ویدئو

معرفی 5 پادشاه کرم دورچشم برای زیر 35 سال ها

محافظت از پوست نازک دورچشم یکی از اقدامات بسیار مهم مراقبت از پوست است. یکی از اقدامات مراقبت از پوست دورچشم، استفاده از کرم دورچشم است. استفاده از کرم دورچشم برای زیر 35 سال ها بسیار اهمیت دارد. قبل از خواندن ادامه این مطلب، پیشنهاد میکنیم، مطلب کرم های دورچشم را از چه سنی و چگونه باید استفاده کرد؟ را بخوانید. اطلاعات مفیدی درباره مصرف کرم دورچشم در آن نوشته شده است.

نحوه مصرف صحیح کرم دورچشم نیز بسیار اهمیت دارد بطوریکه استفاده نکردن از کرم دورچشم از بد استفاده کردن آن بهتر است! بنابراین توصیه میکنیم روش مصرف صحیح کرم دورچشم را ببینید.

مطلب پیشنهادی: بهترین روش محافظت دورچشم از آفتاب

انتخاب کرم دورچشم شاید کمی دشوار باشد . امروزه برندهای زیادی کرم دورچشم به بازار ارائه داده اند. برخی از آنها فقط یک نوع کرم دورچشم و برخی از آنها انواع تخصصی تری از کرم دورچشم را برای سنین مختلف و کاربردهای متفاوت فرموله کرده اند. در این مطلب 5 پادشاه کرم دورچشم از بین کرمهای خارجی و ایرانی برای افرادی که کمتر از 35 سال سن دارند معرفی می شود.

کرم دورچشم ضدتیرگی الارو

این کرم دورچشم بافت سبک و غیر چربی دارد. بیشتر حس آبرسانی دارد و به دلیل وجود کافئین در آن، خاصیت ضدتیرگی نیز دارد. این کرم دورچشم به هیچ وجه باعث ایجاد میلیا نمی شود. برای زیر آرایش نیز مناسب است.

axe m

axe m

کرم دورچشم  لوک ژاک آندرل پاریس

کرم دورچشم لوک ژاک آندرل بافتی نسبتا شفاف دارد. جذب سریعی دارد و چربی بجا نمی گذارد. کرم دورچشم ژاک آندرل ترکیبات بسیار خوبی برای تغذیه پوست و جلوگیری از پیری پوست مانند کلاژن، پروتئین هیدرولیز شده گیاه لوپین، عصاره تخم ینجه، کافئین و عصاره گیاه جینلوبیلوبا دارد.

axe m

کرم دورچشم لوک ژاک آندرل، برای افراد بالاتر از 20 سال مناسب است. این کرم بخصوص برای افرادی پیشنهاد می شود که میخواهند برای اولین بار از کرم دورچشم استفاده کنند. بافت آن طوری سبک و آبرسان است که افرادی که به تازگی شروع به استفاده از کرم دورچشم کرده اند را تشویق میکند که این کار را مستمر ادامه دهند.

axe m

اگر شما بالاتر از 40 سال سن دارید نیز میتوانید کرم دورچشم لوک ژاک آندرل را استفاده کنید با این تفاوت که اثربخشی آن را بعد از 3 ماه مشاهده میکنید. کرم دورچشم را با ضربات آهسته انگشت بر روی پوست نازک دورچشم پخش کنید و به هیچ وجه آن را زیر چشم نکشید. پوست دورچشم نباید کشیده شود.

axe m

کرم دورچشم سه کاره مای

برند مای چند نوع کرم دورچشم دارد که کرم دورچشم سه کاره مای آن بهترین کرم در این برند برای افرادی است که زیر 35 سال سن دارند. این کرم بافت سبکی دارد و حس خنکی بجا میگذارد که ناشی از آبرسانی به پوست دورچشم است.

axe m

کرم دورچشم سه کاره مای پخش و جذب بسیار راحتی دارد و از خطوط چروکهای زودرس جلوگیری میکند. میتوانید بعد از مصرف کرم دورچشم، از کانسیلر نیز استفاده کنید و آرایش کردن روی آن مشکلی ایجاد نمی کند.

axe m

کرم دورچشم نئودرم

کرم دورچشم نئودرم آبرسانی قوی دارد و برای افرادی مناسب است که مستعد چروک هستند و میخواهند از ایجاد چروک دورچشمشان جلوگیری کنند.این کرم دورچشم جزو بهترین کرم های دورچشم ایرانی است که قیمت مناسبی نیز دارد. دورچشم مولتی افیکیسی نئودرم سبب افزایش گردش خون می شود که این افزایش گردش خون مویرگی زیرچشم، کاهش پف و تیرگی زیرچشم می شود.

axe m

کرم دورچشم هیدرودرم یک کرم سبک و مغذی است که حاوی درصد کمی آلفاهیدروکسی اسید است. این درصد در حد لایه برداری نیست بلکه تنها در حدی است که اثر بخشی ترکیبات مغذی را بالا ببرد. از این رو این کرم که حاوی کمپلکس ضد چروک و تقویت کننده رتینول، شی باتر، اسکالن، دکسپانتنول است اثربخشی بالایی در کم عمق کردن چروکهای اطراف چشم و پیشگیری از ایجاد چروک های جدید در اطراف چشم دارد.روغن گلیسیرین، روغن بادام شیرین و ویتامین E موجود در آن نرمی بسیار مطلوبی به پوست دورچشم می دهد.

axe m

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا