ویدئو

چطور خیلی سریع پوست بهتری داشته باشیم؟

ايام عيد و مسافرت و مهماني نزديك است. لازم است كه برای داشتن پوست بهتر خيلي فوري مراقبت از پوستمان را شروع كنيم تا اگر به وقت صبح مسافرت بدون آرايش از خواب بيدار شديم بتوانيم با اعتماد به نفس جلوي بقيه ظاهر شويم. برای داشتن پوست بهتر، لازم است اول از همه بدانيم چه دغدغه‌اي داريم و مي‌خواهيم چه مشكلي را برطرف كنيم. اصلا دغدغه‌مان پوست صورتمان است يا دلمان مي‌خواهد سال جديد پوست كل بدنمان متفاوت با پارسال باشد.

پوست بهتر زندگی زیباتر

بر حسب مشکلی که دارید به شما میگوییم چه کاری کنید تا پوست بهتری داشته باشید. صبح که از خواب بیدار می‌شوید هم یک سری کارهای روتین برای مراقبت صبحگاهی از پوستتان باید انجام دهید که در این ویدیو به آن‎‌ها اشاره کرده‌ایم.

1- پوست بهتر: اگر پوستمان تيره است و مي‌خواهیم روشن بشود

پوست صورت وقتي كدر باشد بعد از استفاده از كرم پودر روشن باز هم تيره به نظر مي‌رسد. براي روشن كردن پوست صورت يكي از بهترين روش‌ها استفاده از لايه بردارهاي لايت يا سبك است. کرم لایه بردار هیدرودرم يكي از اين لايه بردارهاي ملايم است كه مي‌تواند ظرف مدت كوتاهي پوست را چند درجه روشن‌تر كند.

اين كرم نه تنها مي‌تواند پوست را روشن كند بلكه به خوبي از پس لكه‌هاي باقي مانده از جاي جوش‌ها و زخم‌ها هم بر‌مي‌آید و يک پوست صاف را به ما هديه مي‌دهد. پوستي كه بدون آرايش خيلي خوب است و با آرايش ساده هم معركه مي‌شود.

حالا این ویدیو را هم ببینید که یک متخصص درباره نحوه درمان لک توضیح می‌دهد:

2- پوست بهتر: اگر استرس روي پوستمان تاثير گذاشته است

فشار كارهاي قبل از عيد زياد است و استرسش بيشتر. خيلي از ما هم به خاطر همين فشار و استرس شادابی و سلامت پوستمان به هم مي‌ريزد، ملتهب مي‌شود، تيره مي‌شود و ظاهر سالم خود را از دست مي‌دهد. براي اين‌كه از پس اين مشكلات بربيايم و بتوانيم سلامت و شادابي را به پوستمان برگردانيم كافي است سراغ يک ماسك آبرسان مناسب برويم. ما پيشنهاد مي‌كنيم ماسک طلای گندم فریمن را امتحان کنید که هم آبرسانی خوبی به پوست انجام می‎‌دهد و هم شفاف کننده پوست هست. این ماسک حاوی ویتامین سی نیز هست.

3- اگه دور چشممان تيره ست

براي مراقبت از پوست دور چشم بايد سراغ محصولاتي برويم كه هم ضد چروك هستند و هم ضد پف و تيرگي. کرم دورچشم ضدچروک و ضدتیرگی الارو يک محصول مناسب است كه كافي است به صورت ضربه‌اي يک بار صبح و يک بار هم شب زير چشم زده شود تا خيلي زود هم تيرگي و پف دور چشم‌ها را كم كند و هم باعث رفع چروك مي‌شود.

اين محصول براي اين روزهاي باقي مانده تا عيد يک انتخاب ايده‌آل است. چون آبرسان خیلی خوبی برای پوست نازک اطراف چشم است. از طرف ديگر هنگامی که قرار به آرايش كردن باشد، كافي است يک كرم رنگي براي دور چشم داشته باشيم كه به صورتمان طراوت بدهد. خصوصا اگر بخواهیم بیرون برویم، بهتر است که یک کرم دورچشم ضدآفتاب بزنیم. اگه رنگی هم باشد که چه بهتر!

4- اگر پوستمان آسيب ديده است

سرمای زمستان براي خشك كردن و آزار پوست كافي است، چه برسد به اين‌كه آلودگي هوا هم باشد. جاي جوش‌ها و زخم‌ها هم كه به جاي خود.  در يک چنین وضعيتي بايد به داد پوست رسيد تا آسيب‌هایش ترميم بشود و سريع‌تر بتواند سلامتي خودش را به دست بياورد. استفاده از كرم‌هاي حاوی آنتی اکسیدان‌های قوی میتواند خیلی کمک کننده باشد. مثلا کرم‌های حاوی ویتامین سی یا ویتامین ای.

اگر پاشنه پاهایتان ترك خورده و نياز به رسيدگي دارد، همين حالا دست به كار بشويد و يک كرم مرطوب كننده و مخصوص ترك پا تهيه كنيد. پيشنهاد ما كرم EGO يا ايگو هست كه اگر روزي سه بار روي پاهاي تميز بماليد خيلي زود پاهايي به لطافت پاهاي يک بچه را خواهيد داشت.

6- اگر يک دفعه‌اي جوش زديم

جوش‌ها مي‌آیند و مي‌روند، مهم اين است كه چقدر بگذاريم بمانند! اگه در شرايط استرس‌‎زاي قبل از عيد جوش مي‌زنيد يا از اين‌كه يک دفعه جوش بزنيد مي‌ترسيد يک محصول كوچک را تهيه كنيد و بگذاريد در تمام اين ايام در كيفتان بماند.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا