برند ها و محصولات

معرفی گروه محصولات آرگان برند ایتالیایی اچ اس

موها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند و سلامت و زیبایی آنها بسیار اهمیت دارد. از این رو باید اقدامات مراقبتی ویژه ای برای موها انجام داد. استفاده از محصولات مراقبت از مو خوب یکی از مهمترین اقدامات نگهداری و رسیدگی به موها است. امروزه با فراگیر شدن اقدامات زیبایی مانند رنگ کردن مو، دکلره کردن، اتوی مو کشیدن و …. که همگی موجب آسیب زدن به موها می شود، استفاده از محصولات موی ترمیم کننده و باز سازی کننده ی مو مانند محصولات آرگان اچ اس اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

اگر برای خرید محصولات مراقبت از مو مانند شامپو، ماسک مو، سرم مو به فروشگاهها و گالری ها مراجعه کنید، با برندهای زیادی مواجه می شوید و انتخاب از میان آنها برایتان دشوار خواهد بود. در این مطلب، یکی از پرطرفدارترین برندهای ایتالیایی مراقبت از مو که رضایت بالای مشتریان را دارد به شما معرفی می شود.

 

axe m

 

لاین آرگان اچ اس

برند ایتالیایی اچ اس محصولات تخصصی مراقبت از مو دارد که در لاین های مختلفی ارائه شده است. یکی از لاین های بسیار کاربردی و پرطرفدار آن لاین آرگان اچ اس می باشد.  لاین آرگان اچ اس شامل 5 محصول حاوی آرگان می باشد. پیشتر درباره خواص روغن آرگان و نحوه مصرف آن در مقاله  روغن آرگان را چطور مصرف کنیم تا برای موها معجزه کند؟ صحبت کردیم.

 

axe m

 

لاین آرگان اچ اس حاوی چه موادی است؟

تمامی محصولات گروه محصولات آرگان برند اچ اس حاوی انواع پروتئین گیاهی، روغن آرگان خالص، روغن برزک و روغن بذر کتان و پروتئین ابریشم می باشد. مراقبت روزانه مو با محصولات آرگان جانی دوباره به موها می بخشد.

گروه محصولات آرگان اچ اس برای چه موهایی مناسب است؟

این گروه از محصولات، مناسب افرادی است که موهای آسیب دیده و ضعیف و شکننده ای دارند. همچنین به افرادی که موهای کدری دارند و موهایشان حالت پذیری خوبی ندارند، استفاده از محصولات این لاین پیشنهاد می شود. افرادی که موهایشان در اثر دکلره سوخته است یا به شدت آسیب دیده، چاره ای جز استفاده از آرگان برای ترمیم موهایشان ندارند.

 

axe m

 

لاین آرگان اچ اس چه اثری بر روی موها دارد؟

استفاده از محصولات این لاین وز موها را میگیرد، موها را نرم میکند و فولیکول آسیب دیده را بازسازی میکند. در نهایت درخشندگی خوبی برجا میگذارد و شانه پذیری موها را آسان میکند.
روغن آرگان، اسپری آرگان و سرم موی آرگان اچ اس مانند لایه محافظی بر روی موها می نشیند و از آسیب های محیطی مانند آلودگی هوا و اشعه یووی آفتاب محافظت میکند. مهمترین مزیت آن آبرسانی عمقی به فولیکول موهاست و خشکی مو را برطرف میکند.

 

axe m

 

معرفی گروه محصولات آرگان برند اچ اس

1-    شامپو آرگان اچ اس

این شامپو شویندگی ملایمی دارد و موها را خشک نمیکند. اگر موهای خیلی چربی دارید، لازم است تا دو بار موهاسیتان را بشویید اما در حالت نرمال، شستشوی یک بار با آن کافیست. بوی ملایمی دارد و کف کنندگی آن معمولی است و خیلی زیاد کف نمیکند. بعد از شستشو موها شکننده نیستند.

 

axe m

 

2-    ماسک موی آرگان اچ اس

این ماسک مو بافت نسبتا غلیظی دارد و مقدار یک کف دست از آن برای موها کافیست. این ماسک نیاز به آبکشی دارد و شانه پذیری موها را بسیار آسان میکند. بگذارید 5 دقیقه روی موهایتان بماند سپس آبکشی کنید.
در هنگام آبکشی، زیاد آبکشی نکنید که همه ی ماسک مو از روی موهایتان پاک شود. بگذارید کمی لزجی ماسک مو روی موهایتان بماند.

 

axe m

 

3-    سرم موی آرگان اچ اس

سرم مو آرگان از سری محصولات آرگان اچ اس بر روی موهای مرطوب بعد از حمام استفاده می شود و باعث می شود وز موها گرفته شود. استفاده 5 تا 7 قطره کافیست.

 

axe m

 

4-    اسپری مو ابریشم آرگان اچ اس

این اسپری از محصولات آرگان اچ اس بر روی موهای خشک استفاده می شود و اثر چربی بر روی پوست ندارد. بسیار سریع جذب می شود و سبک است.

 

axe m

 

5-    روغن آرگان

این محصول از محصولات آرگان اچ اس پرطرفدار است. حجم کمی دارد (30 میل) ولی برکت آن زیاد است چون هر بار به مقدار حداکثر 5 قطره برای کل موها کافیست. روغن آرگان را روی موهای خشک بزنید و با کف دست، موها را بهم بمالید. برای جلوگیری از آسیب رنگ مو به موهایتان، می توانید در هنگام رنگ کردن مو، از آرایشگرتان بخواهید  4 قطره روغن آرگان به رنگ موی شما اضافه کند.
برای جلوگیری از موخوره، مقداری روغن آرگان را روی کف دست بریزید و انتهای پایینی ساقه ی موهایتان را به آن آغشته کنید و موهایتان را در کف دست مشت کنید.

 

axe m

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا