برند ها و محصولات

تجربه ی استفاده از ژل آلوورا 98 درصد کناد

آلوروا برای پوست و مو معجزه میکند

حتما تا کنون بارها از خواص آلوورا برای پوست و مو شنیده اید. پیشتر در مقاله زنان مصر باستان از آلوورا چه استفاده هایی میکردند؟ توضیح دادیم که آلوورا چه خواصی دارد و برای چه کارهایی میتوان از این معجزه ی طبیعت استفاده کرد.

استفاده از آلوورای طبیعی همراه با حس لزجی و چسبندگی بر روی پوست است که بسیاری از افراد آن را نمی پسندند و به همین دلیل خود را از معجزات این گیاه پرخاصیت محروم میکنند. اما خوشبختانه امروزه برخی از شرکتهای تولید کننده محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات حاوی آلوورا با درصد بالایی از این محصول را به بازار ارائه کرده اند و به نحوی آن را فرموله کرده اند که قابل استفاده بدون احساس حس چسبندگی بر روی پوست باشد.

در این مطلب یک محصول آلوورا نقد و بررسی می شود. با ما همراه باشید تا تمام نکات مثبت و منفی این محصول، کاربردهایی که میتواند داشته باشد و اثر آن را بررسی کنیم.

ژل آلوورا 98 درصد پمپی کناد

کناد یک برند مراقبت از پوست از کشور کره جنوبی می باشد که محصولات آن بر پایه گیاهان فرموله شده است. پرطرفدارترین محصول برند کناد، ژل آلوورای آن است که در این مطلب آن را نقد و بررسی میکنیم.

ژل آلوورای 98 درصد کناد بافت کاملا شفاف و ژلی دارد که کمی غلیط است. این محصول حاوی 98 درصد آلوورای خالص است. آلوورا دو خاصیت بسیار مهم دارد. یکی آبرسانی عمقی و دیگری ضدالتهابی.

ax m

ژل آلوورای 98 درصد کناد برای پوست

وقتی مقدار حدود یک قاشق چایخوری از این محصول را بر روی پوست صورت پخش میکنیم، حسی مانند  شستن صورت با آب خنک را حس میکنیم. این ژل در حدود 1 دقیقه طول میکشد تا جذب شود.

بافت ژلی آن کاملا غیر چرب است. بنابراین افرادی که پوست چرب هم دارند، براحتی می توانند از آن استفاده کنند. پس از جذب شدن، حس نرمی بر روی پوست دارد و خوشبختانه حس چسبندگی ندارد. (برعکس گیاه آلوورای طبیعی که پی از مصرف حس چسبندگی دارد)

ax m

افرادی که پوست خشک دارند، بعد از جذب ژل آلوورا، حس کشیدگی پوست نمیکنند و این به معنی این است که پوستشان آبرسانی شده است.

ژل آلوورای 98 درصد کناد چه کاربردی برای پوست دارد؟

1-آبرسان عمقی

اگر پوست شما خسته و کدر است، یعنی اینکه پوست شما دهیدراته است و به آبرسانی نیاز دارد. آبرسانی به پوست یکی از مهمترین بخش های مراقبت از پوست است. هم افراد پوست چرب و هم افراد پوست خشک دچار کم آبی می شوند. از آنجاییکه این محصول آبرسانی عمقی انجام میدهد خاصیت درمانی دارد و اثر آن تا مدتها بعد از قطع مصرف هم ادامه دارد. اما در هر حال پیشنهاد می شود آبرسانی به پوست را بصورت مداوم انجام دهید.

2- پایه آرایش

ژل آلوورا بهترین گزینه برای محصولی بعنوان پایه آرایش است که در زیر آرایش صورت و قبل از مصرف کرمهای پوشاننده استفاده می شود. این ژل از آسیب کرمهای آرایشی به پ.ست جلوگیری میکند و به لایه های پایین پوست آبرسانی میکند. به دلیل آبرسانی عمقی آن، آرایش بر روی پوست بخوبی مینشیند بدون آنکه به لایه های زیرین آسیبی برساند.

ax m

3- ضدجوش

آلوورا ی بکار رفته در این محصول، حاوی دو هورمون به نامهای اکین و گیبرلین است که خاصیت ضدالتهابی دارن و التهابی که باعث ایجاد جوش می شوند را از بین میبرد. همچنین به دلیل خواص آنتی باکتریال، باکتری های مولد آکنه را از بین میبرد. این محصول برای درمان جوشهای زیرپوستی و جوشهای التهابی کاربرد دارد.

4- ضدالتهاب

به دلیل خاصیت ضدالتهابی قوی آلوورا، ا این محصول میتوان در زمان آفتاب سوختگی، بعد از لیزر و هر اقدامی که پوست را ملتهب میکند استفاده کرد. مثلا یکی از کاربردهای فراوان آن در کشور کره جنوبی، بعنوان افتر شیو آقایان است. همچنین برای بهبود قرمزی پوست برای افرادی که پوست حساس و مستعد قرمز شدن دارند، استفاده می شود.

مقدار مصرف: بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که دو بار در طول شبانه روز بر روی پوست تمیز و حداقل به مدت 3 هفته استفاده شود.

ژل آلوورای 98 درصد کناد چه کاربردی برای مو دارد؟

زمانی که موها رنگ، دکلره و مش می شوند، به شدت خشک می شوند و حالت نامناسبی پیدا میکنند. موهای خشک و آسیب دیده به آبرسانی نیاز دارند.

ژل آلوورای 98 درصد کناد به فولیکول های مو هم آبرسانی میکند. وقتی ژل آلوورا را بر روی موها میزنیم، ابتدا موها حالت خیس شدن و نمناک شدن پیدا میکند. خشک شدن آن کمی بیشتر از خشک شدن بر روی پوست طول میکشد. حدود 5 تا 8 دقیقه طول میکشد تا کاملا بر روی مو خشک شود و مو به حالت طبیعی برگردد.

ax m

نکته بسیار خوشایند آن این است که مانند روغنها نیست که ظاهر مو را چرب نشان دهد. ژل آلوورا بعد از خشک شدن، به هیچ وجه موها را چرب نمیکند. بنابراین میتوانید هر زمان که بخواهید آن را استفاده کنید. لازم نیست بعد از آن به حمام بروید تا موها ظاهر تمیزی پیدا کنند.

مقدار و زمان مصرف برای مو: بهترین نتیجه زمانی خواهد بود که حداقل یک ماه، روزی یک بار از ژل آلوورای 98 درصد کناد استفاده شود. هر باز به میزان دو کف دست از این محصول را به موهای خود بزنید. البته اگر موهایتان حجم زیادی دارد و بلند است باید مقدار بیشتری استفاده کنید..

ax m

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا