مراقبت از پوست

بادی باتر بخرم، لوسیون یا کرم بدن؟

بادی باتر (کره بدن)، لوسیون معطر، لوسیون ارگانیک و کرم بدن! در محصولات چگونه یک آبرسان یا مرطوب کننده برای پوست خود انتخاب کنیم؟ را بخوانید.

بادی باتر چیست-خانومی

بادی باتر چییست؟

می‌رسیم به گزینه مورد علاقه خانم‌هایی که همه چیز را با هم می‌خواهند، یعنی بادی باترها! فرق‌شان با لوسیون‌ها چیست؟ کره بدن یا بادی باترغلظت و ماندگاری بیشتری نسبت به لوسیون و کرم بدن دارد و برای روزهایی که وقت‌تان را بیرون از خانه می گذرانید، عالی است! در حالت کلی، عموما توصیه می‌شود کره بدن را مانند بسیاری از محصولات مراقبت پوست در طول شب استفاده کنید.

بادی باترها نسبت به لوسیون‌ها حاوی آب کمتر اما تا 60 درصد رطوبت‌رسانی بیشتری دارد. کافی است صبح بادی باترتان را روی پوست دست و پا ماساژ دهید و از خانه بیرون بروید! تا شب دیگر خبری از خشکی پوست نمی‌شود! می‌توانید سراغ بادی باترهایی بروید که معطر هم هستند. در این‌صورت هم پوست‌تان نرم و لطیف می‌شود و هم تمام طول روز بوی خوش آن روی تن‌تان باقی می‌ماند!

اگر پوست خشکی دارید، پیشنهاد ما استفاده از کرم بدن است اما در صورتی‌که پوست چربی دارید، پیشنهاد می‌کنید از لوسیون‌های آبرسان استفاده کنید که در حین تامین کردن آب پوست، چربی کمتری به آن می‌دهد.

پرفروش ترین محصول بادی باتر

در واقع در ایران مردم بادی باترها را با برند شون شناختند. هنوز هم شون بهترین و خوش‌بوترین بادی باترها با رایحه‌های متفاوت را در بازار دارد.

خرید بادی باتر شون

کرم بدن چیست؟

ساختارکرم بدن غلیظ تر از لوسیون بدن و رقیق‌تر از کره بدن است. کرم بدن نوعی مرطوب کننده است که خاصیت نرم کنندگی به پوست می‌دهد و نسبت به لوسیون بدن دیرتر جذب پوست می‌شود اما رطوبت رسانی آن از کره بدن کمتر است. عموما توصیه می‌شود افراد در هر وضعیت آب و هوایی از کرم مرطوب کننده برای مراقبت از پوست دست و صورت و بدن خود استفاده کنند اما برای افراد با پوست خیلی خشک که در مناطق سرد هم زندگی می‌کنند، کره بدن می‌تواند بهترین گزینه باشد.

کرم بدن ضد آلودگی هوا انواع پوست سینره

کرم بدن سینره

لوسیون ارگانیک چییست؟

اصولا هر چیزی که ارگانیک باشد در محتویاتش از مواد طبیعی، غیرشیمیایی و سالم استفاده شده است. لوسیون‌های ارگانیک هم همین‌طور هستند! بسیار سبک، سالم و فاقد مواد شیمیایی هستند. به همین خاطر، هم برای طرفداران محیط زیست و هم برای کسانی که دوست دارند از طبیعی‌ترین مواد استفاده کنند، گزینه‌‌ای عالی محسوب می‌شوند! هزینه این لوسیون‌ها کمی از مدل‌های عادی بالاتر است که به خاطر طبیعی بودن و خاصیت‌های فراوان‌شان خیلی به‌چشم نمی‌آید.

لوسیون معطر چیست؟

اگر دوست دارید همیشه یک زن شیک و خوشبو که پوست تنش نرم و لطیف است، باقی بمانید، لوسیون‌های معطر بهترین انتخاب‌ها شما هستند! این لوسیون ها معمولا خیلی سبک هستند، سریع جذب پوست می‌شوند و تمام بدن را غرق رایحه خوش‌شان می‌کنند. شما می‌توانید هر شب بعد از حمام از این محصولات استفاده کنید تا هم جلوی خشکی پوست را بگیرید و هم تا صبح روز بعد از عطر خوب‌شان لذت ببرید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: 0 / 5. مجموع آرا: 0

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا