آرایشمد و فشن

استروبینگ رمز آرایش Miss Usa 2016

استفاده از تکنیک آرایشی استروبینگ شاخصه اصلی آرایش میس یو اس 2016 بود. قبلا در مقاله‌ای بسیار جذاب، توضیح دادیم که استروبینگ چیست؟ برای این‌که در مورد استروبینگ بدانید و مد روز آرایش کنید با این مطلب همراه باشید.
دیشانا باربر-خانومی

ملکه شدن را با استروبینگ تمرین کنید

الگو گرفتن جزو جدا نشدنی دنیای مد! یک نفر چیزی را می‌پوشد و وقتی مد می‌شود بقیه هم از آن استفاده می‌کنند. یکی از گروه‌هایی که می‌توان از آن‌ها در این زمینه تقلید کرد و چیزهای خوبی یاد گرفت ملکه‌های زیبایی هستند. یکی از جدیدترین ملکه‌های زیبایی همین 17 خرداد ماه انتخاب شد که قرار است در این مطلب راجع به آن بیشتر بخوانیم. با ما همراه باشید و فوت و فن‌های زیبایی و پوشش Miss usa 2016 را با ما مرور کنید.

دیشانا باربر درست در سن 26 سالگی به عنوان Miss usa 2016 انتخاب شد. لباس و کفش بژ با رگه‌های طلایی که در آن دیده می‌شد، حسابی آن را درخشان کرده بود. اما یک چیزی در  این دختر سیاه‌پوست خیلی به چشم می‌آمد، استفاده از تکنیک  استروبینگ در آرایشش بود.

استروبیگ و سیاه‌پوست؟

با این‌که خیلی از منتقدان آرایشی اعتقاد دارند استفاده از استروبینگ برای سیاه‌پوست‌ها انتخاب خوبی نیست، اما خانم MissUsa  با هنرمندی هرچه تمام‌تر از این ترفند آرایشی برای جذابیت خودش استفاده کرده بود. فرم صورت دیشانا کشیده و بیضی هست با یک چانه کوچک.

تکنیک‌های استروبینگ

وی برای این‌که زیباتر به نظر بیاید و نقاط قوت صورتش خیلی خوب به نظر برسند، با پودر مخصوص براق و روشن روی چانه، پیشانی، پایین پلک، زیر استخوان ابرو و بالای لبش را هایلایت کرد، همین کار باعث شد سیاهی پوستش خیلی به چشم نیاید و در عوض چانه‌اش بزرگ‌تر به نظر برسد و بینی‌اش از حالت پهن خارج بشود.

تاثیر استروبینگ در فرم بینی

Miss usa 2016 برای این‌که صورتش خیلی کشیده به نظر نیاید، بین ابروهایش فاصله ایجاد کرد تا صورتش کمی پهن‌تر به نظر برسد. ترفند دیگری که این بانوی سیاه‌پوست  در آرایشش استفاده کرد، هایلایت‌های تیره‌ای بود که بالای پیشانی، استخوان رژ گونه و البته تیغه‌های بینی‌اش را پوشانده بودند. با این کار بینی او خیلی کوچک‌تر از اندازه واقعی‌اش به نظر رسید.

معجزه آرایش و استفاده از استروبینگ زمانی خیلی به چشم آمد که او از گرفتن جایزه‌اش شوکه شد و شروع کرد به گریه کردن. آن‌وقت بود که مقداری از آرایشش پاک شد و کمی چهره‌اش را متفاوت کرد.

لباس میس یونیورس 2016-خانومی

لباس ملکه

یکی دیگر از چیزهایی که می‌توانید از Miss usa 2016 یاد بگیرید، استفاده از لباس مناسب برای مراسم مناسب است. او دقیقا لباسی را پوشیده بود که ملکه بودنش را به رخ می‌کشید و شاید بهترین انتخاب برای فردی بود که پوست تیره دارد. دیشانا که به فرم بدنش-که ساعت شنی است-واقف بود از دو لباس بلند و آستین‌دار استفاده کرد و با توجه به خط‌ها و طرح‌هایی که دانتل‌های لباسش داشت سعی کرد، قوس و فرورفتگی‌های بدنش را به خوبی به نمایش بگذارد.

برنده امسال از نظر نیکوکاری، تحصیلات، هوش، توانایی جسمانی و خیلی چیزهای دیگر بهتر از بقیه رقبایش بود و برای همین جایزه را برد. اما تمام چیزی که از نظر ظاهری از دیشانا یک ملکه ساخت، انتخاب‌های درستی بود که برای نوع پوشش و آرایشش انجام داد. شما هم برای ملکه بودن در یک مراسم مهم، باید بهترین انتخاب را انجام دهید. اگر مراسم نامزدی و عقد کنان در پیش دارید، مدل لباس دیشانا می‌تواند جزو انتخاب‌های شما باشد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا