آرایش ناخنویدئو

مدل های طراحی ناخن شب یلدا 1401

با نزدیک شدن به یلدای 1401 همه ما می‌خواهیم تک تک وجودمان یلدایی باشد و از همین رو سرخ‌ترین جامه‌مان را برای پوشیدن در این شب آماده می‌کنیم و برای آرایش صورت و ناخن‌ها با استفاده از طرح انار و هندوانه به ایده‌های جدید فکر می‌کنیم. در این مطلب سعی کرده‌ایم شما را با چند طرح ناخن یلدایی ساده و جدید آشنا کنیم که می‌توانید با چند رنگ لاک انجام دهید. یادتان باشد ذوق و سلیقه شما در طراحی انواع مدل ناخن یلدایی در تک تک جزئیاتی مشخص می‌شود که شاید کسی به آن فکر نکند.

ابتدا ویدیوی زیر را ببینیم که یک نمونه طرح ناخن شب یلدا دخترانه را آموزش می‌دهد و با استفاده از تکنیک‌های این ویدیو، طرح‌های دیگری که در ادامه آمده است را روی ناخن‌های خود پیاده کنید.

1- ناخن‌های اناری ویژه شب یلدا

برای طراحی ناخن شب یلدا انار، می‌توانید تنها یک یا دو ناخن‌تان را در هر دست به شمایل انار دربیاورید. فراموش نکنید که قبل از هر چیز با استفاده از ابزار مراقبت از ناخن شامل سوهان‌ و … ناخن‌های خود را مرتب و صیقلی کنید.

برای آماده‌سازی ناخن‌های خود برای لاک زدن، ویدیویی که در مقاله مراقبت و تقویت ناخن در خانه با چند ابزار ساده آمده است را حتما ببینید. این مقاله تمیز کردن ناخن‌ها را مرحله به مرحله آموزش می‌دهد.

برای این طرح ناخن یلدایی ساده به جز دو ناخنِ هر دو دست یا دو ناخن و یک ناخن، بقیه ناخن‌ها را با لاک نود سراسر پوشش دهید. برای ایده طراحی انار روی ناخن‌ها می‌توانید از طرح ناخن اناری از وسط قاچ شده را مبنا بگیرید و به صورت آینه‌ای (یکی به سمت راست و دیگری چپ) روی دو انگشت اشاره و وسطی طراح آن را بکشید.

یادتان باشد با طراحی چند برگ کوچک در کنار این نیمه انار می‌توانید طرح خود را از سرخی محض بیرون بکشید. همچنین اگر بک گراند یا زمینه طرح خود را سفید یا بی رنگ و با یک برق ناخن پوشانده باشید تا انار بیشتر توی چشم بزند. می‌توانید دیزاین‌های این‌چنینی را برای ناخن‌های پا هم تکرار کنید.

طراحی ناخن شب یلدا انار

2- هندوانه ناخن‌هایت به زیبایی شب یلدا

گردی سبز هندوانه در این طولانی‌ترین شب سال، آبادی زندگی روی زمین است و سرخی‌اش نمادی از عشق و نور به همین خاطر می‌توانید برای طرح ناخن برای شب یلدا همه ناخن‌هاتان را جز دو ناخن و با سبزی تیره‌تر یا روشن‌تر روی ناخن‌ها خطوط عمود بکشید که بافت پوست هندوانه را یادآور باشد.

حالا، دو ناخن اصلی را قرمز کنید و سپس با نوک قلم موی طراحی ناخن دانه‌های مشکی کوچکی را به صورت رندوم روی آن بکشید. می‌توانید در آخر روی تمام طرح‌ها را یک لایه برق ناخن بکشید تا علاوه بر ماندگاری بیشتر، شفاف و براق‌تر نیز به چشم بیاید. این کار را برای دست دیگر نیز انجام دهید.

طرح هندوانه روی ناخن

3. طراحی ناخن شب یلدا؛ یک دخترانه شیک

در مدل ناخن شب یلدا دخترانه هر چقدر طرح اصلی‌تان روی ناخن‌ها کمتری نقش بسته باشد، تاکید و جلوه‌گری آن نیز بیشتر است، مگر در مواقعی که شما از یک موتیف تکراری کوچک روی ناخن‌تان استفاده می‌کنید (مانند طرح زیر)؛ درست مثل یک کاغذ کادو که طرحی را بارها تکرار کرده است.

طراحی ناخن مدل هندوانه مخصوص شب یلدا

4- لاک شب یلدا؛ سبز و قرمز جذاب

در شب یلدا الزاماً قرار نیست از طرح‌ میوه‌ استفاده کنید. بلکه گاهی استفاده از دو یا سه رنگ در کنار هم مفهوم و حس و حال شب یلدا را می‌رساند. شما می‌توانید از طرح‌های ساده‌تر و مینیمال برای بیان حال‌تان استفاده کنید. مثلاً دو رنگ قرمز و سبز در کنار هم می‌تواند یادآور یلدا باشد.

می‌توانید از رنگ لباس و آرایش صورت یلدایی و موهای‌تان هم ایده بگیرید و آن را به صورتی مینیمال و خلاصه شده در لاک و طرح ناخن‌ برای شب یلدا استفاده کنید. همچنین اگر ناخن‌های کوتاهی داشتید که بِیس خوبی برای طراحی و دیزاین ندارد، می‌توانید از انواع ناخن مصنوعی بلند و البته هم اندازه با صدف ناخن‌تان استفاده کنید.

ناخن یلدایی ساده با رنگ سبز و قرمز

5- طرح هندوانه مینیمال روی ناخن

برای طراحی ناخن یلدای 1401 دخترانه از یک رنگ صورتی نود برای بیس ناخن‌ها استفاده کنید و سپس روی برخی ناخن‌هایتان یک قاچ هندوانه بکشید. این قاچ می‌تواند در نیمه پایین ناخن یا گوشه بالای آن باشد.

برای این مدل مانیکور ناخن همین ترتیبی که روی ناخن‌های یک دست خود طراحی کرده‌اید را می‌توانید برای ناخن‌های دست دیگرتان هم اجرا کنید. اگر جزو افرادی هستید که چندان علاقه‌ای به قرینه بودن طراحی ناخن یلدایی در هر دو دست ندارید، می‌توانید ترتیب ناخن‌ها را در طراحی ناخن یلدایی عوض کرده یا کلا،= برای دست دیگرتان رنگ پس‌زمینه را عوض کنید و جای قاچ هندوانه را تغییر دهید.

مانیکور طرح هندوانه ویژه شب یلدا

6- ناخن هندوانه‌ای فانتزی در بلندترین شب سال

یک طرح ناخن یلدایی جدید که می‌توانید از آن برای یلدای امسال استفاده کنید، طرح فانتزی هندوانه‌ای است. خیلی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند برای مدل ناخن یلدا 1401 از طرح‌های جدید استفاده کنند تا خاص و متفاوت به‌نظر برسند.

این طرح ناخن، ترکیبی از ناخن یلدایی ساده و طرح‌های هندوانه‌ای زیبا است. برای آن که بتوانید حالت فانتزی به آن بدهید، باید از رنگ‌های شارپ و تیز به همراه نگین ناخن استفاده کنید. رنگ‌های سبز، مشکی، قرمز و سفید برای این طرح مورد نیاز است.

طرح‌ هندوانه ای فانتزی روی ناخن برای شب یلدا

7- مدل ناخن یلدایی شیک و ساده

برای لاک زدن شب یلدا قرار نیست حتما از طرح انار و هندوانه استفاده کنید؛ کمی خلاقیت بیشتر با الهام از طبیعت هم می‌تواند یک ایده ناخن یلدایی دخترانه و شیک را خلق کند.

برای این طرح جذاب کافی است رنگ لاک شب یلدا را بدانید. همان طور که قبلاً هم گفتیم، رنگ‌های اصلی که از آن‌ها می‌توانید برای طراحی ساده ناخن یلدایی استفاده کنید، سبز و قرمز است؛ ولی با اضافه کردن لاک مشکی هم می‌توانید طرح‌های ساده خود را جذاب‌تر کنید.

طرح ناخن یلدایی با الهام از طبیعت زنده

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا