آرایشمد و فشنویدئو

چه مدل آرایشی مد شده است؟

ملاک‌های مد و زیبایی هر سال با همدیگر فرق می‌کنند. اگر دوست دارید نبض مد این روزهای دنیا دستتان باشد و بدانید آرایش مد امسال چیست با این مطلب همراه باشید . در این مطلب مد آرایش امسال را به شما می‌گوییم. راستی در مجله اینترنتی خانومی درباره آرایش کردن مطالب خوبی گذاشتیم. مثلا اگر می‌خواهید عیوب صورتتان را بپوشانید، حتما انواع کانسیلر و کاربرد هر کدام را بخوانید.

چهره‌ای طبق آرایش مد امسال

امسال پر از اتفاقات عجیب و غریب در دنیای آرایش است. کافی است یک نگاه به ران وی(Runway) های مختلف از برندهای معروف بیندازید. تا متوجه شوید طراحان امسال چه چیزهایی در سر دارند و با چه سبک آرایش یا حتی مدل مویی قرار است روی پاشنه مد بچرخید.

در این مطلب برخی از تغییرات مد آرایش را به شما می‌گوییم:

1- بازگشت سایه‌ برنزه

اگر تصمیم گرفتید سایه‌تان را عوض کنید تصمیم به موقعی است. چون امسال سایه‌های برنزه بازگشتی پر رنگ به عرصه آرایش دارند. کافی است یک سایه طلایی بخرید یا یک سایه با تناژ برنز؛ تا هر موقع دلتان خواست زیبا آرایش کنید.

خط چشم آبی-خانومی

2- خط چشم آبی

آبی آسمانی رنگی است که می‌توانید برای خط چشم جدیدتان انتخاب کنید. این تناژ از آبی طبق رنگ سال است که پنتون آن را در کنار صورتی ملایم معرفی کرده است. میکاپ آرتیست‌های دنیا هم از این فرصت استفاده کردند و به خانم‌هایی که دوست دارند متفاوت باشند، مداد چشمی به این رنگ را توصیه کردند.

رژ لب قرمز-خانومی

3- لب‌هایی به قرمزی سیب

دو رنگ برای رژ لب ‌های امسال بیشتر از بقیه به چشم آمدند، یکی قرمزی به سرخی سیب و ماجرای داستان سفید برفی است و آن یکی تناژهایی که در آن‌ها از مشکی استفاده شده است. ما اما گزینه اول رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که هم شفاف است و هم به چهره‌تان انرژی می‌دهد. در عین حال یادتان باشد برق لب هم امسال به دنیای آرایش بر‌می‌گردد.

مد آرایش سال 2019-خانومی

4- مژه‌های بدون ریمل؟!

چند وقتی می‌شود که میکاپ آرتیست‌ها سراغ هر چیزی که بروند، سراغ ریمل نمی‌روند. توصیه‌ ما اما این نیست که به حرف این دسته از طراحان آرایشی دنیای مد گوش بدهید، بلکه خیلی راحت می‌توانید به حرف آن‌هایی گوش بدهید که داشتن مژه‌های بلند را به مژه‌های پر حجم ترجیح می‌دهند و از ریمل‌های بلند کننده برای مدل‌هایشان استفاده می‌کنند.

مدل ناخن نوک تیز-خانومی

5- موی کوتاه، ناخن دراز!

با توجه به تغییراتی که کیت وینسلت، جنیفر لارنس و ادل در مدل موهایشان دادند بعید نیست که موهای موج‌دار و حجیم با اندازه‌های مختلف و حتی زیر چانه دوباره مد بشود و موی صاف و بلند جای خودش را به این مدل‌ها بدهد. در عین حال استفاده از کلاه گیس و موی مصنوعی هم امسال مد می‌شود؛ اما کوتاه کردن و کلاه گیس گزینه‌های شما نیستند؛ کافی است که بدانید بافت مو به صورت دم اسبی هم گزینه‌ دیگری است که شما را روی مد نگه می‌دارد. اگر هم قصد درست کردن ناخن‌هایتان را دارید باید بدانید که ناخن‌های صاف دیگر مد نیستند و جایشان را به مدل‌های نوک تیز دادند! در نهایت خوب است این را هم بدانید که سوپر مدل‌های دنیا امسال به تاج ابروهایشان دست نمی‌زنند و می‌گذارند بلند بشود، بلندتر از بقیه قسمت‌های ابرو که قیچی خورده است!

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا