رویداد

حراجمعه، رسم هر ساله‌ی خانومی

سود را با جوهر سیاه و ضرر را با جوهر قرمز می‌نوشتند، این قانون باعث شد که اصطلاح بلک فرایدی (Black Friday) باب شود. در اوایل دهۀ 60 میلادی حسابداران ایالات متحده آمریکا طی یک قانون نانوشته سود شرکت و فروشگاه‌ها را با جوهر مشکی و ضرر را با جوهر قرمز می‌نوشتند؛ آنان متوجه شدند که کاغذهای حساب فروشگاه‌ها در فردای عید شکرگزاری یعنی آخرین جمعۀ ماه نوامبر همیشه مشکی است. این روز سرآغاز موج خریدهای کریسمس به حساب می‌آمد، قانون نانوشتۀ حسابداران و استقبال مردم از خرید باعث رواج اصطلاح بلک فرایدی در آخرین جمعۀ ماه نوامبر شد.

به بلک فرایدی حراج جمعه نیز می‌گویند، در این روز فروشگاه‌ها با ارائۀ تخفیف‌های استثنایی افراد را به خرید بیشتر تشویق می‌کنند. بلک فرایدی آخرین جمعۀ ماه نوامبر است و افراد برای استفاده از تخفیف‌های عجیب به فروشگاه‌ها هجوم می‌برند و در این بین گاهی خشونت برای خرید بیشتر بین خریداران ایجاد می‌شود. امروزه اصطلاح بلک فرایدی یا حراج جمعه تنها مختص ایالات متحده آمریکا نیست، بلکه در اغلب کشورها مانندکانادا، برزیل، مکزیک، انگلستان و … فروشگاه‌ها در آخرین جمعۀ ماه نوامبر روی اجناس خود تخفیف‌های ویژه می‌گذارند و مردم نیز برای استفاده از این تخفیف‌ها، ساعت‌ها پشت در فروشگاه‌ها منتظر می‌مانند.

 

بلک فرایدی فروشگاه‌های اینترنتی

با گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و رواج فرهنگ خرید اینترنتی، وبسایت‌های فروش آنلاین نیز به جمع فروشگاه‌های تخفیف‌دار پیوستند. البته فروشگاه‌های اینترنتی اولین دوشنبۀ پس از روز شکرگزاری را برای ارائۀ تخفیف انتخاب کردند و آن را دوشنبه سایبری نامیدند. استقبال زیاد مردم از خرید اینترنتی به دلیل عدم معطلی و خشونت بود، باعث شد که فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف‌های استثنایی را برای آخرین جمعۀ ماه نوامبر قائل شوند. وبسایت‌های فروش آنلاین مانند آمازون و علی بابا از جمله فروشگاه‌های اینترنتی هستند که بلک فرایدی یا حراج جمعه را برگزار می‌کنند.

 

بلک فرایدی خانومی

رسم بلک فرایدی به ایران هم رسیده و سردمدار برگزاری این رسم، فروشگاه‌ه اینترنتی خانومی است. فروشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی خانومی از ابتدای تأسیس خود که 7 سال از آن می‌گذرد، در آخرین جمعۀ ماه نوامبر تخفیف‌های ویژه و استثنایی را به خریداران ارائه می‌دهد. خانومی که یکی از پرچم‌داران حقیقی برگزاری بلک فرایدی در ایران است، نام حراجمعه را برای این رویداد انتخاب کرده است.

بیشترین استقبال از حراجمعۀ خانومی از سوی خریداران در طی 7 سال برگزاری، در سال 98 بود. خریداران با ورود به وبسایت خانومی متوجه تخفیف‌های فوق‌العاده هیجان‌انگیزی شدند! خرید لوازم آرایشی و بهداشتی با چنین تخفیف‌هایی برای هر فرد لذت‌بخش و به یادماندنی خواهد بود. به همین دلیل مشتریان خانومی هر سال منتظر برگزاری حراجمعه در وبسایت خانومی هستند.

خانومی امسال نیز مانند هر سال، رسم حراجمعه را برگزار خواهد کرد. بنابراین منتظر تخفیف‌هایی تا 70 درصد در وبسایت خانومی باشید و لیستی از اقلام آرایشی، بهداشتی، مد و فشن و عطر را تهیه تا در 5، 6 و 7 آذر از خانومی خریداری کنید.

 جمعه سیا | بلک فرایدی | حراجمعه خانومی

 

چه اجناسی در حراجمعه خانومی به فروش می‌رسد؟

ممکن است برخی افراد که به تازگی به جمع خانومی‌ها پیوستند، تصور کنند که اجناسی که در حراجمعه ارائه می‌شوند ضمانت اصالت کالا ندارند و یا تاریخ مصرف آنها کوتاه است. در حراجمعه خانومی تمامی محصولات موجود در وبسایت تخفیف می‌خورند و ضمانت اصالت کالا دارند، اگر تاریخ مصرف کالایی نزدیک باشد حتماً هنگام خرید در وبسایت قید خواهد شد.

تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی در حراجمعه خانومی شرکت می‌کنند، فرقی نمی‌کند کالای مورد نظر شما ایرانی باشد یا خارجی در هر حالت می‌توانید در حراجمعۀ خانومی جنس خوب با تخفیف بسیار خوب تهیه کنید.

خانومی به عنوان فروشگاهی که برندها را فقط به صورت مستقیم عرضه می‌کند و هیچ واسطه‌ای ندارد، در حراجمعه یا همان بلک فرایدی کالاهای با گارانتی اصالت و با کیفیت را با کاهش سود خودش و برند روی یک کالا به مصرف‌کننده عرضه می‌کند. البته چون 3000% در حراجمعه رشد فروش ایجاد می‌شود، در نهایت برند سود واقعی می‌برد. یعنی مصرف‌کننده و برند هم‌زمان برنده می‌شوند.

برای استفاده از این فرصت خرید عالی، همین حالا با ورود به صفحه زیر، در سایت خانومی ثبت نام کنید:

https://www.khanoumi.com/bf/

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا