آرایشمد و فشنویدئو

مدل آرایش ادل خواننده انگیسی چگونه است؟

ادل خواننده و ترانه‌سرای انگلیسی آن‌قدر محبوب و شناخته شده هست که فقط با یک بار شنیدن صدای او دلتان بخواهد بارها و بارها به صدایش گوش کنید. اما آن چیزی که ما در این مطلب می‌خواهیم راجع به آن صحبت کنیم، مدل آرایش ادل خواننده است نه صدای آن. در مطالب پیشین راجع به «نحوه آرایش چشم» صحبت کردیم. آرایش کردن برای افراد مختلف باید متفاوت باشد. مثلا آرایش مخصوص پوست چربها باید با محصولات متناسب نوع پوست انجام شود.

 

منهاي صداي زيبا و خاصي كه دارد و به همين واسطه خيلي‌ها را عاشق خودش كرده، ادل يک مدل خاص آرايش دارد كه وقتي روي صورتش انجام مي‌دهد چهره‌اش را واقعا جذاب مي‌كند. (به قول کارشناس‌های دنیای مد، شیوه آرایش کردن ادل امضا یا سیگنیچرش به حساب می‌آید). چيزي كه اصلا انتظارش را نداريد. چند بار عكس بدون آرايش ادل منتشر شد كه واقعا هوادارهایش را شوكه كرد چون آرايش او به قدري روي صورتش خوب مي‌نشيند كه باعث مي‌شود بدون آرايش فرد ديگري به نظر بياید. براي اين‌كه شما هم بخواهید شبيه ادل شوید قرار نيست كار خاصي انجام بدهید. كافيست در چند حركت تبديل شوید به خواننده محبوبي كه خط چشم‌هایش هميشه بين همه معروف است.

مدل مو ادل-خانومی

مدل موها در مدل آرایش ادل خواننده

يكي از چيزهايي كه آرايش ادل را خاص مي‌كند، موهاي پف كرده‌اش است كه يک جورهايي مثل امضاي صورت او مي‌ماند و اگر شما به اين روش موهایتان را درست كنيد قطعا هر كسي كه ادل را به خوبي مي‌شناسد مي‌تواند بگوید اين آرايش شما را شبيه اين خواننده كرده است. قدم اول براي شبيه شدن به ادل را مي‌توانيد همين‌جا برداريد. كافي است موهایتان را به بالا پف دهید و هر دو طرف را با سنجاق خوب محكم كنيد. البته بهتر است قبل از اين‌كه موهایتان را بالا دهید، مقداري آن را پوش دهید تا كامل پف كند و بعد از چند ساعت كه از مراسمتان گذشت، از شكل نيفتد.

سایه زدن در شیوه آرایش ادل خواننده

آرايشتان را بايد با يک سايه مات چشم شروع كنيد. سايه تيره‌اي كه بايد گوشه بيروني چشم شما را كاملا بپوشاند. حالا با همان سايه سراسر پلک پايين‌تان را هم تيره كنيد.

قدم بعدي استفاده از سايه براق است. سايه براق بالاي پلک مي‌تواند نگاه شما را خيلي نافذ كند. حالا پلک بالایتان را بايد از وسط نصف كنيد. براي اين كار كافي است با يک سايه تيره مثل دودي يا بنفش كاملا تيره يک قوس وسط پلک‌تان ايجاد كنيد تا پلک از بالا به پايين نصف بشود. از گوشه بيروني تا نيمه پلک‌تان بيايید داخل و حسابي تیره‌اش كنيد. حالا كه پلک‌تان نصف شده يک فرو رفتگي و چين عميق جالبي بالاي پلک ايجاد مي‌كند كه باعث جذاب‌تر شدن چشم‌هایتان مي‌شود.

میکاپ ادل-خانومی

انتخاب کرم پودر در شیوه آرایش ادل خواننده چگونه است؟

بعد از تمام شدن آرایش چشم همراه با همه ریزه‌کاری و تمیزکاری‌ها، نوبت به کرم زدن می‌رسد؛ كرمي كه انتخاب مي‌كنيد بايد بافت ابريشمي داشته باشد و به چهره‌تان گرمي خاصي بدهد. ادل هميشه از كرم‌هاي ابريشمي استفاده مي‌كند.

كرم مورد نظرتان را حتما با استفاده از اسفنج روي پوست صورتتان پخش كنيد تا همه سطح صورتتان به شكل كامل پوشيده شود. البته اگر پوست‌تان خشک است حتما قبلش از مرطوب كننده مخصوص پوست استفاده كنيد. حتما هم قبل از كرم زدن و آرايش پوست صورتتان را براي آرايش آماده كنيد تا آرايشي كه انجام مي‌دهید خيلي خوب روي پوست صورت شما بخوابد.

کانتورینگ

حالا نوبت به كانتورينگ صورت مي‌رسد. تيغه‌هاي بيني، زير لب، بالاي پيشاني و زير گونه‌تان را با كرم پودر تيره هايلايت كنيد و روي تيغه بيني، چانه، پيشوني و بالاي گونه‌تان را با رنگ روشن براق بپوشانيد تا به صورتتان حجم بدهد. اين كار باعث مي‌شود صورت شما بدون نقص و پرفكت به نظر برسد.

ابروهایتان بايد كشيده و هشتي با تاج گرد باشد. اگر بتوانيد ابروهایتان را به اين شكل سايه بزنيد بيشترين شباهت را به ادل پيدا مي‌كنيد. دور تا دور ابرویتان را قاب كشيده و به آن يک قوس زیبا دهید. براي اين كه مدل ابروهایتان همان چيزي بشود كه دوست داريد، سعي كنيد با برس يا ريمل ابرو به آن حالت بدهید. در اين كار زياده روي نكنيد تا غير طبيعي به نظر نرسید. كافي است با موچين كمي ابروهایتان را نازک كنيد و بعد مشغول قوس دادن شوید.

آموزش آرایش به سبک ادل-خانومی

خط چشم در شیوه آرایش ادل خواننده

حالا نوبت به خط چشم رويايي مي‌رسد. براي اين كار حتما بايد از خط چشم قلمويي كمي پهن استفاده كنيد. كشيدن خط چشم را از بيرون چشم‌تان شروع كنيد و تا انتها ادامه دهید. بهترين خط چشم خط چشم‌هايي هستند كه به شكل فشرده در بازار پيدا مي‌شوند و بايد با قلموي خيس ‌آن‌ها را استفاده كرد. آرايشگر ادل هميشه از اين نوع خط چشم براي اين خواننده معروف استفاده مي‌كند.

ریمل

ريمل زدن شما در اين مرحله بايد طوري باشد كه مژه‌هاي پايين و بالا كاملا پر از ريمل شوند، اما حتما حواستان باشد كه مژه‌هایتان از هم جدا باشد. مژه‌هاي بهم چسبيده و پرپشت اصلا شما را شبيه ادل نخواهد كرد. ترفند ادل براي داشتن چشم‌هاي درشت و مژه‌هاي بلند استفاده از مژه مصنوعي براي يك سوم بيروني چشمش هست .

براي اين كار كافي است مژه مصنوعي مورد نظرتان را نصف كنيد و آن را به يك سوم بيروني چشم بچسبانيد. فوت كوزه گري اين كار اين است كه مژه را از زير پلک بچسبانيد و خوب به سمت بالا محكمش كنيد تا كاملا طبيعي به نظر برسد.

رژ لب هايي كه ادل در آرايش استفاده مي‌كند خيلي تند و مات نيست و بيشتر سمت استفاده از رژ لب‌هاي براق مي‌رود. اين كارش دليل هم دارد؛ چون چشم‌هایش خيلي تيره است و جلب توجه مي‌كند ديگر نمي‌خواهد لب‌هایش را كانون توجه قرار دهد و اين حرفه‌اي‌ترين كاري است كه شما مي‌توانيد در آرايشتان انجام دهید. او اهل درست كردن لب‌ها به شيوه‌هاي عجيب و غريب نيست و بدون اين كه كار خاصي انجام بدهد يک رژ روي لب هایش مي‌زند و روي صحنه حاضر مي‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا