برند ها و محصولاتویدئو

بهترین پاک کننده چشم دوفازی ایرانی کدامند؟

پوست دورچشم 10 برابر نازک‌تر از دیگر قسمت‌های پوست صورت است. بنابراین آسیب‌پذیرتر و حساس‌تر است. رفتار با پوست نازک دورچشم باید بسیار محتاطانه باشد. حتی اگر بهترین پاک کننده چشم را استفاده کنید ولی به اشتباه آن را مصرف کنید، به پوست دورچشم آسیب می‌زنید. پیشنهاد می‌کنیم روش مصرف صحیح پارک کننده آرایش چشمرا ببینید.

زمانی که به چهره فردی نگاه می‌کنیم، اولین چیزی که توجه ما را جلب می‌کند، چشمان فرد است. تخمین سن افراد نیز از روی حالت چشم و چروک‌های اطراف آن انجام می‌شود. از این رو مراقبت از پوست دورچشم اهمیت ویژه‌ای دارد. یکی از اقدامات مراقبت از دورچشم، پاک کردن آرایش با بهترین پاک کننده آرایش چشم است.

برای این‌که در هنگام پاک کردن آرایش چشم، به پوست نازک دورچشم فشار زیادی وارد نشود و پوست کشیده نشود، باید از بهترین مارک پاک کننده آرایش چشم استفاده کرد. استفاده از پاک کننده‌های دوفازی آرایش پاک کن مخصوص چشم، بهترین روش پاک کردن آرایش چشم است.

معرفی بهترین محلول پاک کننده آرایش چشم دوفازی ایرانی

در بین برندهای ایرانی، محصولات زیر به‌عنوان برترین پاک کننده های دوفازی دورچشم شناخته شده‌اند. در زیر به بررسی هر یک می‌پردازیم:

1- پاک کننده آرایش چشم دوفاز مای

به جرات می‌توان گفت پاک کننده آرایش دوفاز مای بهترین پاک کننده آرایش چشم در میان برندهای ایرانی می‌باشد. این محصول قابل رقابت با برندهای خارجی گران و معتبر می‌باشد. پاک کننده آرایش چشم دوفاز مای قدرت پاک کنندگی بسیار خوبی دارد و حتی آرایش‌های مقاوم به آب (واترپروف) را نیز پاک می‌کند. بعد از استفاده از پاک کننده آرایش چشم دوفاز مای نیاز به آبکشی ‌نمی باشد.

یکی از خصوصیات مهم محصول این است که اصلا چرب و سنگین نیست و پس از استفاده، سنگینی برجا نمی‌گذارد. PH این محصول متناسب با اشک چشم می‌باشد بنابراین در صورتی‌که داخل چشم نفوذ کرد، چشم را نمی‌سوزاند. هر چند به‌طور کلی بهتر است هیچ نوع مواد شیمیایی وارد چشم نشود. این محصول فاقد اسانس و مواد صابونی و الکلی است. از این رو پوست نازک اطراف چشم را با طراوت نگه می‌دارد.

این محصول 150 میل حجم دارد. بنابراین کمی گران‌تر از دوفازی‌های دورچشم ایرانی دیگر می‌باشد.

2- پاک کننده آرایش چشم دوفازی پریم

این محصول قدرت پاک کنندگی نسبتا خوبی دارد و قادر به پاک کردن آرایش ضدآب نیز است. پاک کننده دوفازی آرایش چشم پریم نیاز به آبکشی ندارد. فاقد الکل و اسانس می‌باشد.

پس از مصرف این محصول، چربی بسیار کمی بر روی پوست اطراف چشم احساس می‌شود که افرادی که پوست دورچشم خشکی دارند این حس را می‌پسندند. اما افرادی که پوست بسیار چربی دارند، این حالت را دوست ندارند. این محصول برای پاک کردن آرایش روزانه پیشنهاد می‌شود و برای آرایش‌های بسیار غلیظ پیشنهاد نمی‌شود.

پاک کننده آرایش چشم دوفازی پریم حاوی آلفابیزابولول، دکسپانتنول، ویتامین B5 و عصاره بابونه است که ترکیبات خوبی در حفظ رطوبت پوست هستند. از نظر اقتصادی با توجه به خصوصیاتی که دارد، این محصول کاملا به صرفه است.

این محصول 115 میل حجم دارد.

3- پاک کننده آرایش چشم دوفازی هیدرودرم

پاک کننده دوفازی آرایش چشم هیدرودرم، قدرت پاک کنندگی بالایی دارد. بعد از استفاده از این محصول نه تنها چربی بر روی پوست احساس نمی‌شود، بلکه کمی احساس خشکی به پوست می‌دهد. این حس برای افرادی که پوست چربی دارند، لذتبخش است. پیشنهاد می‌شود افرادی که پوست خشکی دارند، بعد از استفاده از این محصول، از یک کرم دورچشم آبرسان استفاده کنند.

پاک کننده دوفازی هیدرودرم قابل استفاده برای لب نیز می‌باشد. این محصول برای افرادی که پوست حساس دارند مناسب است زیرا ترکیبات ضدحساسیت در آن استفاده شده است. همچنین حاوی ویتامین B5 و E می‌باشد که به پیشگیری از چروک دورچشم نیز کمک می‌کند.

PH این محصول متناسب با اشک چشم می‌باشد و چشم را نمی‌سوزاند. این محصول 120 میل حجم دارد.

بهترین آرایش پاک کن چشم دوفاز ایرانی-خانومی

روش مصرف پاک کننده‌های دوفازی دورچشم

 دوفاز پاک کننده‌های دوفازی را باید با تکان‌های آرام، باهم مخلوط کرد. برای این کار حدود 7 یا 8 بار پشت و رو کردن محصول کافی است. فراموش نکنید نباید آنقدر تکان دهید که محصول کف کند. کف‌ها قدرت پاک کنندگی کمتری دارند. پس از مخلوط کردن دوفاز، مقداری از آن را بر روی پنبه یا پد بریزید و با حرکت از بیرون به سمت داخل، آرایش چشم را پاک کنید. پنبه را با هر بار حرکت بر روی چشم، جابه‌جا کنید تا از قسمت‌های تمیز آن استفاده شود. پنبه آغشته به مواد آرایشی را مجددا به چشم نمالید.

اگر شما تجربه استفاده از پاک کننده دوفازی آرایش چشم را دارید، تجربه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا