برند ها و محصولاتمراقبت از پوست

تجربه ی استفاده از آبرسان عمقی یواسکین آ

خشکی پوست یکی از مشکلات شایعی است که اگر به موقع به آن رسیدگی و درمان نشود، مشکلات جدی برای فرد بوجود خواهد آورد. یکی از ساده ترین راههای برای رهایی از خشکی پوست، استفاده از کرمهای مرطوب کننده و آبرسان به پوست مانند آبرسان عمقی یواسکین آ است. پیشتر درباره تفاوت مرطوب کننده و آبرسان توضیح داده بودیم.

در میان کرمهای مرطوب کننده و آبرسان، تعداد زیادی از آنها فقط جنبه رفع مشکل خشکی پوست را بصورت لحظه ای دارند و اثرات درمانی ندارند. اما برخی دیگر از کرمهای مرطوب کننده، حاوی ترکیباتی هستند که اثرات درمانی دارند. در مواقعی که خشکی و التهاب شدید است، باید از کرمهای قویتری برای درمان خشکی پوست استفاده کرد.

 

مقاله پیشنهادی: چگونه یک آبرسان یا مرطوب کننده برای پوست خود انتخاب کنیم؟

 

در این مطلب، کرم یواسکین آ که یک مرطوب کننده مغذی و آبرسان عمیق پوست است به شما معرفی میشود. این مطلب تجربه استفاده از محصول را بازگو میکند تا بتوانید تصمیم بهتری در خرید بگیرید.

معرفی کرم یواسکین آ

این کرم بافت مخملی نسبتا غلیظ و در عین حال کم چربی دارد. رنگ زرد و بوی نامطبوعی دارد. بوی این کرم طوری است که مصرف کننده بر اول استفاده، از ادامه مصرف پشیمان می شود!  اما نکته ی مثبت آن این است که بوی این کرم به سرعت از بین می رود و بعد از دو یا سه دقیقه بوی نامطبوع احساس نمی شود.

وقتی در لیست ترکیبات کرم یواسکین آ نگاه میکنیم، متوجه می شویم که بوی ناخوشایند این کرم به دلیل وجود کامفر طبیعی است که خاصیت ضدالتهابی و برطرف کنندگی اگزاما را دارد.

 

عکس

 

رنگ زرد این کرم به دلیل وجود اسانس و رنگ نیست بلکه به دلیل استفاده از ریبوفلاوین یا همان ویتامین B2 است. ویتامین B2 بصورت طبیعی زرد رنگ است و در برخی از مواد غذایی مانند تخم مرغ وجود دارد. ویتامین B2 در برابر حرارت و اکسیداسیون پایدار است ولی در برابر اشعه نور خورشید ناپایدار است و تخریب می شود. بنابراین بهتر است این کرم را زمانی که در منزل هستید و از نور مستقیم خورشید در امان هستید مصرف کنید.

 

کرم یواسکین آ برای چه افرادی مناسب است؟

این کرم خاصیت آبرسانی عمیق به پوست و رفع خشکی های شدید را دارد. وقتی این کرم به پوست دارای خشکی زده می شود، پخش راحتی دارد. به دلیل عدم وجود وازلین، احساس چربی ندارد. بافت واکسی سبکی دارد که حدود یک دقیقه طول می کشد تا جذب شود. رنگ زرد آن بر روی پوست نمایان نیست.

مهمترین ترکیبات آن هیالورونیک اسید، ویتامین E و ویتامین C، عصاره شیرین بیان، ویتامین B2 و کامفر طبیعی است. به همین دلیل آبرسانی آن درمانی است. خواص ضداتهابی آن به قدری است که می توان از آن برای ادرار سوختگی پای نوزادان استفاده کرد.

عصاره شیرین بیان که در آن وجود دارد علاوه بر خاصیت ضدالتهابی قوی، خاصیت روشن کنندگی نیز دارد. بنابراین وقتی برای آرنج و زانو استفده می شود، علاوه بر رفع خشکی، پوست این ناحیه را روشن نیز میکند.

 

عکس

 

موارد مصرف یواسکین آ

افرادی که ترک های پوستی شدید دارند مانند ترک هایی که در پاشنه ی پا اتفاق می افتد میتوانند از این کرم برای درمان ترک های پوستی ناشی از خشکی شدید استفاده کنند. مدت زمان درمان آن در حدود سه هفته استفاده مداوم از شروع مصرف می باشد.

یکی دیگر از موارد مصرف این کرم، استفاده برای افرادی است که پوست اطراف ناخن آنها پوسته پوسته می شود. این کرم کوتیکول اطراف ناخن را ترمیم میکند.

 

عکس

 

خواص کرم یواسکین آ

  • ادرار سوختگی نوزادان و اطفال
  • کاهش التهابات پوستی پس از لیزر و اپیلاسون
  • جلوگیری از ایجاد ترک های پوستی در خانم های باردار و افرادی که تصمیم به کاهش وزن دارند
  • ترک های پوستی ناشی از خشکی و سرما زدگی
  • ترک های پاشنه پا
  • رفع سیاهی آرنج و زانو
  • قابل استفاده برای خشکی لب و گونه ها
  • رفع التهابات گزیدگی حشرات
  • برطرف کننده کوتیکول (پوسته) های حاشیه ناخن

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا