مراقبت از پوستمراقبت صورت

کرم دور چشم خوب مخصوص نوروزتراپی

چه کرمهای دورچشمی استفاده کنیم تا چروک دورچشم نداشته باشیم؟

چشمهای هر فردی ملکه صورت اوست! از این رو برای زیبایی و جوان دیده شدن چهره، به پوست نازک اطراف چشمتان رسیدگی ویژه ای کنید. یکی از بهترین روش ها برای مراقبت از دور چشم، استفاده از کرم دور چشم خوب است. اگر مقالات قبلی را خوانده باشید، حتما یادتان هست که قرار است در کنار هم 10 گام اساسی مراقبت از پوست را برداریم تا در ایام نورورز پوستی سرحال و شاداب داشته باشیم. در مطلب مراقبت پوست نوروزی با 10 فرمان نورورزتراپی به سبک خانومی گفتم سومین گام مراقبت از پوست نوروزتراپی، مراقبت از پوست دورچشم است.

یکی از مهمترین اقدامات مراقبت از پوست دورچشم، استفاده از کرمهای دورچشم از سن مناسب و بصورت منظم است. اما اینکه چه کرم دورچشمی انتخاب کنیم و چگونه آن را مصرف کنیم بسیار مهم است. در این مطلب 3 کرم دورچشم خوب به شما معرفی میکنیم که از اثربخشی و کیفیت آن اطمینان داریم. علاوه بر استفاده از کرم دورچشم، نحوه صحیح پاک کردن آرایش چشم نیز در سلامت و شادابی پوست دورچشم بسیار مهم است

یکی از راههای مراقبت از پوست دورچشم، استفاده از کرم دور چشم خوب است
یکی از راههای مراقبت از پوست دورچشم، استفاده از کرم دور چشم خوب است

از امروز تا نوروز کرم دورچشم تان را بطور منظم با روش صحیح استفاده کنید تا در روزهای عید نورورز وقتی که درحال آرایش کردن برای رفتن به یک مهمانی هستید و با دقت در آیینه به صورت خود نگاه میکنید، متوجه کم عمق شدن چروکهای اطراف چشم و سرحال شدن پوست دورچشمتان شوید. این حس خوشایند را از خودتان دریغ نکیند. در ادامه مقاله نکته های ارزشمندی را درباره مصرف کرم دورچشم به شما می گوییم.

معرفی کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم

کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم محصولی است که بافت کرمی سبک و غیرچربی دارد. این محصول باعث ایجاد میلیا نمی شود و این نکته بسیار مهمی است. خوشبختانه هیچ نوع اسانسی در آن استفاده نشده است و محصولی کاملا بدون بو است. جذب سریعی دارد و حس رطوبت رسانی در اطراف چشم ایجاد میکند.

و اما در بخش ترکیبات این محصول دو کمپلکس بسیار خوب با نامهای سینکل و MDI دیده می شود که کلاژن سازی بود را فعال میکند و الاستیسیته پوست دورچشم را بالا می برد. با مرور استفاده، این دو کمپلکس، چروکهای ناشی از افزایش سن و حرکات میمیک صورت مانند خندیدن و جمع کردن چشم را کم عمق میکند.

 کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم با مکانیسم افزایش گردش خون زیر چشم، باعث کاهش پف و تیرگی زیرچشم می شود و اثرات سفت کنندگی پوست دورچشم را دارد.

معرفی کرم دورچشم سه کاره مای

کرم دورچشم سه کاره مای محصولی است که به افراد زیر 35 سال توصیه می شود. افراد که کمتر از 35 سال سن دارند نیازهای متفاوتی در دورچشم با افراد بالای 35 سال دارند. کرم دورچشم سه کاره مای آبرسان قوی دورچشم است که علاوه بر کمپلکس های تقویت کلاژن، حاوی ویتامین A,E و روغن جوجوبا است.

ax m

این محصول مغذی برای پیشگیری از ایجاد چروک و کمرنگ کردن تیرگی های زیرچشم (به شرطی که تیرگی زیرچشم ژنتیکی و ارثی نباشد) و ترمیم سیستم خونرسانی به زیرچشم می شود.

فراموش نکنید استفاده از کرم دورچشم باید جزو سبک زندگی شما قرار گیرد. اصلا از آن غافل نشوید.

معرفی کرم دورچشم لوک ژاک آندرل پاریس

به جرات میتوان گفت این کرم یکی از بهترین کرمهای دورچشم برای رفع سیاهی چشم می باشد. علاوه بر اینکه بر روی چروکهای دورچشم بسیار کارامد است، تاثیر خوب آن در  رفع سیاهی چشم، این کرم را بر سر زبانها انداخته است.

ax m

وقتی به لیست ترکیبات کرم دورچشم لوک ژاک آندرل پاریس متوجه ذلیل اثربخشی بالای آن می شویم. این کرم حاوی پروتئین هیدرولیز شده لوپین، کلاژن محلول، ویتامین E، روغن جوجوبا و کافئین است. اثربخشی بالای این محصول در رفع سیاهی زیرچشم بخاطر وجود کافئین است و ترکیبات تحریک کننده کلاژن آن هم چروکهای دورچشم را بر طرف میکند. جینکو بیلوبا در این کرم وظیفه خونرسانی بیشتر و کاملتر دورچشم را بعهده دارد.

روش مصرف صحیح کرم دورچشم

اگر دور چشم را استفاده نکنید بهتر از این است که آن را غلط استفاده کنید! بنابراین به نکات روش مصرف صحیح دورچشم که در زیر به شما میگوییم با دقت توجه کنید.

1- مقدار مصرف صحیح کرم دورچشم

کرم دورچشم باید به مقدار اندکی به اندازه یک عدس ریز در زیر هر چشم استفاده شود. از آنجاییکه کرمهای دورچشم غنی از ترکیبات موثر هستند و پوست اطراف چشم بسیار نازک است، ممکن است مصرف زیادی از کرم دورچشم ایجاد حساسیت کند یا جذب آن را دیرتر کند و موجب ایجاد میلیا شود.

2- زمان مصرف صحیح کرم دورچشم

کرم دورچشم را باید دوبار در طول شبانه روز استفاده کرد. یک بار آن حتما قبل از خواب شب باشد. یک بار دیگر بهتر است صبح بعد از شستن دست و صورت باشد.

3- نحوه مصرف صحیح کرم دورچشم

هرگز و هرگز و هرگز کرم دورچشم را زیر چشم نکشید. کرم دورچشم باید بصورت نقطه ای بر روی پوست زیر چشم گذاشته شود و سپس با ضربات آهسته انگشت پخش شود. تاکید میکنم کرم را با مالش بر روی پوست زیر چشم نکشید.

وقتی میخواهید کرم دورچشم بزنید، فرض کنید که میخواهید بر روی صوتتان پیانو بزنید. انگشتهایتان را به رقص درآورید و با ضربان آهسته انگشت ، کرم را زیر چشم پخش کنید.

در بخش نظرات، تجربه استفاده از کرم دورچشمتان را با ما به اشتراک بگذارید

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا