مراقبت از پوستنقد و بررسی محصول و برند

معرفی 5 خاصیت اصلی اسپری تونر طبیعی گلاب برای پوست

اخیرا استفاده از ترکیبات طبیعی برای پوست، بسیار پرطرفدار شده است. مواد طبیعی عوارض کمتری برای پوست دارد به‌خصوص اگر ارگانیک باشد. قبلا راجع به خواص گلاب و بهار نارنج برای پوست صحبت کرده‌ایم. در این مطلب تونر گلاب و خواص آن را برای پوست بیان می‌کنیم.

گلاب عصاره گل سرخ، یکی از ترکیباتی است که در کل دنیا طرفداران زیادی دارد و اسانس آن در محصولات گران قیمت اروپایی و آمریکایی استفاده می‌شود. گلاب عصاره گیاهی بسیار ایمن است که حتی در محصولات مخصوص پوست‌های حساس از آن استفاده می‌شود. در این مطلب به معرفی محصول گلاب ربیع که اخیرا به‌صورت محصول مراقبت از پوست به بازار عرضه شده است صحبت می‌کنیم.

خواص گلاب برای پوست-خانومی

خواص گلاب برای پوست

گلاب خواص گوناگونی دارد که یک موهبت ارزشمند با قیمتی مناسب برای پوست محسوب می‌شود. گلاب خواص گوناگونی دارد که در این‌جا به برخی از خواص آن اشاره می‌کنیم:

1- پاک کننده پوست

گلاب یک تونر طبیعی پوست است که آلودگی‌ها و چربی‌های مازاد را از درون منافذ پوست بیرون می‌کشد و سبب پاکسازی عمقی پوست می‌شود. بسیاری از بیماری‌های پوست مانند جوش‌های سرسیاه، منافذ باز، تیره و کدر شدن پوست و حتی در برخی از مواقع لک پوست ناشی از خوب تمیز نکردن پوست در دراز مدت است.

گلاب ربیع PH متناسب بود دارد که استفاده آن در طولانی مدت برای پوست بهبود مشکلات پوستی را به‌همراه خواهد داشت.

2- جوانسازی پوست

به دلیل وجود آنتی اکسیدان‌های قوی که در گلاب وجود دارد، این محصول، یک محصول جوانسازی کننده پوست به شمار می‌رود. برای بهره‌بری از خواص آنتی اکسیدانی گلاب، آن را شب‌ها به پوست خود بزنید و بگذارید تا صبح بر روی پوستتان بماند. اگر از کرم‌های شب نیز استفاده می‌کنید، می‌توانید کرم شب خود را با فاصله حدود 10 دقیقه ای، روی آن بزنید.

3- کوچک کننده منافذ باز پوست

این که می‌گویند گلاب یک کوچک کننده منافذ باز است، به این معنی نیست که به‌عنوان درمان کننده اصلی کوچک کردن منافذ باز پوست است. بلکه به این معناست که در روتین درمان کوچک کردن منافذ باز پوست، تونر گلاب یکی از مهم‌ترین محصولات این روتین است.

ایجاد منافذ باز پوست دلایلی دارد که ابتدا باید آن‌ها را بشناسید و از آن‌ها اجتناب کنید. سپس مجموعه اقداماتی را برای کوچک کردن منافذ باز باید انجام دهید که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، تمیز کردن کامل و چند مرحله‌ای پوست است.

4- آبرسان پوست

تونر اسپری گلاب یک آبرسان طبیعی برای پوست است که برای هر نوع پوستی حتی پوست‌های چرب هم مناسب است. چرا که اصلا چرب نیست و تنها آبرسانی انجام می‌دهد. وقتی روی پوست اسپری می‌شود، خنکی و آبرسانی به پوست حس می‌شود. برای آبرسانی به پوست لازم است به‌صورت مرتب روزی دوبار از اسپری گلاب ربیع بر روی پوستتان بزنید.

5- ضدالتهاب

به دلیل وجود مواد ضدالتهاب و آنتی باکتریال در گلاب، این محصول برای آرامش بخشیدن به التهابات پوستی ناشی از سوختگی خفیف، اپیلاسیون و آسیب دیدگی‌های سطحی مناسب می‌باشد.

آیا شما تاکنون از گلاب بر روی پوستتان بصورت مداوم استفاده کرده‌اید؟ اگر این‌طور است، لطفا تجربه استفاده از گلاب را در بخش نظرات، در زیر همین مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا