رویداد

خانومی به کمپین سهم من پیوست

کودکی که نان‌آور خانواده است و شادی، خوشی و بازیگوشی در دنیای کودکانه‌اش سهمی ندارد. از کودکی شروع به کار می‌کند تا پیشرفت کند، تصمیم می‌گیرد با همه ناملایمات زندگی بجنگد تا شاید فردایی بهتر در انتظارش باشد. بعد از شنیدن این جملات در ذهن اکثر ما یک علامت سوال پشت عدالت و برابری به وجود می آید! وقتی که هزاران کودک در دنیا سهم‌شان از  زندگی فقط تلاش، کار و محرومیت است. کودکانی که از خردسالی بزرگسال می‌شوند و محرومیت را گوشت و پوست خود لمس می‌کنند.

اما سهم ما از زندگی چیست؟ ما برای حذف علامت سوال در کنار کلمات  عدالت چه تلاشی می‌کنیم؟ سهم ما برای ساختن دنیایی پر امید برای کودکان محروم چیست؟ سهم ما برای مبارزه نابرابری چیست؟

خانومی به عنوان برند نام آشنا در زمینه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در راستای مسئولیت اجتماعی که در خود می‌بیند به کمپین سهم من پیوست تا سهمی در برقراری عدالت و ساختن دنیایی زیبا برای کودکان محروم جامعه داشته باشد.

کمپین سهم من چیست؟

کمپین سهم من با هدف برقراری عدالت و ساختن دنیایی شاد برای کودکان محروم راه‌اندازی شده است. این کمپین می‌خواهد هیچ کودکی از شادی و آموزش محروم نباشد و هر کودک امکانات مناسبی برای آموزش داشته باشد شاید این رویای بزرگی باشد اما با دستان هر یک از ما ساخته خواهد شد.

کمپین سهم من مسئولیت اجتماعی برندهای ایرانی در مقابل کودکان محروم جامعه است. این کمپین قصد دارد 8000 بسته آموزشی را بین کودکان محروم توزیع کند تا بتواند لبخندی بر لبان آنها بیاورد. در این کمپین برندهای نام آشنایی مانند شون نیز حضور دارند.

ارزش‌های کمپین سهم من شامل: مهربانی، همدلی، صداقت و اصیل، با اخلاق، متعهد است.

مهربانی در این کمپین به این معنا است که من هنوز در این کره خاکی ارزش والایی دارم و همدلی یعنی خوشبختی واقعی در کوشش برای خوشبختی دیگران است. صداقت در کمپین سهم من یعنی تنها صداقت است که باعث سلامت و پیشرفت می‌شود. در همه حال باید در روابط اصیل و اخلاقی عمل کنیم، هر روز با تعهد و شفافیت برای خیرخواهی در محیطی امن تلاش کنیم که نتیجه آن تعهد، صداقت و اصالت است.

خانومی چگونه در کمپین سهم من مشارکت می‌کند؟

فروشگاه ایننرنتی خانومی در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و ادای سهم خود در ارتقای سطح سلامت و فرهنگ جامعه به کمپین سهم من پیوست تا بتواند لبخندی برای افراد محروم جامعه به‌خصوص کودکان کار بسازد.

خانومی با پیوستن به کمپین سهم من به کاربران تا سقف خرید 25 هزار تومان با کد تخفیف sahmeman تا 50 درصد تخفیف هدیه می‌دهد. هزینه حاصل از مشارکت در این کمپین صرف خرید لوازم بهداشتی مانند ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی‌کننده و دیگر اقلام بهداشتی برای افراد نیازمند و کودکان کار در روزهای جنگ با کرونا خواهد شد.

همۀ ما برای ساختن دنیایی پرامید، شاد و بدون محرومیت برای کودکان نیازمند سهیم هستیم، پس بیایید با یاری یکدیگر برای این ساختن چنین دنیایی و تحقق این آرزو تلاش کنیم.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا