ویدئو

کدام نوع ماسک، پوست صورت را شفاف میکند؟

کدام نوع ماسک، پوست صورت را شفاف میکند؟

یک از روشهای پرطرفدار مراقبت از پوست، استفاده از ماسکها در خانه است. در این میان ماسک شفاف کننده پوست صورت طرفداران زیادی دارد. در مقاله مراقبت پوست نوروزی با 10 فرمان گفتیم که ماسکها در بهبود حال پوست، تاثیر خوبی دارند. استفاده از ماسکهای خانگی یا ماسکهای آماده، اصولی دارد که باید آنها را بدانیم و بکار گیریم تا اثربخشی آنها را شاهد باشیم.

تاثیرگذاری ماسک شفاف کننده صورت

برای اینکه ماسکی که استفاده می کنید تاثیرگذار باشد و نتیجه آن را بر روی پوستتان ببینید، باید اصولی را رعایت کنید. ما این اصول را در مقاله چگونه ماسک پوست را استفاده کنیم تا تاثیرگذار باشد؟ آورده ایم.

همچنین دیدن این ویدیو را از دست ندهید. در این ویدیو، انواع ماسک  و روش مصرف آنها را بیان کردیم.

در این مطلب چند ماسک خوب برای داشتن پوستی شاداب و شفاف معرفی میکنیم و روش صحیح استفاده از ماسکها را بیان میکنیم.

معرفی ماسک صورت یکبار مصرف خاک رسی جو و آووکادو فیری من

این ماسک برای افرادی مناسب است که پوست نرمال تا مختلط دارند. این محصول در واقع یک ماسک شفاف کننده پوست صورت است. یکی از خواص خوب این ماسک، پاکسازی عمقی پوست است. آلودگی ها و کثیفی ها را از درون منافذ بیرون میکشد و موجب کوچک شدن منافذ پوست با مرور استفاده می شود. جوشهای سطحی و زیرپوستی را بهبود می دهد و پوست را نرم میکند.

ماسک صورت یکبار مصرف خاک رسی جو و آووکادو فیری من برای حدود 3 بار استفاده کافیست.

ax m

روش مصرف ماسک خاک رسی جو و آووکادو

صورت خود را خیس کنید. ماسک را بر روی صورت تا 2 دقیقه ماساژ دهید و بگذارید بیست دقیقه بر روی پوست بماند. سپس آبکشی کنید. این کار را هفته ای دوبار انجام دهید.

معرفی ماسک یکبار مصرف انواع پوست بی یلندا (ماسک شفاف کننده صورت)

این ماسک، یک ماسک تمیز کننده و آبرسان است که اثر کوچک کنندگی منافذ باز را پس از دو ماه استفاده دارد. برای انواع پوست قابل استفاده است. ماسک انواع پوست بی یلندا وضعیت کلی پوست را بهبود می بخشد و با از بین بردن خستکی و استرس پوست صورت، ظهور اولین چین و چروک ها را به تعویق می اندازد و اپوست را شاداب و سرحال میکند.

این ماسک را حتی افرادی که پوست حساس دارند نیز می توانند استفاده کنند. اثربخشی این ماسک را حدود یک ماه مصرف منظم  (هفته ای دوبار) خواهید دید.

ax m

روش مصرف

این ماسک، یک ماسک پیل آف است. یعنی وقتی بر روی پوست میگذاریم، سریع خشک می شود و بصورت یک ورقه بر روی پوست تشکیل می شود. یک ربع بعد آن را با دست از روی پوست بردارید ، سپس صورت خود را آبکشی کنید.

دو بار در هفته این ماسک را بر روی پوست تمیز استفاده کنید. اثربخشی این ماسکها را بعد از حدود دوماه استفاده منظم (هفته ای دوبار) خواهید دید.

اگر شما تجربه استفاده از بالم لب دارید، تجربه خود را در بخش نظرات همین مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا