برند ها و محصولات

معرفی گروه محصولات آکواپورین برند اوسرین

برندهای بین المللی بزرگ محصولات متعددی در گروههای مختلف دارند که گاهی افراد در انتخاب مناسب ترین محصول برای شرایط پوستشان دچار سردرگمی می شوند. در مقالات پیشین گروه محصولاتی دیگر از برند اوسرین را در مطلب “معجزه آبرسانی برند اوسرین” و “معرفی کرمهای دورچشم اوسرین” به شما معرفی کردیم. این بار آکواپورین اوسرین را معرفی می کنیم.

در این مطلب یکی از گروه محصولات بسیار پرطرفدار و پرمصرف اوسرین به نام آکواپورین” را به شما معرفی میکنیم. افرادی که به دنبال محصولات آبرسان هستند این مطلب را با دقت مطالعه کنند. آشنایی با محصولات آکواپورین برند اوسرین برای این گروه از افراد خالی از لطف نیست.

 

آکواپورین چیست؟

آکواپورین نوعی پروتئین است که مانند کانال های آبی در بین سلولهای پوستی عمل میکند که حرکت آب را در بین سلولها سهل میکند و بدین ترتیب آبرسانی به پوست را کامل میکند. آکواپورین را دکتر پیتر اگر که استاد دانشکده پزشکی و شاغل در شرکت بایزردولف (لابراتواری که برند اوسرین را تولید میکند) کشف کرد و به دلیل همین کشف مهم، جایزه نوبل شیمی را در سال 2003 کسب کرد.

 

عکس

 

کشف آکواپورین، تحولی عظیم در آبرسانی به پوست در صنعت آرایشی و بهداشتی ایجاد کرد. بلافاصله برند اوسرین محصولات آکواپورین را برای انواع پوست تولید و به بازار عرضه کرد. در زیر به معرفی محصولات آکواپورین که آبرسانهای قوی هستند، می پردازیم.

 

عکس

 

معرفی محصولات آکواپورین برند اوسرین

لاین آکواپورین برند اوسرین شامل 3 کرم صورت برای نوع پوستهای مختلف و یک کرم دورچشم است که البته نمایندگی این برند در ایران، دورچشم آن را وارد نکرده است. در اینجا سه محصول آبرسان آکواپورین را به شما معرفی میکنیم و خصوصیات هر کدام را بیان میکنیم.

 

1- کرم آکوا پورین پوست نرمال و مختلط اوسرین

کرم آکواپورین پوست نرمال تا مختلط اوسرین بافت نسبتا سبکی دارد و چرب نیست. کاملا حس آبرسانی دارد و اثر چربی برجا نمیگذارد. جذب سریعی دارد و برای افداری مناسب است که پوست نرمال تا مختلط دارند.

 

عکس

 

افرادی که پوست چرب دارند هم میتوانند به مقدار کم از آن استفاده کنند. این کرم برای افرادی که پوست نرمال و مختلط دارند میتواند بعنوان زیر آرایش استفاده شود. بدین ترتیب از آسیب های آرایش به صورت جلوگیری میکند و قبل از آرایش به پوست آبرسانی میکند.

 

عکس

 

عکس

 

2- کرم آکواپورین پوست خشک

این محصول بافت نسبتا چربی دارد و برای افرادی که پوست خشک دارند مناسب است. وقتی شبها قبل از خواب پوست را تمیز کنید و آن را به صورتتان بزنید، صبح پوست بسیار نرمی خواهید داشت و دیگر احساس کشیدگی در اثر کم آبی پوست نمی کنید. این محصول جذب کاملی دارد. آبرسانی 24 ساعته برای پوست ایجاد میکند.

 

عکس

 

3- کرم آکواپورین انواع پوست

بافت این کرم از نظر میزان چربی از دو کرم فوق کمتر است و برای همه نوع پوستی حتی پوستهای چرب نیز مناسب است.  آبرسانی 24 ساعته دارد. از آنجاییکه فاقد اسانس و پارابن است برای افرادی که پوست حساس دارند نیز مناسب است. این کرم باعث ایجاد جوش نمیشود.

 

عکس

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا