آرایش ناخنآموزش های آرایشیمد و فشن خانم ها

7 ایده خلاقانه و جذاب برای رنگ لاک ناخن در فصل پاییز

با نزدیک شدن به فصل پاییز و شروع آن بسیاری از خانوم‌ها بدنبال طرح های دل انگیز و ایده های خلاقانه و جذاب برای رنگ لاک ناخن در فصل پاییز هستند. استفاده از رنگ‌های گرم و جذاب در فصل پاییز سبب جذابیت بیشتر دستانتان و همچنین منحصر بفرد شدن استایل شما می‌شود. از این رو مجله خانومی در این مقاله به موضوع ایده های خلاقانه و جذاب برای رنگ لاک ناخن در فصل پاییز پرداخته است تا بانوان و دختر خانوم ها به راحتی بتوانند از آن بهره مند شوند.

رنگ‌های گرم و پر زرق و برق پاییز، از پیر تا جوان را دعوت می کند، به استقبال فصل پاییز بروند. فصل زیبا و رنگارنگ پاییز، یک منبع الهام ایده آل برای هنرمندان مد و گریم در سراسر جهان است. طرح‌های پاییزی گوناگونی هر ساله به عنوان ترند مورد انتخاب قرار می‌گیرند اما اکنون می خواهیم دو مدل بسیار جذاب از ترند طرح پاییزی را که اکثر خانوم ها آن را امتحان می‌کنند، بررسی کنیم.

⇐مقاله پیشنهادی: ۱۰ روش جادویی برای مراقبت و تقویت ناخن

برگ پاییزی

بیشترین رنگ‌هایی که در فصل پاییز به چشم می‌خورد قرمز، نارنجی، زرد، عنابی است. پس ما نیز از رنگ قرمز شروع می‌کنیم. این رنگ لاک ناخن گرم و جذاب می‌تواند شما را از رنگ‌های روشن تابستانی دور کند و شور و شوق فصل پاییز را در شما به وجود آورد. اکنون رنگ سفید، قرمز و مشکی را انتخاب کنید. رنگ قرمز باید رنگ غالب در رنگ آمیزی ناخن پاییزی باشد و رنگ سفید را در سه ناخن خود به عنوان رنگ پایه به کار ببرید. معمولا بهتر است همانگونه که بر روی عکس نمایان شده، انگشت اشاره و میانی خود را از یک دست و انگشت شصت خود را در دستی دیگر به رنگ سفید رنگ آمیزی کنید. سپس قلم طراحی ناخن را به رنگ لاک ناخن قرمز آتشین آغشته نموده و بر ناخن هایی که رنگ سفید دارند برگ های پاییز را رسم کنید. برای جلوه بیشتر رنگ های پاییزی از رنگ مشکی برای مشخص کردن حاشیه آن‌ها استفاده کنید.

لاک ناخن پاییزی

درخت پاییزی

اینبار رنگ لاک ناخن پاییزی بیشتری را در این طرح بکار می‌بریم. این طرح ناخن کاملا بیانگر پاییز و زیبایی‌ها، شاخص های این فصل است زیرا در آن باید از رنگ لاک ناخن نارنجی، زرد، سفید و قهوه‌ای تیره استفاده کنیم. همچنین این طرح کاملا مات و برای پاییز بسیار مناسب است. زمینه سفید را بر روی دو انگشت خود بکار می‌بریم و سه ناخن را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید. حالا باید به سراغ رنگ زرد برویم. براش طراحی ناخن را بردارید و رنگ لاک زرد را به روی لاک سفید بکشید، البته در این روش باید از شیوه طراحی آبرنگی استفاده کنید و همچنین رنگ لاک ناخن نارنجی را نیز به صورت آبرنگی در ادامه رنگ زرد اضافه کنید. سپس با استفاده از رنگ قهوه‌ای تیره یک درخت رسم کنید و توجه داشته باشید حتما درخت شما دارای شاخه و برگ نازک باشد. بدین ترتیب جلوه یک درخت پاییزی را بر روی دو انگشت خود حس خواهید کرد.

لاک ناخن در فصل پاییز

هالووین و کدو تنبل

اگر از طرح‌های مینیمال و فانتزی لذت می‌برید حتما این طرح را امتحان کنید. استفاده از طرح کدو تنبل و رنگ لاک ناخن پاییزی می‌تواند دستان شما را به بهترین روش زیبا و جذاب سازد. رنگ هایی که برای این طرح پاییزی نیاز دارید: زرد، نارنجی، سفید، مشکی، قهوه‌ای و سبز لجنی است. سه انگشت شما از یک دست باید به رنگ نارنجی، انگشت اشاره به رنگ زرد و انگشت شصت شما سبز رنگ آمیزی شود. اکنون باید با توجه به طرح پایین شروع به رسم کدو تنبل ها کنید. رنگ لاک ناخن سفید باید پیش از طرح کدو تنبل ها استفاده شود و در واقع هنگام مشخص کردن ابعاد و حجم کدو تنبل ها استفاده می‌شود. سپس باید اطراف آن را با رنگ مشکی مشخص کنید و همچنین دسته کدو تنبل را با رنگ قهوه ای بکشید. برای رسم این کدو تنبل باید با استفاده از قلم طراحی روی هر کدو تنبل را با توجه به رنگ آن در تصویر به صورت شطرنجی رسم کنید. اگر لاک شما براق است می‌توانید در انتها بر روی تمامی ناخن‌ها از تاپ کات مات استفاده کنید.

لاک مخصوص هالوین

طرح ناخن پاییزی برای بانوان

عموما بانوانی که بالای ۳۰ سال دارند ترجیح می‌دهند از رنگ لاک ناخن خنثی برای زیباسازی ناخن هایشان استفاده کنند. از این رو این لاک ناخن بسیار ساده و در عین حال شیک و منحصر بفرد است. این طرح را میتوانید به تنهایی در خانه اجرا کنید. اکنون برای آموزش این طرح ناخن ما به شما استفاده از لاک ناخن لوناسی را پیشنهاد می‌دهیم. رنگ 08 و 22 لاک ناخن برند لوناسی را انتخاب کرده و بر روی تمامی ناخن ها از رنگ 08 و همچنین رنگ لاک ناخن کد 22 برند لوسی را نیز بر روی یک ناخن خود استفاده کنید. برای طراحی برگ پاییزی میتوانید از رنگ نارنجی و زرد استفاده کنید اما استفاده از لنز ناخن برای شما بهتر است.

رنگ لاک ناخن در فصل پاییز

به استقبال تمامی رنگ لاک ناخن پاییزی بروید

یکی از ساده ترین طرح هایی که در سال ۱۴۰۰ مورد توجه بسیاری از آرایشگران و همچنین استقبال بانوان قرار گرفت، قرار گرفتن چندین رنگ در کنار هم بر روی ناخن ها است. شما میتوانید رنگ های پاییزی را در طیف های مشابه  و یا حتی طیف های مختلف یک رنگ لاک ناخن پاییزی مانند انواع قهوه ای ها را در کنار هم قرار دهید. شما میتوانید این طرح را به تنهایی در خانه اجرا کنید.


در بلاگ خانومی درباره بلک فرایدی و تاریخ 2022 آن بیشتر بخوانید


در اینجا دو پیشنهاد برای شما وجود دارد

  • استفاده از طیف های رنگ مختلف نارنجی در کنار یکدیگر و یا استفاده از لاک نارنجی ساده و شاین دار در کنار هم می تواند جلوه‌ای بسیار جذاب برای دستانتان بسازد.
  • استفاده از رنگ لاک خردلی، نارنجی، قهوه‌ای (عنابی)، خاکستری و سفید(مشکی) در کنار یکدیگر می‌تواند یک طرح حرفه ای اما ساده برای ناخن هایتان باشد و آن ها را زیبا کند.

توجه داشته باشید اگرچه استفاده از رنگ لاک ناخن پاییزی یا تابستانی در سال‌های اخیر مرسوم شده است اما ممکن است با سلیقه شما سازگار نباشد. پس در درجه اول باید علاقه خود را در نظر بگیرید و حتی اگر مایل به استفاده از لاک ناخن آبی روشن شاین دار(یک رنگ کاملا تابستانی) هستید آن بدون نگرانی استفاده کنید. توجه داشته باشید شما منبع زیبایی هستید و قطعا رنگ لاک ناخن منتخب شما، هر رنگی که باشد، سبب زیباتر شدن دستان شما خواهد شد.

شما  کدام رنگ لاک ناخن پاییزی را می‌پسندید؟

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا