمبره کردن موها با پایه رنگ طبیعی موهایتان هم در جلوه بصری موها موثر است و هم تعادل خاصی بین رنگ‌ها ایجاد می‌کند.

اگر تابستان سال گذشته موهایتان را هایلایت کرده باشید، حالا در بهترین حالت ممکن قرار گرفته و در واقع مطابق آخرین ترندهای رنگ موی سال پیش می‌رود. بنابراین فقط کافی است موهایتان را رنگساژ کنید.

آمبره شیک ترین رنگ موی بهار 1401

5. هایلایت در کنار صورت

همان‌طور که تا اینجا مشخص شده است، پرطرفدارترین رنگ برای سال جدید، رنگ طبیعی موهای شما است. برای جذابیت بیشتر به شما پیشنهاد می‌کنیم که روی رنگ طبیعی موهایتان، چند هایلایت با رنگ پایه نزدیک به موهای خود در نزدیکی قاب صورت ایجاد کنید. ایجاد هایلایت در قاب‌بندی چهره تاثیر زیادی دارد و در کنتراست با رنگ طبیعی موها، جلوه زیادی به موهای شما می‌بخشد.

✨ حتما بخوانید: انواع واریاسون و ترکیب آنها در رنگ موهای مختلف

6. رنگ موی عسلی تیره

رنگ موی عسلی تیره‌ای که در بهار 1403 پرطرفدار است، با رنگ‌های عسلی سنتی که قبلا استفاده می‌شد، کاملا فرق دارد. عسلی تیره رنگ مناسبی برای ایجاد حس گرما از رنگ موها است و استفاده از آن برای رنگ کردن کل موها یا به‌صورت هایلایت، گزینه مناسبی برای علاقمندان به رنگ عسلی است.

رنگ موی عسلی تیره

7. رنگ مسی

رنگ موی مسی، رنگی با حال‌وهوای جوانی است که بسیاری از خانم‌ها طرفدار آن هستند. این رنگ چیزی بین رنگ نچرال و فانتزی است. این رنگ گزینه مناسبی برای افرادی است که موهای بلوند یا قرمز طبیعی دارند. برای رسیدن به رنگ مسی، ابتدا باید رنگ پایه مو تا جای ممکن کمرنگ شود تا بتوانید به تم رنگ مسی برسید.

مسی ترند رنگ موی 1401

8. رنگ موی بلوند لوکس

رنگ موی بلوند لوکس یا بلوند یخی یکی از رنگ موهای مناسب سال جدید است که جذابیت شما را چند برابر خواهد کرد. این رنگ که شباهت زیادی به رنگ موی پاریس هیلتون (Paris Hilton)، خواننده مشهور آمریکایی دارد، به یکی از ترندهای اول سال تبدیل شد.

بنابراین اگر قبلا چنین رنگی را روی موهای خود امتحان نکرده‌اید، زمان آن فرا رسیده که این تغییر بزرگ را ایجاد کنید. مطمئن باشید که این تغییر در مدت زمان کوتاهی باعث می‌شود همه به زیبایی و جذابیت شما اشاره کنند. با این رنگ مو بهتر است قد مو را تا شانه بلند کنید و با پیچ‌وتاب طبیعی سشوار بکشید تا جلوه بلوند براق را ببینید.

رنگ موی بلوند لوکس- پاریس هیلتون

9. رنگ موی صورتی ملایم

رنگ‌های روشن و پررنگ با درون‌مایه رنگ موی طبیعی جزو رنگ‌های پرطرفدار در سال 2022 هستند که باید برای بهار و تابستان به آن‌ها توجه داشت. یکی از رنگ‌های روشن مناسب سال نو، رنگ صورتی است. صورتی روشن مناسب افرادی است که به دنبال ابراز زیبایی خود هستند و با رنگ جذاب موهای خود تمام توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کنند.

✨حتما بخوانید:  لیست رنگ موهای بدون دکلره که خانوم‌ها به دنبال آن هستند!

ترندهای رنگ مو در سال 1403 به چه سمتی می‌رود؟

اگر کمی با دقت به جدیدترین رنگ موهای سال 1403 نگاه کنید، متوجه وجه اشتراک طبیعی و نچرال بودن در بیشتر مدل‌ها خواهید شد. در سال جدید، ترندهای رنگ مو به سمت رنگ‌های طبیعی پیش رفته است و اکثرا شامل هایلایت و آمبره‌ با پایه رنگ طبیعی مو است. رنگ‌های نسبتا فانتزی مورد استفاده در بهار 1403، بلوند لوکس و صورتی درخشان است که هنگام استفاده از این رنگ‌ها از قبل باید تناسب آن با رنگ پوستتان را در نظر بگیرید.

شاید بتوان دوران قرنطینه کرونا طی دو سال اخیر را یکی از علل تمایل افراد به رنگ‌های طبیعی دانست. در این مدت، اکثریت با چهره و رنگ طبیعی موهای خود آشتی کرده‌اند و توجه به سلامتی را اولویت خود قرار داده‌اند. داشتن موهای طبیعی و عدم استفاده از مواد شیمیایی و رنگ‌های مختلف برای مو، در واقع توجه به سلامتی موهای شما است. این کار  آسیب کم‌تری به موها می‌رساند و از مشکلات مختلف مثل ریزش مو، سوختن یا ضعیف شدن آن جلوگیری می‌کند.

اگر هم به دلیل مراقبت بد و بر اثر رنگ کردن مداوم، موهایتان دچار آسیب و ریزش شده است، پیشنهاد می‌کنیم سری به مقاله معرفی 3 تونیک ضد ریزش مو از بهترین‌های بازار بزنید تا درمانی قطعی برای ریزش موهایتان را تجربه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا