برند ها و محصولاتمراقبت از پوستمراقبت از ناخن

مزایای استفاده از کرم دست و ناخن نئودرم

دنیا در دستان شماست!!!

سخنی معروف، که تا به‌حال بسیار آن را شنیده‌‌اید. اجازه دهید تا هدف از عنوان این جمله را بیان کنیم. این جمله یک استعاره کاملا درست است زیرا دستان شما بهروزی شما را روایت می‌کند. مقالات بسیاری در مورد مراقبت از دست‌ها و ناخن‌ها با توجه به منطقه سکونت شما و شرایط اقلیمی آن، نوع پوست شما و… نگارش شده است اما این مقاله کاملا متفاوت است. زیرا در مورد یک کرم خاص به نام کرم دست و ناخن نئودرم اطلاعات مفیدی به شما می‌دهد.

کرم دست نئودرم

چرا کرم دست و ناخن نئودرم؟

ما از دستانمان بیش از سایر اعضای بدن استفاده می‌کنیم. ناخن‌ها نیز درست مانند پوست دست، بیشتر از سایر نقاط بدن در معرض آسیب هستند به همین دلیل، نیاز است از آن‌ها مراقبت بیشتری به‌عمل آوریم و توجه بیشتری به آن‌ها داشته باشیم. دستان ما اغلب در معرض آفتاب، ابزار و هوای آلوده قرار می‌گیرد که این موضوع در طول زمان باعث خشک شدن و خشن شدن آن‌ها می‌شود. هیچ‌کس دست‌های زشت و دارای پوستی زبر و همینطور ناخن‌های زرد و شکسته را دوست ندارد به همین دلیل لازم است از آن‌ها به طور صحیح مراقیت شود. شما می‌توانید زمانی که در آن مشغله کمتری دارید را برای رسیدگی به ناخن‌ها و دستانتان قرار دهید.

چه زمانی برای استفاده از کرم دست و ناخن مناسب‌تر است؟

معمولا در طول روز همه‌ی افراد جامعه تکاپوی بیشتری برای انجام کارهای خود دارند و همچنین با توجه به آناتومی بدن انسان باید توجه داشت که پوست ما هر شب خود را ترمیم می‌کند، بنابراین استفاده از کرم دست و ناخن نئودرم قبل از خواب به بازسازی سلول‌های مرده کمک می‌کند.

کرم دست نئودرم

مزایای استفاده از کرم دست و ناخن نئودرم

در ادامه به تاثیرات مثبت کرم دست و ناخن نئودرم می‌پردازیم.

1. حفظ رطوبت دست و ناخن

عدم تعادل رطوبت دستان شما با هوا و تاثیرات مخرب ناشی از مجاورت آلودگی‌های محیط زیست به پوست بیشترین آسیب را وارد می‌کند. دست‌ها کاملا در مجاورت آلودگی‌های مختلف قرار دارند و گاهی اوقات برای انجام فعالیت‌های ضروری دست‌هایمان بیشتر به آلودگی دچار می‌شود یا به اصطلاح کثیف می‌شود. نکته‌ای که کمتر کسی به آن توجه دارد، مراقبت از دست‌هایی است که پس از برخورد با سطوح مختلف و آلوده به صورت و سایر اعضا بدن برخورد می‌کند. استفاده از کرم دست و ناخن نئودرم باعث می‌شود دستان شما نرم، جوان و تمیز باشد و بر روی پوست دست و ناخن‌ها خشکی ایجاد نشود.

ترمیم پوست دست

– چرا حفظ رطوبت دست و ناخن امری لازم است؟

در واقع هیچ‌کس دستانی خشک و پوستی پینه بسته و کدر را دوست ندارد. تنها قرار گرفتن در مجاورت تغییر دما و آلودگی‌های محیطی، آفتاب، ابزار خشن و سطوح بیرون از منزل دلیل تخریب پوست دست و ناخن نیست. گاهی باز کردن درب قوطی با ناخن، استفاده از شوینده های بهداشتی نا‌مرغوب، تماس با سطوح خشن، کمبود ویتامین‌های مورد نیاز سبب تخریب و تصعیف پوست و بافت دست و ناخن می‌شود. تخریب بافت پوست و ناخن، منجر به کاهش رطوبت پوست دست شده و خشکی و پوسته‌پوسته شدن را بدنبال دارد که در نهایت ظاهری زشت و جلوه‌ای خشن و بدشکل به دست‌ها می‌دهد.

2. ترمیم پوست دست و ناخن

ترمیم پوست دست و ناخن به گذر زمان احتیاج دارد و بسیار آهسته انجام می‌پذیرد. با استفاده از کرم دست و ناخن نئودرم ، بافت پوست و سلول‌های مرده ناخن و پوستتان سریع‌تر ترمیم می‌شوند. توجه داشته باشید هنگامی که سلول‌های پوست و ناخن فعال هستند باعث می‌شود پوست ما جوان تر و لطیف تر بنظر برسد.

– چرا ترمیم پوست مهم است؟

زیرا لایه‌ی پوست به عنوان یک مانع عمل می‌کند وبدن را از عفونت دور نگه می‌دارد. وقتی پوست سالم است، دستان ما نیز سالم هستند.

3. تقویت کوتیکول ناخن

تقریبا بیشتر مردم اطلاعات نادرستی درباره کوتیکول دارند. کوتیکول نوار محکم پوست در پایه صفحه ناخن نیست و در واقع اسم آن «چین پروگزیمال اپونیکوم» یا «چین ناخن» نام دارد. در آناتومی بدن انسان کوتیکول به لایه‌ی سلول‌های اپیدرمی یا کراتینوسیت که وظیفه آن‌ها تولید سلول‌های که پروتئین و کراتین تولید می‌کنند می‌گویند. به بیانی ساده‌تر کوتیکول، به لایه‌ای از بافت مرده که روی سطح ناخن سوار می‌شود، است.

کوتیکول بخشی مهمی از پوست ناخن می‌باشد و برای محافظت از ناخن‌ها در برابر باکتری‌ها و سایر عفونت‌های مضر قارچی ساخته شده است. در صورت مراقبت صحیح و استفاده از کرم دست و ناخن نئودرم کوتیکول‌های پوست اطراف ناخن در معرض باکتری‌ها قرار نمی‌گیرد زیرا کوتیکول‌های سالم از آلوده شدن ناخن‌های ما جلوگیری می‌کنند.

ناخن های سالم

ویژگی‌های برجسته کرم دست و ناخن نئودرم

حاوی روغن شی باتر

بدون محدودیت استفاده در طول روز

حاوی ویتامین‌های B5، E، استر كلسترول/لانسترول

حاوی ماده الانتوئین و روغن زیتون

نرم کننده، مرطوب کننده و مغذی

فاقد ماده شیمیایی پارابن

در دو سته بندی تیوپی و کاسه‌ای

ترميم کننده آسيب‌های ناخن و پوست اطراف آن

روش استفاده از کرم دست و ناخن نئودرم

اگرچه بهترین زمان استفاده از کرم دست و ناخن در هنگام استراحت (شب) است اما شما می‌توانید کرم دست و ناخن نئودرم را به دفعات متعدد در طول شبانه روز استفاده کنید و تجربه استفاده از محصولی مرغوب را بدست آورید.

برند نئودرم

برند نئودرم در سال 2014 با شعار حس اطمینان در یک قطره تاسیس شده است و با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه و دانش روز توانسته محصولاتی تولید کند که درماتولوژیست‌ها و پزشکان آن‌ها را تایید کنند. کیفیت محصولات نئودرم قابل رقابت با بهترین محصولات بهداشتی جهان است.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا