مد و فشن

درس‌هايي برای مد و زیبایی از مراسم گلدن گلوب

خوب و درست نگاه كردن به مدل لباس‌هاي بازيگرها در مراسم‌هاي مختلف باعث مي‌شود شما بتوانيد از نقاط ضعف و قوت آن‌ها درس بگيريد و براي انتخاب لباس،‌ مدل مو و در نهايت آرايش بهترين انتخاب را داشته باشيد. جديدترين مراسمي كه برگزار شده،‌ هفتاد و چهارمين مراسم گلدن گلوب است كه شب گذشته در آمريكا برگزار شد و جوايز را بين بهترين‌ها تقسيم كردند. با هم يک مروري داريم روي مدل لباس و آرايش بازيگرهاي خانم كه هر كدام دوست داشتند حسابي در اين مراسم بدرخشند،‌ اما اين درخشش فقط نصيب عده خاصي شد.

سوفیا ورگارا در مراسم گلدن گلوب 2017-خانومی

لباس چشم نواز

انتخاب لباس براي حاضر شدن در يك مهماني رسمي اولين قدمي است كه شما براي اين‌كه ديگران را تحت تاثير قرار بدهید برمي‌داريد. سوفيا ورگارا در مراسم گلدن گلوب اولين قدم را خيلي محكم برداشت. اين بازيگر يک لباس طلايي بژ دنباله‌دار، که با مقدار زیادی سنگ و پولك تزئين شده بود به تن داشت. اگر به عكس‌هاي سوفيا نگاه كنيد،‌ مي‌توانيد يک مدل آستين جذاب ببینيد كه در كمتر لباسي ديده شده است. البته گویی آستين‌هايي كه سرشانه‌هاي خالي دارند امسال خيلي روي بورس بوده چون علاوه بر سوفيا،‌ نيكول كيدمن و درو بريمور Drew Barrymore هم از اين مدل آستين براي لباس‌هایشان استفاده كردند.

السا پاتاکی در مراسم گلدن گلوب 2017-خانومی

لباس السا پاتاکی و سوفیا در مراسم گلدن گلوب

البته السا پاتاكي (Elsa Pataky) همسر كريس همسورث هم لباسي را با همين جنس پارچه و دنباله انتخاب كرد،‌ اما از آن‌جايي كه رنگ انتخابي اين خانم مناسب نبود و روي لباس هم تزئيناتي انجام نداده بود، ‌خيلي به چشم نيامد. برعكس سوفيا كه در تمام طول مراسم چشم‌ها را خيره كرده بود. اين نكته را گفتيم تا يادتان باشد ممكن است دو لباس با يک جنس پارچه و طرح انتخاب شوند،‌ اما اين‌كه رنگ مورد نظر به شما بياید يا نه همان تكنيك منحصر به فردي است كه اگر به كار بگيريد،‌ قطعا برنده مي‌شوید.

کریستی تیگن در مراسم گلدن گلوب 2017-خانومی

غير از سوفيا ،‌ كريستي تيگن (Chrissy Teigen) هم انتخاب خيلي خوبي در اين زمينه انجام داد و با هماهنگ كردن آرايش صورتش با رنگ پارچه‌اي كه انتخاب كرده بود حسابي غوغا به پا كرد.

وایولا دیویس در گلدن گلوب 2017-خانومی

در مراسم گلدن گلوب هايلايت مد شده است

ويولا ديويس (Viola Davis) كه ديشب جزو برنده‌هاي گلدن گلوب بود،‌ در انتخاب لباس خيلي خوب عمل نكرد. اين بازيگر يک لباس زرد قناري به تن كرده بود كه براي پوستي به تيرگي پوست او خيلي انتخاب خوبي نبود. البته مسئله ما الان رنگ لباس وايولا نيست،‌ مشكل اين‌جاست كه اين بازيگر با اين پوست تيره،‌ براي انتخاب رنگ موي خودش كه كاملا مشكي بود هم اشتباه فاحشي انجام داد. اين بازيگر اگر مانند همكارهاي ديگرش كه پوست تيره دارند از هايلايت استفاده مي‌كرد حتما جذابيت چهره‌اش چندين برابر مي‌شد.

بری لارسون در گلدن گلوب 2017-خانومی

در مراسم گلدن گلوب جذاب بودن مهم است

حالا اگر از نقاط قوت و ضعف بازيگرهايي كه در گلدن گلوب بودند درس گرفتيد،‌ مي‌خواهیم بازيگري را به شما معرفي كنيم كه مي‌تواند براي بي‌نقص بودن،‌ راهنماي خوبي برایتان باشد. بري لارسون (Brie Larson) كه همراه نامزدش در مراسم شركت كرده بود،‌ لباس قرمزي به تن داشت كه روي آن با حرير پوشانده شده بود و قسمت بالا تنه‌اش را هم با سنگ و حريرهاي پليسه شده تزيين كرده بودند. علاوه بر اين انتخاب رنگ و پارچه مناسب كه با رنگ پوست و موهاي هايلايت شده اين بازيگر همخواني داشت،‌ مدل دكلته لباس لارسون بود. انتخاب اين مدل دكلته كه به دكلته كرستي مشهور است باعث شده سينه‌هاي او خيلي برجسته به نظر برسند، چون دكلته‌هاي صاف معمولا به سينه فشار وارد مي‌كنند و نماي خوبي ندارند.

اين بازيگر براي آرايش صورت هم انتخاب خوبي انجام داد. خيلي ساده و شاداب. لارسون با استفاده از يك رژ گونه صورتي براق،‌ يک رژ لب‌ قرمز آلبالويي و يک ريمل توانست زيبايي صورتش را چند برابر كند. البته مدل موهاي اين بازيگر زيبا در جذابيت او بي‌تاثير نبود. او به‌خاطر پيشاني بلندي كه دارد موهایش را يک طرفه زد و با موج دادن به پايين موهایش،‌ تمركز آدم‌ها را از بلندي پيشاني‌اش برداشت و همه جذب زيبايي‌اش شدند تا اين‌كه به بلندي پيشاني‌اش فكر كنند. تنها نقصي كه ممكن است متوجه لارسون باشد،‌ اين بود كه او از هيچ گردنبندي استفاده نكرده بود. البته خيلي‌ها در حمايت از اين بازيگر گفتند استخوان‌هاي ترقوه او آن‌قدر زيباست كه نياز به هيچ گردنبندي ندارد.

میسی ویلیامز در گلدن گلوب 2017-خانومی

چشم‌ها را دست كم نگيريد

ميسي ويليامز نزديك به دو سال است كه با سريال بازي تاج و تخت همراه ماست. اين بازيگر چشم‌هاي خيلي جذابي دارد و انصافا خيلي خوب بلد است كه چطوري از اين چشم‌ها بهترين استفاده را بكند. ميسي هم مثل خيلي از بازيگرهاي ديگری كه ديشب در مراسم گلدن گلوب حاضر بودند تصميم گرفت لباس زرد بپوشد.

اما برعكس بسیاری كه رنگ زرد نشاط را از چهره‌شان گرفته بود،‌ ميسي در لباس زرذ دنباله دار و ساده‌اش به يكي از جذاب‌ترين مهمان‌هاي گلدن گلوب تبدیل شد. ميسي كه ابرو و موهاي مشكي با چشم‌هاي ميشي خيلي خوش رنگ دارد،‌ با جمع كردن موهاي سرش به سمت بالا كمي از گردي بيش از حد صورتش را كم كرد و با استفاده از مداد چشم و ريمل توانست چشم‌هایش را از هميشه خيره كننده‌تر كند. اين بازيگر يكي از بهترين‌هاي اين مراسم بود.

کری اندروود در گلدن گلوب 2017-خانومی

متفاوت باشيد،‌ اما نه به هر قيمتي

متفاوت بودن خيلي خوب است. اين‌كه لباس شما شبيه بقيه نباشد و متفاوت عمل كنيد مي‌تواند جذابيت شما را چند برابر كند. اما قرار نيست اين متفاوت بودن از شما تصوير غير جذابي به جا بگذارد. كري اندروود Carrie Underwood با انتخاب لباسي كه بالا تنه ي عجيب و غريبي داشت اسم خودش را در ليست بدترين‌ها قرار داد. علاوه بر مدل، لباس كري آندروود يک درس ديگر هم براي شما دارد،‌ اين‌كه وقتي قرار است يقه و بالا تنه‌تان خيلي عجيب و غريب باشد نيازي نيست موهایتان را دور صورت بريزید،‌ براي اين مدل لباس‌ها موهاي جمع شده به سمت بالاي سر انتخاب بهتری است كه حداقل بتوانيد مدل يقه را به طور كامل ببینید.

آنا کندریک در گلدن گلوب 2017-خانومی

آنا کندریک Anna Kendrick هم البته از اين قاعده مستثني نبوده و او هم جزو كساني بود كه بدترين بالا تنه را براي لباسش انتخاب كرد. البته احتمالا آنا مي‌خواسته متفاوت باشد،‌ اما متفاوت بودن با زشت بودن لباس خيلي تفاوت دارد. البته اگر عكس‌هاي آنا كندريك را نگاه كنيد متوجه مي‌شويد كه خودش هم خيلي از پوشيدن و انتخاب اين لباس راضي نيست.

به اين ليست مي‌توانيد جسيكا بيل رو هم اضافه كنيد،‌ بازيگر زيبايي كه همسر جاستين تيمبرليك است و ديشب بدترين لباس عمرش را به تن كرد. البته اين لباس عجيب و غريب نتوانست زيبايي اين بازيگر را خيلي از بين ببرد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا