آرایش لب

مدل و رنگ رژلب مناسب فصل بهار 1402

رژ لب بهاری بخشی از آرایش فصل بهار است که شما را با جلوه‌های درخشان این فصل هماهنگ می‌کند. پس از یک زمستان سرد و استفاده از لباس‌ها و رنگ‌های گرم، بهتر است بهار را با رنگ‌هایی شروع کنید که نشان از طراوت و شادابی داشته باشند. به همین دلیل در این مقاله می‌رویم سراغ رژ بهاری که یکی از پرمصرف‌ترین لوازم آرایشی در این فصل محسوب می‌شود و با انواع مدل رژلب بهاری آشنا می‌شویم.

چه رنگ‌هایی از رژ لب برای فصل بهار مناسب است؟

قبل از هر چیز، بهتر است رنگ‌های جذاب بهاری را بشناسیم، آن وقت می‌توان رژ مناسب بهار را بر اساس این رنگ‌ها انتخاب کرد. طبیعت بهار، حس روزهای بهاری، نسیم خنک و باران‌های تند، عطر گل و شکوفه‌ها، تمام این موارد الهام‌بخش ما برای انتخاب رنگ‌های بهاری هستند. بنابراین باید کمی از رنگ رژ لب های زمستانی دور شویم و رنگ‌های با تناژ صورتی، هلویی، دارچینی و طیف‌های ملایم‌تر قرمز را برای فصل بهار انتخاب کنبم.بهترین رنگ رژ لب بهار 2023

صورتی روشن

انواع طیف صورتی برای فصل بهار یک انتخاب همیشگی است. سایه روشن و ملیح رژ لب‌ صورتی روشن، با شکوفه‌های گیلاس هارمونی جذابی می‌سازد. حس رمانتیک رنگ صورتی و آرامشی که رنگ‌پریدگی آن به آرایش شما می‌دهد، در کنار آرایش ملیح چشم، ترکیب برنده بهار است.


خرید رژ لب از فروشگاه اینترنتی خانومی


اگر رنگ لب‌تان تیره‌ است، رژ لب صورتی روشن را روی یک لایه کانسیلر یا خط لب روشن‌، استفاده کنید. با این روش، رنگ ملیح و ملایم رژ لب بهاری شما جلوه بهتری خواهد داشت.

رژ لب مناسب بهار برای پوست‌های تیره

ارغوانی ملایم

رنگ‌ ارغوانی، ترکیبی از رنگ گل‌ها، شکوفه‌ها، آسمان و رودهاست. ترکیب سرخ و آبی، همان جذابیتی را القا می‌کند که هر سال همراه با آمدن بهار تجربه می‌کنیم. یک رژ لب ارغوانی ملایم همراه با لباس‌های بهاری دارای تناژ بنفش، بسیار جذاب است اما هیچ الزامی به این انتخاب نیست. هر رنگ دیگری را می‌توانید با این رژ لب ست کنید.

رنگ رژ لب بهاری

هلویی

تعادل طراوت رنگ صورتی و گرمای رنگ نارنجی، هلویی را به ترکیبی جذاب و هماهنگ با حال و هوای بهار تبدیل می‌کند. ترکیب رنگ هلویی، با یک سایه گرم می‌تواند جذابیت چهره شما را چند برابر کند.

بهترین مدل رژ لب بهار 1402

نارنجی

رنگ نارنجی، تناژ قدرتمندی دارد و شاید بسیاری از ما هرگز جرئت امتحان کردن آن به عنوان رنگ رژلب را نداشته‌ایم. نارنجی تداعی‌کننده گرمایی است که پس از زمستان سرد، همراه با فصل بهار می‌آید. البته شاید رنگ یک‌دست نارنجی را بیش از اندازه قوی بدانید. می‌توانید از تینت‌ لب نارنجی رنگ یا هلویی (در ترکیب با صورتی) استفاده کنید.

برای انتخاب تن مناسب رنگ نارنجی، به رنگ پوستتان دقت کنید. هر چه میزان زردی رنگ پوستتان بیشتر است، تن رنگ رژ لب نارنجی شما هم باید به سمت طیف زرد رنگِ پوست شما نزدیک‌تر باشد.

رنگ رژلب بهار 1402

مرجانی

بهترین فصل برای رنگ سرزنده‌ای مثل مرجانی، بهار است. ترکیب جذاب قرمز، نارنجی و صورتی جلوه‌گر فصل جوانه‌زدن و شادابی طبیعت است. رژ لب بهاری مرجانی خود را با یک لباس آبی ملایم امتحان کنید تا معجزه این پیشنهاد را ببینید. رنگ مرجانی طیف‌های مختلفی دارد که قرمز مرجانی و صورتی مرجانی جزو پرطرفدارترین‌ها هستند.

مرجانی جزو رنگ‌‌های پرکاربرد فصل تابستان هم است. در مقاله رنگ مناسب رژلب برای تابستان 1402 دیگر رنگ‌های رژ لب تابستانه‌ای که در فصل بهار هم می‌توانید از آنها استفاده، ببینید.

مدل رژلب‌های مناسب فصل بهار 1402

سرخابی

فارغ از هر چیزی، برای بهار 2023 چه رنگی بهتر از رنگ سال است؟ رژلب بهاری‌تان را به رنگ سرخابی انتخاب کنید تا هم با مد سال هماهنگ باشید هم یک امضای خاص و درخشان در آرایشتان به جا بگذارید. رنگ قدرتمند صورتی و تیرگی جذاب آن در رنگ سرخابی، همان چیزی‌ست که برای بهار امسال نیاز دارید.

رژ لب سرخابی برای بهار امسال

قرمز

رنگی که در هر روز و فصلی از سال جواب می‌دهد، رنگ قرمز است. البته یک روحیه شیک خاصی در رنگ قرمز نهفته است که بیشترین ارتباط را با فصل بهار دارد. اگر بهترین رنگ قرمز را در هماهنگی با رنگ پوستتان پیدا کرده‌اید، با یک سایه از همان طیف، آرایشتان را تکمیل کنید.

رنگ رژ مناسب بهار

دارچینی

اگر طرفدار رنگ‌های قهوه‌ای برای لب‌هایتان هستید، بهار امسال رژ لب شکلاتی تیره‌تان را با رژ لب روشن‌تری از طیف دارچینی جایگزین کنید. رژ لب بهاری نیازی به تیرگی زیاد ندارد. رگه‌هایی از رنگ طلایی، صورتی و قهوه‌ای را در رنگ دارچینی پیدا می‌کنید که برای پوست‌های تیره‌تر، جذاب‌ترین ترکیب خواهد بود.

رنگ رژلب مناسب بهار 2023

معرفی مدل رژلب‌های مناسب بهار 2023

از رنگ‌ها و فلسفه انتخاب هر کدام که بگذریم، می‌رسیم به برندها و اینکه از هر برند کدام رژ لب بهترین انتخاب برای فصل بهار است. در ادامه از ۶ برند محبوب، خوش‌رنگ‌ترین رنگ‌ها در تناسب با فصل بهار را معرفی می‌کنیم.

گلدن رز

برند گلدن ‌رز، همیشه به رنگ‌های جذاب و متنوع رژ لب معروف بوده است. از میان رژ لب‌های مدادی مات فاقد پارابن گلدن رز، پیشنهاد ما شماره‌های ۰۷ (قرمز روشن)، ۰۸ (سرخابی)، ۱۲ (صورتی روشن) و ۲۱ (صورتی قهوه‌ای) است. رنگ‌های مات این رژ لب‌های جذاب با فصل بهار هماهنگی فوق‌العاده‌ای دارند.

ویژگی‌ رژلب‌های گلدن رز:

 • بافت نرم و سبک
 • مات و مخملی
 • پوشش‌دهی مناسب
 • مرطوب‌کنندگی

رنگ رژ لب بهاری گلدن رز

فلورمار

اگر از میان رنگ‌های معرفی شده در بالا، به دنبال انتخاب یک رژ لب خاص در تناژ نارنجی هستید، رژ لب دلوکس کشمیر فلورمار شماره DC22 را از دست ندهید. از همین مدل رژ لب‌های فلورمار، DC31 از جذاب‌ترین و درخشان‌ترین رنگ‌های صورتی است. رژ لب لانگ ورینگ فلورمار هم با تنوع رنگ بیشتر و قیمت مناسب‌تر پیشنهاد خوبی است. رنگ سرخابی این مدل رژ لب بهاری، با شماره L23 قابل خریداری است.

ویژگی رژ لب‌های فلورمار:

 • ماندگاری بالا
 • رنگ‌های خاص و متنوع
 • بافت مخملی

رژ لب بهاری فلورمار

نوت

اگر از رنگ‌های معرفی شده، به دنبال یک رژ لب بهاری جذاب به رنگ مرجانی هستید، رژ لب مایع بادوام نوت با شماره ۰۸ را حتماً امتحان کنید. رژ لب جامد مات شماره ۳۰۷، حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین E نوت هم رنگ دارچینی بسیار زیبایی دارد.

ویژگی‌ رژ لب‌های نوت:

 • رنگ‌بندی خاص و زیبا
 • حاوی مواد مغذی و سازگار با پوست لب
 • دوام طولانی مدت
 • ایجاد نمایی مات

رنگ رژ مناسب بهار نوت

کالیستا

برند کالیستا با رنگ‌های جذاب و سرزنده رژ لب‌هایش شناخته شده و به دلیل تنوع زیادی که دارد جزو رژ لب‌های پرطرفدار محسوب می‌شود. از برند کالیستا می‌توانید بهترین رنگ رژ لب‌های بهاری را انتخاب کنید.

ویژگی‌ رژ لب‌های کالیستا:

 • پوشش مات
 • سبک
 • ماندگاری بالا
 • دارای رنگ‌بندی متنوع و جذاب
 • رایحه دلپذیر

رژ لب فصل بهار کالیستا

شون

شون یک برند با محصولات گیاهی و رژ لب‌های آن دارای بافت نرم و بسیار سبک است. اگر طرفدار رنگ‌های قرمز، سرخابی و صورتی هستید، رژ لب‌های شون به‌عنوان رنگ رژ بهاری توصیه می‌شوند.

ویژگی‌ رژ لب‌های شون:

 • ماندگاری بالا
 • ترکیبات طبیعی بر پایه گیاهی
 • پوشش‌دهی یکدست و یکنواخت بر لب
 • حاوی ترکیبات مغذی پوست لب
 • رنگ‌بندی متنوع و محبوب

مدل رژ لب بهاری شون

این لی

نمی‌شود درمورد برندهای جذاب رژ لب صحبت کرد ولی به این لی نپرداخت. این لی با داشتن رنگ‌های شیک رژ لب، همیشه محبوب بوده است. قیمت مناسب محصولات این لی هم فاکتور مهمی در انتخاب آن‌ها به عنوان رژ لب بهاری محسوب می‌شود. رژ لب جامد فاقد سرب این لی در رنگ‌های 400  (دارچینی)، ۵۴۰ (صورتی روشن)، ۶۶۰ (کالباسی مایل به قرمز) را به عنوان رژ لب فصل بهار توصیه می‌کنیم.

ویژگی‌ رژلب‌های این لی:

 • ساختار سبک
 • بافت لطیف
 • پوشش‌دهی کامل
 • دارای رنگ‌دانه طبیعی
 • فاقد مواد حساسیت‌زا و سرب

رژ لب بهاری این لی

نکاتی که در استفاده از رژ لب در بهار باید به آن توجه کنید

– چه در بهار، چه در فصل‌های دیگر، همیشه به هماهنگی رنگ رژ لب با آرایش و لباستان توجه کنید. رنگ‌های سرزنده و در عین حال سازگار با رنگ پوستتان را انتخاب کنید. اگر لب‌های تیره‌رنگ دارید و از رژ لب رنگ روشن استفاده می‌کنید، زیر رژ لب بهاری، یک لایه کانسیلر یا خط لب بزنید.

– اگر پوست روشنی دارید، رنگ صورتی و اگر پوست تیره‌ای دارید، رنگ دارچینی برای شما مناسب‌تر است. رنگ‌های خاص و درخشان مثل نارنجی و سرخابی را هم پس از مطابقت طیف رنگشان با رنگ پوستتان حتماً امتحان کنید.

– بهار فصل خشکی نیست ولی لب‌ها همیشه در معرض خشکی و پوسته‌پوسته شدن هستند. از رژ‌لب‌های حاوی مرطوب کننده یا بالم لب استفاده کنید. به ترکیبات رژلب بهاری دقت کنید؛ موادی مثل پارابن، سرب و مواردی از این قبیل به شدت برای لب‌ها مضر هستند.

انتخاب رنگ رژ لب مناسب هر فصل مانند تغییر نوع آرایش، رنگ لباس و حتی رنگ مو باعث هماهنگی بیشتر ما با حال و هوای آن فصل می‌شود اما برای داشتن لب‌هایی جذاب و جلوه بهتر رژ روی لب‌ها، آموزش اصولی کشیدن رژ لب بسیار اهمیت دارد. این کار علاوه بر زیبایی ظاهری روی ماندگاری رژ لب هم تاثیرگذار است.

کلام آخر

بهار فصل زیبایی و تازگی‌هاست. برای انتخاب آیتم‌های آرایشی فصل بهار، بهتر است به حال و هوا و طیف رنگی این فصل توجه داشته باشید. در این مقاله سعی کردیم درباره رنگ‌ها و مدل‌های مناسب رژ لب بهاری از هر برند صحبت کنیم و دلیل هر پیشنهاد را هم شرح دادیم. رنگ‌های صورتی، مرجانی، قرمز، هلویی، سرخابی و موارد این‌چنینی جزء جذاب‌ترین رنگ‌های رژ لب بهاره هستند.

سوالات متداول رژ لب بهاری

آیا رژ لب قرمز برای بهار مناسب است؟

علی‌رغم اینکه رژ لب قرمز یادآور پاییز و زمستان است، اما یک انتخاب کلاسیک و جذاب برای تمام فصول به‌شمار می‌رود. استفاده از رژ لب قرمز، می‌تواند تداعی کننده سرزندگی بهار در آرایش باشد.

چگونه رژ لب بهاری مناسب را پیدا کنیم؟

به رنگ چهره خود دقت کنید و سعی کنید سراغ تناژ‌هایی بروید که با پوست شما و حل و هوای بهار هماهنگ هستند. رنگ‌های پیشنهادی این مقاله می‌توانند انتخاب یک رژ بهاری مناسب را برایتان آسانتر کنند.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا