مد و فشن

انتخاب لباس برای یک عشق

لباس چه رنگی به تن عشق من می‌آید؟

شاید هر مردی که بخواهد برای زن مورد علاقه‌اش لباسی بخرد قبل از هر چیزی به این فکر کند که هر لباسی برای او بخرد به او نمی آید. اما با چند راهکار ساده می توان لباسی اختصاصی خرید که به تن کسی که دوستش داریم بیاید.

لباس سایت خانومی

به طور کلی رنگ پوست را میشود به سه دسته تقسیم کرد:

پوست های روشن یا سرد

پوست خنثی

پوست گرم

 

مد و فشن خانومی

 

اگر رنگ پوست همسرتان زیر نور آفتاب برنزه می شود، دارای پوست گرم و اگر پوست او زیر آفتاب قرمز می شود پوستش سرد است. پوست های خنثی نیز در هر یک از این دو گروه جای دارند. مهم ترین چیز این است که در انتخاب رنگ دقت لازم را کنیم چون به هر رنگ پوستی یک رنگ خاص بیشتر می آید. اینکه بعضی از زن ها و مردها کمدی از لباس هایی با رنگ های خنثی و خاکستری دارند نشان می دهد نه رنگ پوستشان را می شناسند و نه لباسی که به آنها بیاید را پیدا کرده اند. چه خوب است که شما یکی از کسانی باشید که این معجزه را در عشق تان پیدا کنید و به او رنگی که بیشتر از همه می آید را نشان دهید.

 

مد و پوشاک سایت خانومی

 

اگر همسرتان رنگ پوستش تیره است انتخاب هایتان باید میان رنگ های خاکستری، قهوه ای، شرابی، سبز تیره، سورمه ای و آبی تیره  باشد چون تا حد زیادی با رنگ پوست روشن اختلاف دارد و زیبایی بسیار زیادی را به همراه دارد. این را هم بدانید که یک لباس روشن با رنگ پوست روشن همپوشانی پیدا می کند و زیبایی های شخص را کمتر نشان می دهد. اگر می خواهید برای او لباسی با تاثیر ملایم تر بخرید باید انتخاب هایتان میان رنگ های پاستیلی باشد.

 

لباس زنانه خانومی

اگر رنگ پوست همسر شما زیتونی است انتخاب های شما بسیار وسیع است و از تمام طیف رنگ ها می توانید انتخاب کنید. البته رنگ های تیره تر بیشتر از رنگ های روشن به او می آید و چهره او را رسمی تر می کند اما رنگ های روشن تر سن او را کم تر نشان داده و نشاط بیشتری به چهره او می بخشد. به عنوان مثال برای رنگ های روشن رنگ هایی چون بژ روشن یا خاکستری روشن و برای رنگ های تیره تونالیته های تیره بنفش را انتخاب کنید. در فصل های مختلف می توانید رنگ های متنوع تری را انتخاب کنید. مثلا برای فصل تابستان، رنگ‌های روشن بسیار عالی هستند همچنین چند رنگ خنثی مانند سفید، کرم، خاکستری و… را با هم تست کنید تا زیبایی واقعی را ببینید.

 

لباس مجلسی خانومی

 

رنگ های زیادی هستند که به تمام رنگ پوست ها می آیند مانند سفید برفی یا صورتی ملایم. رنگ های ترکیبی چون سبز-آبی و بنفش پر رنگ نیز مانند رنگ های خنثی عمل کرده و بدون هیچ تاکیدی بر تن پوست تان، با آن هماهنگ می شوند. از آنجا که این رنگ ها بین رنگ های گرم و سرد تعادل برقرار کرده اند، می توانید با هر رنگ پوستی که دارد برای او تهیه کنید.

 

انتخاب لباس برای روز زن

 

رنگ هایی مانند صورتی چرک، سبز یشمی، زرد و آبی پخته و رنگ های خنثی ای مانند کرم، نسکافه ای، خاکستری و سیاه می توانند از رنگ های متناسب با پوست روشن هستند و رنگ های جیغی مانند آبی کاربنی یا بنفش فسفری رنگ خنثی پوست را بیشتر می کنند، در عوض پوشیدن لباس رنگ قرمز برای این دسته از افراد زیبایی بی نظیری به آنها می دهد.

 

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا