مراقبت از پوست

ضدآفتاب‌های اوریاژ چگونه‌اند؟

اوریاژ یک برند فرانسوی محبوب است که محصولات سبک و زودجذبی دارد. ضدآفتاب‌های اوریاژ بسیار معروفند. این برند طیف گسترده‌ای از محصولات را شامل می‌شود؛ به‌طوری‌که تمامی نیازهای پوستی فرد را برآورده می‌کند. در مطالب پیشین درباره “هر آنچه باید درباره آفتاب و ضدآفتاب بدانید” و همچنین درباره “انواع ضدآفتاب ها” مطالبی کاربردی را منتشر کردیم. در این مطلب به انواع ضدآفتاب‌های اوریاژ می‌پردازیم.

محافظت از آفتاب وابسته به فصل نیست. هرچند شدت اشعه  UV در تابستان بیشتر است و محافظت از آفتاب در این فصل باید با دقت بیشتری صورت گیرد اما در هر حال در کل فصول سال محافظت از پوست در برابر آفتاب امری الزامی است. انتخاب یک ضدآفتاب خوب یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد است. در این مطلب گروه محصولات ضدآفتاب‌های اوریاژ را معرفی و تحلیل می‌کنیم.

 

مدل‌های مختلف ضدآفتاب‌های اوریاژ

اوریاژ چندین نوع ضدآفتاب برای کاربردهای مختلف دارد. در این مطلب به توضیح انواع ضدآفتاب‌های اوریاژ می‌پردازیم.

کرم ضد آفتاب بری سان فاقد عطر و رنگ اوریاژ-خانومی

کرم ضد آفتاب بری سان فاقد عطر و رنگ اوریاژ

این محصول یکی از بهترین محصولات ضدآفتاب‌های اوریاژ است. این ضدآفتاب بافت بسیار سبکی دارد و خیلی زود جذب می‌شود. بعد از استفاده هیچ گونه سنگینی بر روی پوست احساس نمی‌شود. کرم بری سان اوریاژ فاقد رنگ است و برای افرادی که پوست حساس هم دارند نیز مناسب است. محافظت از آفتاب کاملی دارد.

کرم ضدآفتاب رنگی بری سان اوریاژ-خانومی

کرم ضدآفتاب رنگی بری سان اوریاژ

اگر انتظار پوشش بالا از یک کرم ضدآفتاب رنگی دارید، سراغ ضدآفتاب بری سان اوریاژ نروید. این کرم پوشش ملایمی دارد و تنها پوست را یکنواخت می‌کند و حالت کرم‌پودری ندارد. از این رو برای مصرف روزانه پیشنهاد خوبی است. زیرا تمیز کردن کرم‌های پوشش بالا از روی صورت کمی حوصله و وقت می‌خواهد لذا برای مصرف هر روز پیشنهاد نمی‌شود. این محصول یکی از پرفروش‌ترین محصولات ضدآفتاب‌های اوریاژ است.

این کرم علاوه بر ضدآفتاب بودن، کار آبرسانی به پوست را نیز انجام می‌دهد. لذا با مصرف این کرم دیگر نیاز به استفاده از مرطوب کننده در زیر کرم ندارید.

فلوئید ضد آفتاب ضد براقی بری سان مات اوریاژ-خانومی

فلوئید ضد آفتاب ضد براقی بری سان مات اوریاژ

منظور از فلوئید این است که بافت محصول رقیق‌تر از کرم است و جذب و پخش آن بسیار آسان است. از این رو برای پوست چرب‌ها گزینه مناسبی است. از آن‌جایی‌که این محصول برای پوست چرب و مختلط فرموله شده است، ترکیبات ضدجوش و کنترل چربی پوست دارد. بعد از مدتی استفاده، ترشح چربی پوست تنظیم می‌شود. اگر پوست چرب یا مختلطی دارید، فلوئید ضدآفتاب اوریاژ گزینه مناسبی برای شماست. این ضدآفتاب ظاهری مات به پوست می‌دهد.

ضدآفتاب مینرال اوریاژ-خانومی

ضدآفتاب مینرال اوریاژ

در ضدآفتاب‌های مینرال از فیلترهای فیزیکی استفاده می‌شوند. این نوع فیلترها بسیار ایمن هستند و هیچ حساسیتی ایجاد نمی‌کنند. به‌طوری‌که حتی خانم‌های باردار نیز می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. اما این ضدآفتاب‌ها رد سفیدی بر روی پوست به‌جا می‌گذارند. در بین ضدآفتاب‌های مینرال موجود در بازار ضدآفتاب مینرال اوریاژ بافت بهتری دارد و جذب و پخش نسبتا خوبی دارد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا